Teknobu

Lucky Patcher Apk İndir Android | iOS | PC


Lucky Patcher Apk İndir Android | iOS | PC

Lucky Patcher Apk İndir Android | iOS | PC

Lucky Patcher Apk İndir; Tüm oyun kaynaklarının, tüm karakterlerin ve seviyelerin kilidini açmak ve uygulama içi satın alımlara ücretsiz olarak erişmek için en iyi uygulamayı mı arıyorsunuz ? O zaman Lucky Patcher Apk İndirin…

Lucky Patcher Uygulaması nedir?

Kısacası, bu, android oyun deneyimi içindeki talebinizi karşılamak için mükemmel bir uygulama ve ücretli uygulamaları ücretsiz olarak almak için hoş bir uygulama. Ayrıca, çok sayıda uygulamayı çok çeşitli şekillerde değiştirmemize olanak tanır.

Lucky Patcher, sınıflandırılmış reklamları engellemenize, sistem uygulamalarını atmanıza, cihaz uygulamalarını ayarlamanıza, lisans doğrulamasını geçmenize, uygulama izinlerini ayarlamanıza ve daha pek çok şeye izin veren olağanüstü bir uygulamadır. Android cihazınızda deneyimi kullanarak size en iyi oyun ve diğer uygulamaları sağlamak için tüm bu reklamları engelleyebilir.

Lucky Patcher’ın root erişimine ihtiyacı olmasına rağmen, aracınızı köklendirmeden bile birkaç görevi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak, bu kırma aracının tüm yeteneklerini deneyimlemek için cihazınızı köklendirmelisiniz. Android cihaz, birden fazla yol kullanılarak köklendirilebilir.

Başka bir deyişle, Lucky Patcher uygulamasını kurmazsanız, android cihazınızda en iyi ve en yüksek fiyatlı premium hizmetleri deneyimlemediniz.

Lucky Patcher Apk İndir
Lucky Patcher Apk İndir

Lucky Patcher APK İndir

Lucky Patcher APK, birçok uygulamayı ve Oyunu modifiye etmek, reklamları engellemek, gereksiz sistem uygulamalarını kaldırmak, uygulamaları değiştirmeden önce ve sonra yedeklemek, uygulamaları SD karta aktarmak, ücretli uygulamalardan ve oyunlardan lisans doğrulamasını kaldırmak vb. İçin kullanılan ücretsiz bir Android uygulamasıdır. Tüm bu harika özelliklerin keyfini çıkarmak için, Lucky Patcher APK’yi buradan ücretsiz olarak indirin!

download 3
Lucky Patcher Apk İndir

Lucky Patcher’i Yüklemek İçin Sistem Gereksinimleri

APK dosyasını yüklemeden önce, cihazınızın sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun. Bu koşullar karşılanırsa uygulama sorunsuz çalışacaktır. Lucky Patcher uygulamasını başarıyla yüklemek için aşağıdaki gereksinimleri karşılamalıdır:

 • Bu bir modlama aracı olduğundan, cihaza yüklenmeden önce android aracının köklendirilmesi gerekir.
 • Gerçekten Android 4.0 ve üzeri sürümlere sahip akıllı telefonlarda çalışır.
 • Ayrıca Windows 7,8 ve 10 ile de çok uygundur
 • Minimum RAM gereksinimi 2 GB’dir.
 • Sorunsuz çalışma için en az 10 GB ücretsiz dahili depolama.

Dahası, bu uygulama ayrıca android aracınızdan biraz izin ister. bunlar aşağıdaki gibidir:

 • Diğer uygulamaların üzerinden geçmek ve sistem ayarlarını değiştirmek için izin gerekli
 • Hafıza kartındaki içeriği incelemek için izin gerekiyor
 • SD kartın içeriğini değiştirme veya silme izni
 • Yaklaşık konuma izin

Android’de Lucky Patcher APK Uygulaması Nasıl Kurulur

Lucky Patcher APK’sini akıllı telefonunuza kolayca kurabilmeniz için size resmi Lucky Patcher Uygulama Yükleyicisini sunuyoruz. Bu yükleyici, Lucky Patcher uygulamasının resmi sürümünü saniyeler içinde yüklemenize yol açacaktır.

