Teknobu

Lol Urf Ne Zaman Gelecek 2021 (Eylül)


Lol Urf Ne Zaman Gelecek 2021 (Eylül)

Lol Urf Ne Zaman Gelecek 2021 (Eylül)

Lol Urf Ne Zaman Gelecek 2021 , Lol urf 2021 yılının eylül ayında ne zaman çıkacak merakla beklenen bu sorunun cevabı sitemizden bulabilirsiniz.

Lol urf eylül ayında gelecek mi ? tüm detaylarıyla açıkladık lol urf çıkış tarihiyle ilgili tüm detaylara aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

League of Legends’ın bir sonraki yaması, URF olarak bilinen hayranların favori modunu geri getirecek.

URF, oyuncuların en sevdikleri şampiyonları daha düşük yetenek bekleme süreleri ve genel olarak hızlı tempolu bir oyunla oynayabildiği Ultra Hızlı Ateş Modu anlamına gelir. URF, oyunculara güç fantezisi hissi verdiği için hayranlar arasında oldukça popülerdir.

Lol Urf Ne Zaman Gelecek
Lol Urf Ne Zaman Gelecek

Fazladan baskın şampiyonlar, aşırı büyü spam’ı ve aşırı güçlü çeşitli yeteneklerin etkisi nedeniyle sihirdarın yarığında çılgınca bir kaosa neden olacak. Ancak bu modda oyuncular yalnızca kendilerine rastgele atanan şampiyonları oynayabilir.

Bu, URF’nin gelecek sürümünde değişecek ve oyuncular, kontrolden çıkmak yerine takım arkadaşlarıyla çok daha fazla senkronize olabilecekler.

URF’nin League of Legends içindeki yeni versiyonu oyun modunu çok daha dengeli hissettirecek

Oyuncuların URF’de sıklıkla karşılaştığı birincil sorun, bazen bir takımın tüm güçlü şampiyonları almasıdır. Öte yandan, karşı takım çok sinir bozucu olaylara yol açan zayıf şampiyonlar alabilir. Oyuncular, All Random URF’den ve oyunun onları sevmedikleri şeyleri oynamaya zorlamasının eğlenceli olmadığından çok şikayet ettiler.

Bu Yazımızda Okuyun :   Apex Legends FPS Arttırma Nasıl Yapılır ? 2021

Bu nedenle, Riot geliştiricisi Reina Sweet’e göre, oyuncuların League of Legends içinde istedikleri şampiyonları seçecekleri Klasik URF’yi getirecekler. Yakın tarihli bir tweet’te Reina Sweet, ekibin, yayınlanmadan önce modlara belirli geri bildirimleri uygulaması gereken yönlerden bahsetti. Oyuncular tarafından sağlanan çeşitli girdileri dinlediler ve URF’nin yayınlanmaya hazır olduğuna karar verdiler.

Lol Urf Ne Zaman Gelecek?

Lol Urf Ne Zaman Gelecek
Lol Urf Ne Zaman Gelecek

League of Legends içindeki bir sonraki yama URF ve Vex’i tanıtacak ve 23 Eylül’de çıkacak. Bu aynı zamanda 5 Ekim’de başlayacak olan Worlds 2021 yamasının ikinci kısmı. Bu nedenle yamanın eğlenceli yönlerinin yanı sıra, ayrıca meta açısından ve bir turnuva olarak Worlds’ü nasıl etkilediği açısından hayati önem taşıyacak.

”Google
Beğen