Teknobu

Link Coin Geleceği 2021 Fiyat Tahminleri


Link Coin Geleceği 2021 Fiyat Tahminleri

Link Coin Geleceği 2021 Fiyat Tahminleri

Bu yazımızda sizlere Link Coin Nedir hakkında yorumlar fiyat tahminleri ve gelecek yıllarda Link Coin Geleceği 2021-2022-2023-2024-2025 yıllarında ne olur.

Bu yazıda, 2021, 2022, 2023-2025 ve 2030 için Link Coin fiyat tahminlerini paylaşmaya karar verdik. Farklı piyasa analistlerinden alınan en son verilere dayanmaktadır. 

Link Coin için 2021 ve sonrası için Grafik fiyat tahminini ayrıntılı olarak tartışacağız. Önümüzdeki günlerde Link Coin Fiyatının Yükselip yükselmeyeceğini inceleyelim.

Burada, size güncel Chainlink (LINK) Coin fiyat tahminleri sunacağız . Link Coin için diğer kripto paralardan ne kadar farklı olduğundan, chainlink’in yerel Blockchain sorunlarının çoğunu nasıl çözdüğünden, madalyonun önümüzdeki 5 yıl yukarı kavrama fiyat tahminlerine kadar her şey hakkında konuşacağız. Ancak bu konuya girmeden önce, Link coin nedir, ne olduğuna ve Blockchain’in sorunlarını çözmesine nasıl yardımcı olduğuna dair kısa bir giriş yapalım.

Link Coin (Chainlink) Nedir

Link Coin Geleceği
Link Coin Geleceği

Chainlink projesi ilk olarak 2014 yılında “ smartContract.com ” adıyla ortaya çıktı . Ağ, ilk piyasaya sürüldükten sonra bazı değişikliklerle geçirildi. Şirket , platformun çekirdek ağını daha iyi temsil etmek için markayı Chainlink ile yeniden adlandırdı . Piyasaya sürüldükten sonra, 2017’de o yılın en büyük olayı olan chainlink tarafından bir ICO düzenlendi. Etkinlikten sonra, zincirleme toplumda uzun yıllar boyunca ana ilgi odağı oldu. Ağ, ICO’dan neredeyse 32 milyon dolarla övündü.

Bu Yazımızda Okuyun :   Litecoin Geleceği 2021-2022-2023-2024-2025

Bu finansmanın yardımıyla, Chainlink halka açık Blockchain, güvenlik ve Oracle güvenilirliğinin sınırlı sınırlarını yeni zirvelere taşımaya çalıştı. 2019 yılında en önemli ortaklıklardan biri zincir bağlantı ile gerçekleşti. Google ile stratejik bir ortaklık, Chainlink tarafından geliştirildi. Google ile yapılan bu anlaşmanın yardımıyla, Chainlink protokolleri google akıllı sözleşmesi ile entegre edildi.

Bu ortaklık, analistler ve yatırımcılar için büyük bir başarıydı, çünkü kullanıcıların en popüler bulut hizmeti sağlayıcılarıyla zincir bağlantı yardımıyla bağlantı kurmasını sağladı.

Link Coin Geleceği 2021 Fiyat Tahminleri

Link Coin Geleceği
Link Coin Geleceği

Aşağıda Link Coin için gelecek yıllarda fiyatının ne olacağı hakkında fiyat tahminleri yer almaktadır. İşte yıllara göre Link coin geleceği.

Link Coin Geleceği Fiyat Tahmini 2021 – 2023

Trading Beasts Chainlink fiyat tahminine göre, LINK’in gelecekteki fiyatı 2021 boyunca sabit kalacak. Chainlink’in 2021’de 35-50 dolar aralığında satılması bekleniyor. Önümüzdeki yıllarda, Chainlink genişlemeye devam edecek ve 30 doların altında olmayacak. Trading Beasts’e göre Chainlink, gelecekte 2023’e kadar 70 $ ‘a ulaşabilir.

Link Coin Geleceği Fiyat Tahmini 2021 – 2025

CoinSwitch’e göre LINK’in fiyatı önümüzdeki yıllarda artacak. Chainlink, 2020’de 14 dolarlık fiyat tahminini de karşıladı ve hatta bir yıl önce 2025 yılı için öngörülen 13 dolarlık zincirleme hedef fiyatını karşıladı. Yükseliş tahminlerinin nasıl değişmeden kalması şartıyla, bu çok şaşırtıcı ve bir sürpriz olurdu Chainlink’in ne kadar ilerlediğini görmek için. Chainlink (LINK) için hedeflenen fiyatın 2025’in sonunda 100 dolara yaklaşacağı tahmin ediliyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Ftm Coin Geleceği 2021, Ftm Coin Alınır mı?

2022, 2023, 2024 ve 2025 için Link Coin Fiyat Tahmini

DigitalCoinPrice, LINK’in gelecek tahminleri konusunda oldukça iyimser. Web sitesinde gösterilen oranlar, Coinlink’in önümüzdeki yıllarda satılan yatırım olduğunu gösteriyor. Bir yıl içinde Link’in 2022’ye kadar ortalama 60,45 dolarlık bir fiyatla yükselmesi bekleniyor.

Baz değerden% 2,020’lik bir artışla, LINK’de ortalama 50,42 $ fiyatla işlem yapacağımız anlamına geliyor. Bu tahmin aynı zamanda oldukça şaşırtıcı ve iyimser. 5 yıllık tahmin oranı, LINK’in önümüzdeki 5 yıl içinde 100 dolarlık sınırları aşacağını gösteriyor. Kin tutun çünkü önümüzdeki yıllarda daha iyi yatırım fırsatları için elimizden geleni yapıyoruz.

Chainlink (LINK) Coin Nasıl Satın Alınır?

Chainlink (LINK), büyük borsaların çoğunda mevcuttur. Binance, zincir bağlantısı elde etmek için en büyük borsalardan biridir. Piyasa değeri açısından Binance, piyasadaki en büyük borsadır. Orada başka birçok borsa var ama Binance başı çekiyor. Borsada çok çeşitli diğer coin’ler var ve ücretler de oldukça rekabetçi.

Borsada bir hesap açın ve kimliğinizi kanıtlayın. Hesabınıza itibari para birimi ile para yatırın ve ETH ve BTC satın alın. Link’i doğrudan herhangi bir borsadan satın alamazsınız. Son olarak, LINK ile alım satım çiftini seçin ve LINK kripto paranız birkaç dakika içinde borsanızda olacaktır.

Bu Yazımızda Okuyun :   FunFair FUN Coin Nedir? Geleceği Var mı 2021

Sık tacir ediyorsanız veya LINK ile işlem yapmayı planlıyorsanız, bunu bir değişim cüzdanında saklayabilirsiniz. Ancak bu, paranızı saklamanın en az güvenli yoludur. Ancak büyük miktarda LINK depolamayı planlıyorsanız, donanım cüzdanı mevcut en iyi seçenektir.

”Google
11 Beğen