Adım> 1: Öncelikle yukarıdaki indirme düğmesine tıklayarak Lucky Patcher APK dosyasını web sitemizden indirmelisiniz.

Adım> 2: APK dosyasını yüklemeden önce, ayarlar seçeneğinden “Bilinmeyen Kaynaklar” ı etkinleştirdiğinizden emin olun. Ayarlar> Kilit ekranı’na gidin> Güvenlik seçeneğine tıklayın. Ardından, ‘bilinmeyen kaynaklar’ seçeneğini arayın ve etkinleştirin.

Adım> 3: Şimdi, indirilenler klasöründe Lucky Patcher Installer’ın APK dosyasını bulun.

Bu Yazımızda Okuyun :   Teamfight Tactics Tft Mobile Apk İndir 2021

Adım> 4: Lucky Patcher APK dosyasını başarıyla bulduktan sonra, ‘ Install ‘ için üzerine çift tıklayın . Kurulum sürecini başlatacaktır. Uygulama Android telefonunuza yüklenene kadar bir süre bekleyin. Açmak ve gerekli izinlere izin vermek için tıklayın.

Adım> 5: Evet’e tıklayın.

Adım> 6: Burada güvenlikle ilgili bir açılır pencere belirir. “Bu kaynaktan izin ver” seçeneğini etkinleştirmek için Ayarlar seçeneğine dokunun. Bunu yaptıktan sonra geri dönün.

Adım> 7: Şimdi Lucky Patcher uygulamasının resmi sürümünü kurmanız için size yol gösterecek. Sadece Yükle düğmesine dokunun ve birkaç dakika bekleyin.

luckypatcher pctablet 1200x713 1
Lucky Patcher Apk İndir

Uygulama Yüklenmedi Hatası Nasıl Çözülür?

Birçok kullanıcı, güvenlik nedeniyle uygulama yüklenmedi veya yükleme işlemi engellendi olarak adlandırılan bir hata bildiriyordu. Bu nedenle, bu hata hakkında size daha fazla ayrıntı sunmaya karar verdik. Bu hatayı alıyorsanız , Play Store uygulamasından ” Play Protect ” özelliğini devre dışı bırakmanız gerekir . Süreci takip edelim:

Adım> 1: Play Store uygulamasını açın. Menüden, “Play Protect” seçeneğine tıklayın.

Adım> 2: Burada seçeneğe tıklayarak “Güvenlik Tehditleri İçin Cihazı Tara” seçeneğini kapatmanız gerekir.

Adım> 3: Onaylamak için Tamam düğmesine tıklayın.

Adım> 4: Lucky Patcher Uygulamasını başarıyla kurmak için kurulum işlemini tekrarlayın.

Lucky Patcher Kullanarak Uygulama İçi Satın Alımlar

Lucky Patcher, uygulama içi satın alımları atlamanın çok basit ve kullanışlı bir yolunu sunar. İşte bunu basitçe yapmak için bazı adımlar:

Lucky Patcher’ın Özellikleri

Lucky Patcher APK, çılgın oyuncuların sınırsız kaynakları kullanarak herhangi bir oyunu oynamasına izin veren harika bir uygulamadır. Bu uygulama, maksimum sayıda android cihazı desteklemek için düzenli olarak güncellenir. Bu uygulamanın bazı heyecan verici özellikleri şunlardır:

Reklamları kaldırmak

Herhangi bir oyun oynadığımızda veya herhangi bir uygulamaya eriştiğimizde her seferinde ortaya çıkan alakasız reklamları izlemek gerçekten sinir bozucu. Çoğu zaman, bu reklamlar aynı zamanda oyunumuzu da kesintiye uğratır. Ama artık endişelenmenize gerek yok.

Lucky Patcher, istenmeyen ve alakasız reklamları kolayca kaldırmanıza izin veren sizin için burada. Gereksiz reklamlardan kurtulmak için birkaç tıklama yeterlidir. Reklamları kaldırmak, oyun deneyiminizi de daha keyifli hale getirir.

