Teknobu

METİN2 KDP NEREDEN DÜŞER? 2021


METİN2 KDP NEREDEN DÜŞER? 2021

METİN2 KDP NEREDEN DÜŞER? 2021

Metin2 oyuncularının merak ettiği sorulardan birisi METİN2 KDP NEREDEN DÜŞER, NASIL DÜŞER gibi sorunun cevabını aramaktalar.

Metin2 KDP, orta beceri ve hasara sahip bir silahtır. Kırmızı Demir Pala’nın kısaltmasıdır. Son derece düşük kabiliyete ve son derece düşük ortalama hasara sahip silahlardan biridir ve sadece savaşçı karakterler ile kullanılabilir. KDP, ruhani savaşçıların iki elli bir silahıdır ve en çok kullanılan silahlardan biridir. Çünkü bu silah her yerden düşmeyecek. Bu nedenle, bazı oyuncular silahlarını kaybedebilir.

METİN2 KDP

Metin2 KDP Nereden Düşer?

Metin2 KDP metinlerden düşmez. Ayrıca sandıkların içerisinden de çıkmaz ve NPC’ler tarafından satılmaz. Kırmızı demir palayı alabilmenin tek yolu slotlardır. Metin2 KDP düşen slotlar aşağıdaki gibidir:

  • Büyük Arahan
  • Karanlık Arahan
  • Mistik Arahan Reisi
  • Lanetli Siyah Ayı
  • Mistik Arahan Savaşçı

KDP vadisini yıkmanız uzun zaman alabilir. KDP bir gizem durumunda olduğundan, vadide ne kadar çok gizem çıkarırsanız, KDP’den kurtulma şansınız o kadar artar. 25 ve 30. seviyeler arasında bir savaşçı ruhu edinerek boş pozisyonları azaltabilirsiniz. Kesmeye başlamadan önce, kırmızı ve mavi çiçek saksılarını envanterde saklamak en iyisidir. Pot kullanışlı olacak çünkü çok zaman harcayacaksınız. KDP’yi devirmeye çalışırken zırhınıza ve savunmanıza dikkat etmeniz gerekiyor. Zırh veya savunma yeteneği zayıfsa, palayı almadan önce işi bitirebilirsiniz.Bazı oyuncular dolunay kılıcını tercih ediyor çünkü KDP’yi düşürmek zor, bu yüzden kolayca indirebiliyorsunuz. Dolunay kılıcı, kırmızı demir kılıç kadar önemlidir. Her iki silah da iyi şeyleri çözebilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Age of Empires 4 Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?
”Google
8 Beğenmekten Vazgeç