Teknobu

Lili Neden Açılmıyor, Postegro Neden Açılmıyor, Lili ve Postegro Kalktı mı 2021


Lili Neden Açılmıyor, Postegro Neden Açılmıyor, Lili ve Postegro Kalktı mı 2021

Lili Neden Açılmıyor, Postegro Neden Açılmıyor, Lili ve Postegro Kalktı mı 2021

Merhaba arkadaşlar son zamanlarda oldukça popüler konu olan Lili neden açılmıyor , postegro neden açılmıyor, ve Lili ve postegro kalktı mı , postegro kaldırıldı mı gibi sorular sorulmakta sizlere cevaplayacağız.

Son zamanlarda internet ortamında oldukça çok fazla sayıda aratılan kelimelerden intagram gizli profil görüntüleme uygulaması olan Lili ve postegro uygulaması şuan gündemde yer almaktadır. Kullanıcı sahipleri Lili ve postegro uygulamalarna giriş yapamamakta ve uygulamalar açılmamaktadır. Haliyle kullanıcılarda merak edip bu uygulamaların neden çalışmadıklarını araştırıyorlar. İşte o detaylarla ilgili yazımız.

Postegroya Giremiyorum Postegro Neden Açılmıyor 2021

Lili Neden Açılmıyor, Postegro Neden Açılmıyor, Lili ve Postegro Kalktı mı 2021
Lili Neden Açılmıyor, Postegro Neden Açılmıyor, Lili ve Postegro Kalktı mı 2021

Postegroya giremiyorum postegro uygulamam açılmıyor diye merak ediyor olabilirsiniz ve gerçekten şu anda Postegro’ya giriş yapılamıyor kullanıcılar Instagram hesaplarına da giriş yapamıyorlar. Kullanıcıların çoğu ücretsiz olarak bu uygulamadan faydalanıyordu, birçok kişi de para ödeyerek sınırsız bir şekilde hesapları görüntüleme, kendisini gizleme gibi özellikleri satın alarak faydalanıyordu fakat şu anda Postegro’ya da giriş yapamadıkları için paraları da boşa gitmiş gibi gözüküyor. Durum ne olacak herkes çok merak ediyor ama şu anda elden bir şey gelmiyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Snapchat Bitmoji Gözükmüyor? (Çözümü) 2022

Postegro’nun açılmama sebebini tam olarak şu anda belli değil fakat Postegro yöneticileri ortadan kayboldu gibi duruyor. Eğer durum böyle ise “kullanıcıların vay haline” diyoruz. Hesaplar gitti, üyelik alanların paraları uçtu. Paradan ziyade asıl hesabı ile Postegro ve Lili kullanan kullanıcılara oldu. Ama üzmeyin kendinizi, tamamen kişisel bir hesap kullanıyorsanız tekrardan fotoğrafları hesabınızdan çekebilirsiniz. Giden tek şey konuşma geçmişiniz olmuştur ama burada da %99’unuzda önemli bir şey yoktur. Ama umarız ki bir şekilde hesabınızı kurtarabilirsiniz. Kullanıcılara geçmiş olsun.

Lili Neden Çalışmıyor , Lili Neden Açılmıyor

Peki Lili neden çalışmıyor, neden açılmıyor? Lili’nin çalışmyor veya açılmıyor olma sebeplerinin en başında Postegro yöneticileri hesapları satmış olabilir ve özellik satın alanların parasına konmuş olabilir. Bu sistem Instagram tarafından sürekli olarak engellenmeye çalışılan bir sistem olduğu için bu işte Facebook’un parmağı var mı bilemiyoruz. Yani şu anda tamamen ilginç bir durum söz konusu. Postegro ve Lili’nin sitesine girdiğimizde “The service has been terminated permanently. You will redirect another site.” hatası ile karşılaşıyoruz. Bu metin de “Hizmet kalıcı olarak sonlandırıldı hatasıdır. Başka bir siteyi yeniden yönlendireceksiniz.” anlamına gelmektedir. Site üzerinde beklediğimizde de bizi “MobContact” adında bir telefon rehber programını indirebileceğimiz, Google Play sayfasına yönlendirmektedir. Sorun neden kaynaklı tam olarak bilinmemektedir. Düzelirmi orası ise meçhul…

Bu Yazımızda Okuyun :   Web Postegro Neden Açılmıyor? Kaldırıldı Mı? 2022

Postegro Kalktı mı

Postegro şu anda kalktı gibi duruyor. Yani sisteme erişilemediği için kullanımdan kalktı anlamına geliyor. Postegro şu anda kullanılamıyor çünkü ne mobil uygulaması ne de Postegro Web ve Lili Web kullanılamamaktadır.

Şu anlık Lili neden açılmıyor postegro neden açılmıyor ile ilgili söyleyeceklerimiz bu kadar yeni gelişmeler olursa yazımızı güncelleyeceğiz.

”Google
26 Beğenmekten Vazgeç

Yapılan Yorumlar