Sınırsız Para, Değerli Taş ve Diğer Oyun Kaynaklarını Alın

Bu harika uygulama, sınırsız para, anahtar ve herhangi bir oyunun diğer kaynaklarını almanızı sağlar. Bu uygulama sayesinde, herhangi bir seviyede oynayabilir, oynamak için herhangi bir karakteri kullanabilir, istediğiniz silahı, arabayı veya oyun kaynağını uygulamanızı değiştirerek kolayca alabilirsiniz.

Ücretli Uygulamalara Ücretsiz Erişin

Ücretli bir uygulamayı bir uygulama veya web kullanarak ücretsiz olarak indirdiğimiz, ancak lisans doğrulaması nedeniyle bunları başlatamadığımız birçok kez oluyor. Lucky Patcher, özel yamalarla doğrulama sürecini atlar. Yani, ücretli uygulamaları ücretsiz olarak almanızı sağlar.

 Herhangi Bir Uygulamayı Sistem Uygulamasına Dönüştür

Lucky Patcher, herhangi bir uygulamayı bir sistem uygulamasına dönüştürerek Android telefonunuzda kalıcı olarak tutmanızı mümkün kılar. Bu, önceden yüklenmiş bir uygulamaya dönüştürmek için herhangi bir uygulamayı sistemin klasörüne kopyalamanıza olanak tanır.

 Uygulamaları Bellek Kartına Taşıyın

Akıllı telefonunuzun dahili hafızası dolarsa, ağır uygulamaları hafıza kartına taşıyarak biraz alan ayırabilirsiniz … Bu, Lucky Patcher yardımıyla çok kolay bir şekilde yapılabilir.

Ücretsiz Uygulama İçi Satın Alımlar Yapın

Lucky Patcher, Google’ın faturalandırma sistemini kolayca atlayabilir. Bu sayede, herhangi bir ücretli uygulamayı kolayca satın alabilir ve uygulama içi satın alımları ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Önemli Dosyaları Yedekleyin

Önemli dosyalarınızı birkaç tıklamayla yedeklemek için Lucky Patcher’ı kullanın. Herhangi bir uygulamanın yedeğini almanıza ve harici bir dosyaya kaydetmenize izin veren bir ‘ yedekleme alma özelliği ‘ sağlar. Bunu kolayca buluta veya PC’nize aktarabilirsiniz. Ayrıca, bu yedeği depolanan konumdan almak kolaydır.

Bu Yazımızda Okuyun :   FaceApp Pro Apk İndir Güncel Sürüm 4.5.0.1

Lucky Patcher Hakkında Daha Fazla Bilgi

Android kullanıcıları dünya genelinde 2 milyar rakamı geçti. Çok sayıda Android kullanıcısı paniğe kapılıyor ve farklı Sınırlama biçimleri konusunda hayal kırıklığına uğruyor. Bu sorundan kurtulmak için bu uygulamaların pro sürümünü satın almanız gerekir. Yukarıda belirtilen tüm sorunların tek ve gerçek çözümü Lucky Patcher Uygulamasıdır.

Bu uygulama size reklamları engelleme, sistem uygulamalarını kaldırma, sistem uygulamalarını değiştirme, lisans doğrulamasını atlama, uygulama izinlerini değiştirme ve çok daha fazlası için eksiksiz bir çözüm sunar!

Lucky Patcher ile Neler Yapabilirsiniz?

 • Reklamları kaldırmak.
 • Paralı mücevherler, madeni paralar, cipsler ve eklemek istediğiniz daha fazla şey alın.
 • Para harcamadan ücretli uygulama özelliklerini yakalayın.
 • Uygulamaları sistem uygulamalarına ve sistem uygulamalarını diğer uygulamalara dönüştürmek kolaydır.
 • Uygulamaları ve oyun dosyalarını SD karta taşımak basit.
 • Uygulama dosyalarının bir yedeğini alın ve gerektiğinde ve kaydedilen konumlardan verileri alın.
cover lucky patcher 1200x675 1
Lucky Patcher Apk İndir

Lucky Patcher Apk İndir SSS

Burada, Lucky Patcher uygulaması kullanıcıları tarafından sorulan bazı sık sorulan soruların cevaplarını sunuyoruz.

S1: – Lucky Patcher APK Uygulaması Nasıl İndirilir?

