Teknobu

Mech Arena Mod APK (Sınırsız Para) 2021


Mech Arena Mod APK (Sınırsız Para) 2021

Mech Arena Mod APK (Sınırsız Para) 2021

Mech Arena Mod APK oyunu için sınırsız para , sınırsız cephane ve sınırsız özellikler için hemen indirin ve oyunun keyfini çıkartın.

Mech Arena Mod Apk – Plarium Global tarafından yayınlanan ve geliştirilen çok oyunculu atış aksiyon oyunu. Mech Arena, çekici oyun, güzel 3D grafikler ile yoğun bir robot savaşıdır. Bu oyunu cihazınıza indirin ve heyecan verici robot savaşları yaşayın.

Mech Arena Mod APK

Mech Arena Mod APK
Mech Arena Mod APK

Mech Arena, oyuncuların yoğun ve dramatik 5vs5 savaşlarla kendilerine meydan okumaları için bir savaş alanıdır. Yoğun savaşlar yaşamak için bu oyunda oynamanız gereken farklı seviyeler var. Şaşırtıcı olan, seviyelerin sıkı bir şekilde tasarlanmış olmasıdır. Ayrıca, hızlı PvP oynanışı sunar.

Bu oyundaki savaşların beş dakikadan fazla sürmediğini belirtmekte fayda var. Bununla birlikte, her kısa savaş, yoğun silahlı çatışmalarla karakterizedir. Kesin olan şu ki, Mech Arena kadar harika bir 5’e 5 robot savaşı görmediniz.

Oyunla ilgili bir başka şaşırtıcı şey de, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı savaş robotu ve silahın olmasıdır. Bu robotların hepsinin özel yetenekleri var. Bu oyunda onları sonsuz savaşlar için kullanabilirsiniz. Bu oyunun kişiselleştirme seçenekleri de harika ve robotunuzu kişiselleştirmek için kullanabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Bomber Friends Apk İndir v4.17 (Sınırsız) Android ve iOS için

Mech Arena Mod APK Özellikleri

 • Gerçek Zamanlı PvP Savaşları: Dünyanın dört bir yanındaki farklı oyunculara karşı yeteneklerinizi test etmek için oyunu indirin. Ayrıca arkadaşlarınızla takımlar oluşturabilir ve birlikte rütbe atlayabilirsiniz. En önemli şey takımınızı zafere taşımaktır.
 • Rekabetçi Oynanış: Bir başarı ve sıralama sistemi oyunu karakterize eder. Bu, kazanabileceğiniz tonlarca ödül ve madalyaya ek olarak. Katılmak ve becerilerinizi kanıtlamak için farklı turnuvalar var. Bu oyunda bölünme ile yükselebilir misin?
 • Point and Shoot: Basit ve sezgisel kontroller Mech Arena’yı karakterize eder. Amaç oyunun kolay oynanabilmesini sağlamaktır. Dolayısıyla bu oyunda robotlarınızı kontrol etmekte zorlanmazsınız.
 • Savaşlar için ekip kurun: Yukarıda belirtildiği gibi, arkadaşlarınızla ekipler oluşturabilir ve benzersiz bir strateji oluşturabilirsiniz. Ayrıca mekanik savaşlara girmek için birlikte savaş botları tasarlayabilirsiniz.
 • Farklı Silahlar: Bu oyunda seçebileceğin çok fazla silah var. Buna akıllı füzeler, uzun menzilli toplar, staz silahları, enerji silahları ve daha pek çok şey dahildir. Düşmanlarınızı yenmek ve savaşlar kazanmak için bu silahları kullanın.
 • Özel Yetenekler: Bu, oyunla ilgili harika şeylerden biri. Her mech’in özel bir yeteneği vardır. Bu yeteneklere örnek olarak çarpma hızı, bozucuları hedefleme, onarım alanları, mayınlar, atlama jetleri, enerji kalkanları ve daha fazlası verilebilir. Bu yetenekleri rakiplerinizi yenmek için kullanabilirsiniz.
Bu Yazımızda Okuyun :   Torque Pro Apk Full Türkçe v1.8.199 2021

Oyunun Mod APK versiyonu size şu ilaveleri getiriyor:

 • Mega mod menü hilesi
 • Sınırsız para hilesi (v1.22.04)
 • Sınırsız cephane modu
 • Otomatik Çekim modu
 • tanrı modu hilesi

Mech Arena Mod APK İndir

 1. Yukarıdaki indirme bağlantısından Mech Arena Mod APK dosyasını edinin
 2. Yükleme app yükleyicisi Bölünmüş APK ve daha sonra bu kullanarak bu APK yükleyin. (veya) aşağıdaki talimatları izleyin
 3. Google Play Store dışında bir üçüncü taraf uygulamasından uygulama yüklemek için Bilinmeyen Kaynaklardan uygulama yüklemeyi etkinleştirin .
  Bunu yapmak için gidin Settingsve kelimeyi arayın – Android Nougat veya daha düşük sürüm için Bilinmeyen kaynaklar’a tıklayın ve bu ayarı etkinleştirin.
DOWNLOAD APK 3
”Google
1 Beğen