Teknobu

Meditopia Premium Apk İndir 2021 Türkçe


Meditopia Premium Apk İndir 2021 Türkçe

Meditopia Premium Apk İndir 2021 Türkçe

En iyi meditasyon, uyku, farkındalık uygulaması olan meditopia premium apk uygulamasının en güncel türkçe 2021 son sürümünü indirin.

Meditopia Premium Full Apk uygulamasının tüm kilitli özelliklerine ücretsiz olarak erişebilir ve uygulamanın tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Ayrıca türkçe olarak mevcuttur.

Meditopia Premium Apk Nedir?

Meditopia Premium Apk
Meditopia Premium Apk

Meditopia, sakinleşmenize, iyi uyumanıza, stresi azaltmanıza, huzur bulmanıza ve kendi içinizde derin bir keşif başlatmanıza yardımcı olan Editör Seçimi Uygulamasıdır. Dünyada kendinize bir yer yaratabilir ve içinde mutluluğu bulabilirsiniz.

Hem İspanyolca hem de İngilizce olarak yüksek kaliteli Ses ile 250’den fazla meditasyon seansı dinleyebilirsiniz.

Bu uygulama ne işe yarar ?

Meditopia, kendinizi sakinleştirmek, stresi azaltmak, iyi uyumak, sevmek, huzuru bulmak ve içinizde derin bir keşif başlatmak için en iyi uygulamadır. Hayatınızda kendinize bir alan yaratabilir ve iç mutluluğunuzu keşfedebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Alight Motion Pro Apk İndir (Kilitsiz Son Sürüm ) 2021

Stresi gidermenin ana özelliği ile bu uygulama sık sık stres yaşayanlar için uygundur. Adından da anlaşılacağı gibi, meditasyon pratiği mevcut ruh halinizi beş özellik açısından tanımlamaya başlamadan yaklaşık 15 dakika önce bir mini egzersiz yapılır: mutlu, mutlu veya kızgın. O zaman egzersiz, rahatlayabilmeniz için ruhunuza bağlıdır.

Ayrıca ruh halinize güvenebilir ve bu alıştırmada sesli rehber ve zamanlayıcı aracılığıyla uygun egzersizleri doğrudan seçebilirsiniz. Bir başka küçük ipucu da sadece meditasyon pratiğini desteklemek değil, aynı zamanda İngilizce sesli eğitimler aracılığıyla İngilizce becerilerinizi geliştirmektir.

Bu aynı zamanda ruhunuza dokunan bir meditasyon uygulamasıdır. Meditopia, sizi sakinleştirecek, stresi azaltacak, iyi uyuyacak, sevecek, huzuru bulacak ve içinizde derin bir keşif başlatacak en iyi uygulama. Hayatınızda kendinize bir alan yaratabilir ve iç mutluluğunuzu keşfedebilirsiniz. İngilizce ve İspanyolca olarak 250’den fazla yüksek kaliteli sesli meditasyon seansını dinleyebilirsiniz. Meditasyon yapmayı, doğanın sesleriyle rahatlamak için müzik dinlemeyi, meditasyon yapmak için zamanlayıcıyı kullanmayı ve özel programlarla farklı konulara odaklanmayı öğrenebilirsiniz.

Meditopia Premium Apk
Meditopia Premium Apk

Meditopia Premium Apk Cihaz Gereksinimleri

Uygulamayı kullanmaya başlayabilmek için Android cihazınızın yapılandırma gereksinimlerini karşıladığından emin olun. Özellikle, Android akıllı telefonunuzun 2 GB RAM ve 100 M boş bellek ile en az 5.0 veya daha yüksek işletim sistemini çalıştırması gerekir. Ayrıca, uygulamadan içerik yüklemek için İnternet bağlantısına da ihtiyacınız var. Premium üyeye abone olduysanız, Meditopia’daki içeriğin çoğu çevrimdışı olarak indirilebilir ve kullanılabilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Pubg Mobile Son Sürüm 0.14.6 Apk İndir

Meditopia Premium Apk Özellikler Hakkında

Belirtildiği gibi Meditopia, Google Play’de ücretsiz bir uygulamadır. Ancak, uygulamada sınırlı olan çok fazla içerik var. Bunların kilidini açmak için hesabınızı Premium’a yükseltmeniz gerekecek. Ayrıca, ödeme yapıp yapmamaya karar vermeden önce 7 günlük ücretsiz deneme seçeneği vardır. Şu anda, 59,99 $ karşılığında yalnızca bir yıllık abonelik var. Premium üyeliğe kaydolduğunuzda elde edeceğiniz tüm avantajlar aşağıdadır.

  • Farkındalığı öğrenmeye başlayın, rahatlatıcı müzikler dinleyin ve günlük alıntıların tadını çıkarın.
  • 600’den fazla premium farkındalık meditasyonuna ve müziğine sınırsız erişim
  • Her gece birinci sınıf uyku hikayeleriyle uyuyun
  • Her gün yeni günlük meditasyon eklendi
  • Her ay eklenen yeni meditasyon programı
  • İçeriği indirin ve çevrimdışı kullanın

Ayrıca tüm bu Premium özellikleri ücretsiz kullanmak için bu makaledeki Meditopia mod versiyonunu kullanabilirsiniz.

Meditopia Premium Apk Nasıl İndirilir?

1- Telefonunuza zaten yüklediyseniz , Meditopia Uygulamasının PlayStore Sürümünü kaldırın . (Önemli)

2- Telefonunuzun Ayarlarını açın , Güvenlik’e gidin ve Bilinmeyen Kaynakları Etkinleştirin .

3- İndir Meditopia Mod APK yukarıdaki bağlantıdan & kurun. (Sorulursa ‘Bu kaynaktan izin ver’i tıklayın)

Bu Yazımızda Okuyun :   My Child Lebensborn Apk İndir ( Güncel Sürüm) 2021

4- Meditopia Uygulamasını açın

5- Facebook veya E-posta ile giriş yapın (NOT – Çalışmayan Google ile Giriş Yapın)

6- Ardından 7 Günlük Ücretsiz Deneme İsteyecek, Sadece Geri Dönün. (Abone Ol’a tıklamayın)

7- Bitti! Premium Özelliklerin kilidini açtınız

Keyfini çıkarın

Meditopia Premium Apk Son Sürüm İndir

Aşağıdaki bağlantıdan premium meditopia 2021 türkçe son sürümünü indirebilirsiniz.

Meditopia Premium Apk
Meditopia Türkçe Premium Apk

Sonuç

Meditasyon dersleri alacak vaktiniz yoksa, meditasyon yapmak için akıllı telefonunuzdaki uygulamaları indirebilirsiniz. Meditasyon seanslarınıza ek olarak, rehberli meditasyon zamanlayıcısını çeşitli fon müziği seçenekleriyle kullanabilirsiniz. Artı, Meditopia ile en iyi meditasyonlarınızı sevebilir, indirebilir ve dinleyebilirsiniz

”Google
3 Beğen