Teknobu

Mana Coin Geleceği 2021, Mana Coin Alınır mı?


Mana Coin Geleceği 2021, Mana Coin Alınır mı?

Mana Coin Geleceği 2021, Mana Coin Alınır mı?

Merhaba arkadaşlarım bu yazımızda sizlere Piyasada bulunan Mana Coin Geleceği 2021,2022,2023,2024,2025 ve Mana coin hakkında bilgiler vereceğiz.

Bu makalemizde, 2021 ve sonrası için Mana Coin fiyat tahminini tartışırken Mana coin geleceği hakkında kendimizin ve piyasanın görüşünü dile getireceğiz.

Decentraland (MANA), bu yıl kripto dünyasını kasıp kavuran en aktif kripto para birimlerinden biri. Spesifik olmak gerekirse, kripto, 17 Nisan 2021’de tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 1.63 $’a ulaşmayı başardı.

Bu yıl yükselen kripto para birimleri arasında MANA, bazıları için belki de en şaşırtıcı olanlardan biri. Doğrudan Bitcoin ile ilgili değildir ve bugün en çok abartılan kripto para birimi de değildir. Ancak farkında olanlar için MANA, 2019’dan beri var.

Decentraland (MANA) Nedir?

Mana Coin Geleceği
Mana Coin Geleceği

Decentraland (MANA), Ethereum blok zincirine dayalı bir sanal gerçeklik platformudur . Ayrıca, kullanıcıların içerik ve uygulamalar oluşturmasına, deneyimlemesine ve bunlardan para kazanmasına olanak tanır. Decentraland , 2017’de gerçekleşen 24 milyon dolarlık ilk madeni para arzının (ICO) ardından piyasaya sürüldü . Ayrıca sanal dünya, 2019’da kapalı betasını başlattı ve Şubat 2020’de de halka açıldı.

Bu Yazımızda Okuyun :   Solona Coin Geleceği ve Fiyat Tahminleri 2021

MANA, değiştirilemez ERC-721 LAND jetonlarını elde etmek için yakılması gereken bir ERC-20 jetonudur. MANA jetonları, Decentraland pazarında çeşitli giyilebilir cihazlar, avatarlar, isimler ve daha pek çok şey için ödeme yapmak için de kullanılabilir.

Şu anda MANA için en iyi kripto ticaret platformları Binance, Huobi Global, OKEx, 1inch Exchange ve BitZ’dir.

Mana Coin Geleceği Fiyat Tahmini 2021 – 2025

Mana Coin Geleceği
Mana Coin Geleceği

Aşağıdaki tablo, 2021 ile 2025 arasındaki Mana coin geleceği ve fiyat tahminlerini göstermektedir;

MANA Coin Fiyat Tahmini 2021

Aşağıda bu MANA fiyat tahmin grafiğinde gösterildiği gibi, daha küçük bir zaman diliminde MANA yükseliş eğilimi gösterdi.

Mana Coin Geleceği
Mana Coin Geleceği

Yukarıdaki Decentraland fiyat tahmini, MANA’nın yükseliş eğilimi gösterdiğini gösteriyor. İdeal durumlarda, bu bir fiyat kırılmasına bile yol açabilir.

Dahası, 2021 MANA fiyat tahminimize ilişkin kısa-orta vadeli senaryoda MANA’nın Fib geri çekilme seviyesini 1,18 ABD doları olarak aşması gerekiyor. Bunu yapmak için Fib seviyesinde 1,02 dolardan daha fazla destek oluşturması gerekiyor. Aksi takdirde, ayılar üstünlük kazanabilir ve MANA’yı kendi bölgelerine sürükleyebilir.

Decentraland (MANA) Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, MANA 2022’nin sonunda 10 dolara ulaşacak. Ayrıca 2022’nin ilk yarısı 15 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 10$’a ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Bu Yazımızda Okuyun :   SafeMoon Coin nedir? Geleceği Hakkında Tahminler

Decentraland (MANA) Fiyat Tahmini 2023

MANA’nın fiyatı çok yüksek seviyelere çıkabilir, ancak 25$’a ulaşabilir. Üstelik bu, ancak piyasanın yükseliş eğilimini sürdürmesi durumunda mümkündür. Ek olarak, yalnızca kripto para birimi MANA psikolojik direnç seviyesini geçerse.

Decentraland (MANA) Fiyat Tahmini 2024

En son güncellemeler, gelişmeler, MANA fiyat tahmini ve platformun yeni proje tahminlerine göre. Ayrıca, bu kripto pazarında MANA fiyatını artırabilir ve fiyat yükselip 35 dolara ulaşabileceği için en iyi yatırım olacaktır.

Decentraland (MANA) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde MANA fiyatları 50 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak MANA için o kadar da zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, MANA’nın tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Sonuç

MANA’nın 2021’de önünde harika bir geleceği var. MANA ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle birlikte, MANA’nın yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

Ayrıca, uzun vadeli 2021 MANA fiyat tahminimiz de yükseliş yönünde. Buna ek olarak, MANA’nın 1,18 doları aşma olasılığı yüksek ve bu yıl 2 doların üzerine çıkabilir. Ancak bu, ancak birkaç psikolojik engeli aşarsa gerçekleşecektir.

Bu Yazımızda Okuyun :   İdex Coin Geleceği 2021, İdex Coin Alınır mı?

Yukarıda gösterildiği gibi, yatırımcılar MANA’nın Bitcoin ve Ethereum gibi ana akım kripto para birimleri ile birlikte 2021’de iyi bir yatırım olduğuna karar verirse MANA 4 dolara bile ulaşabilir. Üstelik bu yılın ilerleyen bölümlerinde de 10 dolara ulaşma şansı var.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç