Teknobu

Lego Tower Kodları – Şubat 2021’de Güncellendi

Lego Tower Kodları – Şubat 2021’de Güncellendi

Lego Tower Kodları – Şubat 2021’de Güncellendi

Lego Tower Kodları  , ödül kazanmanın kolay ve ücretsiz bir yoludur. Size bu kodlarla yardımcı olmak için Lego Tower için çalışma Kodlarının tam listesini veriyoruz . Size sadece kod listesini sağlamakla kalmayacağım, aynı zamanda bu kodları nasıl kullanacağınızı ve nasıl kullanacağınızı adım adım öğreneceksiniz. Öyleyse başlayalım !!

Lego Tower Kodları Nelerdir  ?

Lego Tower Kodları  , oyun geliştiricileri tarafından zaman zaman yayınlanan bir dizi promosyon kodudur. Bu kodlar, oyun yolculuğunuzu eğlenceli ve ilginç hale getirir. Kullanmaya zaman kodlarını sen senin olsun.

Bu ödülleri kullanarak farklı öğeler satın alabilirsiniz. Oyun karakterinizi kolayca yükseltebilir ve oyun becerilerinizi yükseltebilirsiniz. Sonuç olarak, oyunda daha uzun süre hayatta kalabilir ve lider panosunun tepesine ulaşmak için daha yüksek puan alabilirsiniz.

Lego Tower Kodları
Lego Tower Kodları

Lego Tower Kodları 2021 [Aktif Kodlar]

Burada ücretsiz ödüller kazanmak için güncellenmiş ve çalışan bir kod listesi bulacaksınız. Listemiz hem aktif hem de süresi dolmuş kodları içerir. Süresi dolan kodlar, onları oyunda denemek için değerli zamanınızı boşa harcamak zorunda kalmamanızı sağlar. Kodlardan herhangi birinin çalışmadığını fark ederseniz, yorum bölümünde bize bildirin, böylece onları süresi dolmuş kodlar listesine ekleyebilirim.

Bu Yazımızda Okuyun :   GTA 5 Nasıl İndirilir? Android Telefon ve PC İçin İndirme

Aktif Kodlar

Aşağıda çalışma kodlarının listesi bulunmaktadır. Onları süresi dolmadan kullanın.

KODLARÖDÜLLER
21310 Bu kodu kullandığınızda, posta kutusunda eski bir balıkçı dükkanı alırsınız.
21318 Bu kodu kullandığınızda, posta kutusunda bir ağaç evi alırsınız
6000 Bu kodu kullandığınızda, posta kutusunda bir Lego 6000 tavan alırsınız.
BARRACUDA Bu kodu kullandığınızda, posta kutusunda bir Barracuda lobisi alırsınız
PIRATES Bu kodu kullandığınızda, posta kutusunda bir Korsan Gemisi Çatısı alırsınız.
PIZZA Bu kodu kullandığınızda, posta kutusunda bir T0289 Minifigure gövde parçası alırsınız.

Arkadaş Kodları

121C, 15DV, 33XFW, 12b3, 1281, 11YY, 1189, 11T7, 136v, 11SS, 1QBC, 20HG, 1S91, 143D, 1SL1, 1KJ3 919F, 1DCR, 1WRF, 284V, 919F, 21GM, 13FL, 11D659, 919F , 6V2S…

Geliştiriciler yeni kodlar yayınlar yayınlamaz yeni kodlar listeye eklenecektir. Düzenli olarak yeni kodlar almak için bu gönderiyi ziyaret etmeye devam edin.

opengraph LEGO Tower sRGB 1

Ödül Almak İçin Lego Tower Kodları Nasıl Kullanılır ?

Ödülleri almak için kodları kullanmanız gerekir. Ancak bunun için bu kodları nasıl kullanacağınızı bilmeniz gerekir. Oyun geliştiricileri, kodları kullanma sürecini sağlamadı. Bu nedenle, Lego Tower’da kodları kullanmak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir  .

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077 Açılmıyor Çökme Hatası

1. Adım:  Oyuna girin. İçinde bir bilet sembolü olan  paraya çevir düğmesini bulun .

Adım 2:  Üzerine tıkladığınız anda, Kodları Girin başlıklı bir ekran açılacaktır.

3. Adım:  Yukarıdaki listeden kodu kopyalayın ve kutuya yapıştırın. Kodu manuel olarak da yazabilirsiniz.

4. Adım:   Ödülleri almak için kullan düğmesine tıklamanız yeterlidir  . Ödülünüzü birkaç saniye içinde alacak ve ekranınızda görüntülenecektir.

Not:  Bazen kodlar büyük / küçük harfe duyarlıdır. Bu yüzden kodları listelendikleri gibi girdiğinizden emin olun. Aksi takdirde ödülü alamazsınız.


Sonuç

Artık  Lego Tower Kodlarına  ve bunları kullanma sürecine sahip olduğunuza göre, ücretsiz ve heyecan verici ödüller kazanmak için kodları kullanın. Bu kod listeleri, denemeniz için tüm etkin ve süresi

dolmuş kodları içerir.

Kodlar her yeni sezon için oyun geliştiricileri

 tarafından yayınlanır . Bunları mevcut olur olmaz kod listesine ekleyeceğiz. Başka bir oyun için kodlara ihtiyacınız varsa, yorum bölümünde bize bildirmekten çekinmeyin.
6 Beğen