Teknobu

Meet Video Uygulaması Gmail Entegrasyonunu Aldı 2020


Meet Video Uygulaması Gmail Entegrasyonunu Aldı 2020

Meet Video Uygulaması Gmail Entegrasyonunu Aldı 2020

Şirket, G Suite kullanıcıları arasında video toplantılarına olan talebin artması nedeniyle günde 2 milyon yeni kullanıcı eklendiğini söyledi.

Google, Meet video konferans uygulamasını doğrudan Gmail’den erişilebilir hale getirdi ve kullanıcıların uygulamalar arasında geçiş yapmadan toplantılara katılmasına izin verdi.

Meet – Hangouts Meet’ın yeniden markalı versiyonu – Şubat 2019’da 5 milyondan 6 milyon ücretli iş müşterisi olan Google’ın G Suite’inin bir parçası olarak kullanıma sunuldu . Video uygulaması, uzaktan çalışma patlamaları olarak kullanımda büyük bir artış gördü Dünya çapında.

Google CEO’su Sundar Pichai , bu ayın başlarında , bir noktada 2 milyon yeni Meet kullanıcısının günde% 60 büyümeyle eklendiğini duyurdu .

DF 1
Google, Gmail’den Meet’a erişim sağlayarak video toplantıları başlatmayı kolaylaştırmayı umuyor.

Google, kullanıcıların video uygulamasına Gmail’den erişmesini sağlayarak video toplantıları başlatmayı daha hızlı ve kolay hale getirmeyi umuyor. Şirket, geçen hafta bir blog gönderisinde , “Hedefimiz günün akışını takip etmenize, e-posta ve video toplantıları arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmanıza yardımcı olmaktır .

Bir toplantı başlatma veya toplantıya katılma seçenekleri Gmail’in sol panelinde bulunur. Bir toplantı başlatırken, “güvenli, benzersiz” bir URL ile yeni bir pencere açılır. Bir toplantıya katılanlar, organizatör tarafından sağlanan bir toplantı kodunu girebilir veya “hızlı yakalama” gibi bir toplantı adı seçerek geçici bir oturum açabilir. Bu, aynı G Suite alanındaki iş arkadaşlarınızla paylaşılabilir ve başlamak için “Toplantıya katıl” çubuğuna yazılabilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Öğrenci Üyeliği Nasıl Yapılır? 2021

Gmail’de Meet’a erişim şu anda web tarayıcılarında yalnızca kullanıcılara aşamalı olarak sunulmasının bir parçası olarak sunulmaktadır. Google bir mobil uygulama sürümü “çok yakında” dedi.

COVID-19 krizinin ardından video yeteneklerine olan talep arttı ve yazılım satıcıları bu talepten yararlanmak için rekabet ediyor. Sıra gibi kendi güvenlik kimlik bilgilerini touting bir in Reuters ile yaptığı söyleşide geçen hafta Google Başkan Yardımcısı Javier Soltero o bu ay Meet kerede 16 çağrı katılımcıya kadar görüntülemek mümkün olacak söyledi.

”Google
21 Beğenmekten Vazgeç