Cevap: – Şanslı yamalı Uygulamayı indirmek çok basit. Yukarıdaki indirme düğmesine tıklayın. İndirme işlemi otomatik olarak başlar. Bu sayede Lucky Patcher APK’nin son sürümünü alacaksınız.

S2: – Lucky Patcher APK İndir Uygulaması Nasıl Kurulur?

Cevap: – Lucky Patcher APK dosyası başarıyla indirildikten sonra, açmak için tıklamanız yeterlidir. Yükleme engellendi açılır penceresi görünürse, ayarlara gidin ve bilinmeyen kaynakların kurulumunu etkinleştirin. Ardından Lucky Patcher uygulamasını yeniden yükleyin.

S3: – Lucky Patcher kullanarak Tüm Oyunları Hacklemek Mümkün mü?

Cevap: – Hayır, tüm oyunları Lucky patcher ile kesmek mümkün değildir. Günümüzde eğilim oyunlarının çoğu internet tabanlı ve kendi sunucularını kullanıyor. Bu yüzden çoğu çevrimiçi oyun Lucky Patcher kullanılarak hacklenemez.

S4: – Lucky Patcher Kullanılarak Reklamlar Nasıl Engellenir?

Cevap: –

 •  Öncelikle, lütfen uygulamanın içinde “Google Ads’i Kaldır” seçeneğini seçin.
 • Ardından, “Google Ads’i kaldırmak için yama” yı seçin.
 • Cihazınız internete bağlı olmalı ve uygulama çalışıyor olmalıdır.
 • Beklenmedik bir şekilde, reklamlar görünmeye devam ederse, “Reklam Etkinliklerini Devre Dışı Bırak” ı seçin, orada onları devre dışı bırakabilirsiniz.
 • Çalışmasını ve reklamların gizlenmesini diliyoruz.
 • Bu uygulamanın gerçek durumuna gelmesini istiyorsanız, “Değişikliklerle ODEX’i Kaldır” veya “Geri Yükle” yi seçin.

S5: – Lucky Patcher ile Lisans Doğrulaması Nasıl Kaldırılır?
Cevap: –

 • Yama uygulamak için, cihazınızda orijinal APK dosyasının Resmi Geliştirici tarafından imzalanmış veya yetkilendirilmiş olması gerekir.
 • Uygulamanın içinde “Lisans Doğrulamasını Kaldır” seçeneğini seçin.
 •  Bundan sonra “Otomatik Mod” u seçin ve bu uygulamayı hızlı bir internet bağlantısıyla kontrol edin.
 • Bu yöntem düzgün çalışmazsa, “Otomatik Mod (Ters)” veya “Aşırı Otomatik Mod” u deneyin.
 • Tamamlandı, uygulamanız başarıyla kaydedilecek.
 • Gerçek duruma geri dönmek isterseniz, “Değişikliklerle ODEX’i Kaldır” veya “Geri Yükle” yi seçin.

S6: – Lucky Patcher ile Hangi Oyunlar Uyumlu?

Cevap: Şanslı yamalarla uyumlu yüzlerce uygulama ve oyun var. Bir uygulamayı veya oyunu kırmaya çalıştığınızda daha net hale geliyor.

S7: – Lucky Patcher Kullanımı Yasadışı mı?

Cevap: – Lucky Patcher diğer uygulamalar ve oyun geliştiricileri için tehlikelidir çünkü gelirlerini etkileyebilir. Lucky Patcher’ı kullanmanın bir dereceye kadar yasa dışı olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu, şanslı yamalı kullanamayacağınız anlamına gelmez.

Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Music Premium Mod Apk İndir (Sınırsız Müzik) 2021

S8: – Lucky Patcher’da iOS Uygulaması Var mı?

Cevap: – Hayır, Lucky Patcher, iOS cihazlarla uyumlu herhangi bir sürüm yayınlamaz.

S9: – Lucky Patcher’a Alternatif Var mı?

Cevap: – Özgürlük APK gibi Lucky Patcher’a çok sayıda alternatif var ancak Lucky Patcher ile rekabet eden bir uygulama yok.

S10: – Lucky patcher Play Store’da Neden Bulunmuyor?

Ans: Lucky Patcher, diğer resmi uygulama geliştiricileri için sorun yaratabilecek bir yama aracıdır. Dolayısıyla, Play Store bu tür uygulamalara erişim sağlamaz.

