Teknobu

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk Hileli İndir v29.2.1


Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk Hileli İndir v29.2.1

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk Hileli İndir v29.2.1

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk Oyununun hileli mod apk’sını web sitemizden indirebilir ve hileli apk’nın keyfini çıkartabilirsiniz.

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk Hakkında

Kötü kahramanlardan oluşan bir ekip oluşturun ve Marvel’in en ikonik konumlarından bazılarında destansı savaşlarda savaşın. Marvel Şampiyonlar Turnuvası APK’sını şimdi, en harika Marvel karakterlerinden bazılarının kontrolünü ele aldığınız ve evrendeki kötülerin kötü planlarını ortaya çıkarmaktan alıkoymak için savaştığınız devasa PVP savaşlarında oynamak için indirin.

marvel şampiyonlar turnuvası apk

Bu harika oyunda Ironman, Spiderman, Wolverine, Captain America, Hulk ve daha fazlasını oynayın. Göreviniz, Thanos ve Kang gibi kötülerin dünyadaki iyi olan her şeyi yok etmek için güçlerini kullanmalarını engellemek.

Bu destansı dövüş oyununun çok oyunculu unsurunda ittifak savaşlarında birbirinizi desteklemek için arkadaşlarınızla takım kurun ve dünyanın dört bir yanından diğer ittifaklarla savaşa katılın. Arkadaşlarınızla ekip oluşturarak bonuslar kazanın ve düşmanlarınızla yüzleşmek için kendinize daha fazla güç verin.

Bu Yazımızda Okuyun :   Molla Brawl Apk (Güncel Sürüm) 2021
marvel sampiyonlar turnuvasi apk 2

Marvel Şampiyonlar Turnuvası APK oynamak için ipuçları

Bu tür oyunlarda yeni olsanız da olmasanız da, Marvel Contest of Champions APK, oyunda başarılı olacaksanız bilmeniz gereken bazı benzersiz özelliklere sahiptir. Oyunu oynarken kullanabileceğimiz en önemli ipuçlarımızdan bazıları şunlardır.

Sınıf bonuslarına dikkat edin. Bazı sınıflar, belirli rakiplere diğerlerinden çok daha fazla hasar verir ve bazılarının belirli rakiplere karşı çok daha yüksek bir savunması olur. Sınıf bonus sisteminin temellerini öğrenmek önemlidir – bunlar size oyunda açıklanacaktır. Sadece ona dikkat ettiğinizden emin olun ve küçük olarak yazmayın. Değil.

Önce en yüksek rütbeli kahramanlarınızın seviyesini yükseltin. Ekibinizin geri kalanıyla daha uyumlu hale getirmek için 1 Yıldızlı kahramanlarınızın seviyesini yükseltmek isteyebilirsiniz, ancak bunu yapmayın. Özel yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanmak için 2 ve 3 Yıldızlı kahramanlarınızı herkesten önce yükseltmeniz en iyisidir. Daha yüksek rütbeli kahramanlara öncelik verin ve daha sonra zayıf olanların seviyesini yükseltin.

Arena dövüşlerini es geçmeyin. Arena dövüşlerinin avantajları oyunun temelini oluşturur – ancak galibiyet serinizi kaybedebilirsiniz. Yine de, kazanabileceğinizden hiç emin değilseniz, arenada başka bir oyuncuya karşı eşyalarınızı sergileme fırsatlarını kaçırmayın.

Bu Yazımızda Okuyun :   Deezer Premium MOD APK V6 İndir

Kahramanlarınıza tutun. İhtiyacınız olmayacağını düşünseniz bile, kahramanlarınızı hızlı nakit karşılığında satmanın cazibesine kapılmayın. Bunu yapmaktan ne kadar çabuk pişman olacağına şaşıracaksın. Düşük sınıf kahramanlar bile Arena kadrosunda dolaşabilir ve bunu yapmak için daha fazla kristal kazanırsınız. Dahası, gerçekten düşük statülü bir kahramana sahip olmanızı gerektiren üçte üç arenada dövüş var. Bu nedenlerden dolayı, oyunda kahramanlarınızdan kurtulmamanız çok önemlidir!

Hücum en iyi savunmadır. Dövüşürken, önce düşmanın size gelmesini beklemek yerine, doğrudan saldırıya girmenizi öneririz. Bunun nedeni, HP’lerini hemen zayıflatmanız ve ardından zayıflamış durumlarında onlara karşı bonus puanlar kazanabilmenizdir. Bunu yapmak, önce size gelmelerine izin vermekten çok daha iyidir, çünkü bunu yaparsanız bunun tersi geçerli olacaktır.

Marvel Şampiyonlar Turnuvası APK Hileli Modun Özellikleri

  • – Düşmanlar saldırmaz
  • – Beceri her zaman aktiftir
  • – Hasar artırıldı

Marvel Şampiyonlar Turnuvası APK İndir

Mod .apk’nın Özellikleri: Hile Menüsü Mevcuttur,DMG Ve DEF Özelliklerini 1 Yapınız Öğreticiyi Geçtikten Sonra İsteğe Bağlı Yükseltebilirsiniz

Hileyi Çalıştırmak İçin: Oyunu Google Play’den İndiriyoruz ve Oturum Açıyoruz,Öğreticiyi Geçtikten Sonra,Hileli Sürümü İndirip Üzerine kuruyoruz ve oyunun keyfini çıkartıyoruz 

Downlaod APK 300x55 32
”Google
24 Beğenmekten Vazgeç