S11: – Lucky Patcher Neden Çalışmıyor?

Cevap: – Lucky Patcher hiçbir zaman tüm uygulamaları ve oyunları yama yapmaz. Bu yüzden bazen çalışmayı bırakabilir. Ancak, root erişimi olan birçok özelliğe erişebilirsiniz.

S12: – Lucky Patcher Çevrimiçi Oyunları Hackleyemiyor?

Cevap: – Çevrimiçi oyunlar, oyun verilerini depolamak için kendi özel sunucularını kullanır. Dolayısıyla, Bu tür oyunlar Lucky Patcher tarafından değiştirilemez.

S13: – Lucky Patcher’ın Gerçek Kullanımı Nedir?

Cevap: – Chelpus uygulamayı sadece bir hobi için geliştirdi. Ana odak noktası, normal Android kullanıcılarını kolaylaştırmak ve açgözlü uygulama geliştiricilerini durdurmaktır.

S14: – Lucky Patcher Kullanmak İçin Güvenli Bir Uygulama mı?

Cevap: – Lucky Patcher hiçbir zaman herhangi bir kullanıcının kişisel verilerini toplamaya çalışmaz. Bu yüzden kullanımı çok güvenlidir. Ancak sitemiz, uygulamayı indirmek için size aynı ve tehdit içermeyen bağlantıyı sağlar. Bazen Play Store uygulamanın yüklenmesini engelledi çünkü aslında Google Lucky Patcher’ı sevmiyor 

S15: – Lucky Patcher’da Özel Yama Nedir?

Cevap: – Özel bir yama, birçok uygulamayı ve oyunu düzeltmenin etkili ve özel bir yoludur. Birçok uygulamayı ve oyunu kolayca yamalamanız için basit ve kullanışlı bir yolla size yardımcı olacaktır.

S16: – Lucky Patcher’ın Yüklenmesi Neden Bu Kadar Zaman Alıyor?

Cevap: – Uygulama kurulumu aslında cihazınıza bağlıdır. Yükseltilmiş ve en yeni hızlı cihazınız varsa, daha hızlı kurulacaktır.

17. Lucky Patcher’da ODEX Ne Anlama Geliyor?

Cevap: – .odex, geliştirici tarafından yazılmış, alanı koruyan ve uygulamanın daha hızlı yüklenmesini sağlayan benzersiz bir dosyadır.

S18: – Bunları Düzeltmek İçin Lucky Patcher Kullanırsam Oyunlardan Yasaklanabilir miyim?

Cevap: – Oyun geliştiricisinin onayına bağlıdır. Bazı oyunlar sizi tamamen yasakladı, Lucky Patcher ile değiştirmeye çalışıyorsunuz.

S19: – Modifiye Play Store Uygulaması Nasıl Yüklenir?

Cevap: – Köklü Play Store’a kurmak için önce cihazınızı köklendirmeniz gerekir. Orijinal Play mağazasını kaldırdıktan sonra, cihazınız değiştirilmiş olanı yüklemeye hazırdır.

S20: – Android Cihazımı Nasıl Köklendirebilirim?

Cevap: – Her cihazın benzersiz bir köklendirme süreci vardır. Bunun için Google’da kesin modelle arama yapmanız gerekiyor. Bazı cihazlar yalnızca bir bilgisayar kullanılarak rootlanabilir. Çoğunlukla King Root veya Kingo Root uygulaması üzerinden köklenen eski Android sürümü cihazlar.

Sonuç:

Lucky patcher apk indir ile ilgili hepsı bu kadar, minimum Android 2.3.3 sürümüne sahip neredeyse tüm android cihazlarda iyi çalışır. Bu uygulamanın ana koşulu olan tek şey, yalnızca erişimde kök salmasıdır. Bu uygulamayı yüklemeden önce, düzgün çalışması için cihazınızı köklendirmenizi ister.

Bu makale daha önce bilmediğiniz bazı yararlı bilgiler getiriyorsa, düşüncelerinizi yorum bölümünde paylaşmaktan çekinmeyin. En iyi arkadaşlarınızla paylaşın ve bizi takdir etmeye devam edin.

”Google
14 Beğen