Teknobu

Kodi’de Netflix Nasıl İzlenir 2021


Kodi’de Netflix Nasıl İzlenir 2021

Kodi’de Netflix Nasıl İzlenir 2021

Kodi’de Netflix Nasıl İzlenir ; Kodi’de Netflix’i izlemek için ne yapmanız gerekiyor? Öğrenmek için bizimle kalın.

Bu kadar çok çevrimiçi akış hizmetiyle, güvenilecekleri seçmek zor. Neyse ki Kodi sayesinde bir hizmetten diğerine geçmek artık çok daha kolay. Duymadıysanız, Kodi, yerel ve çevrimiçi olarak çeşitli dijital medya dosyalarını görüntülemenizi ve oynatmanızı sağlayan bir medya oynatıcıdır.

Kodi hem ücretsiz hem de açık kaynaklıdır, bu da birçok eklentinin piyasaya sürüldüğü anlamına gelir. Eklentiler sayesinde Netflix, SoundCloud, Hulu ve daha pek çok hizmetten içerik akışı gerçekleştirebilir. Bu, birden fazla çevrimiçi akış hizmetine abone olursanız harika hale getirir.

Kodi’de Netflix İzlemek İçin

Netflix’i Kodi’de izlemek için ne yapmanız gerekiyor?

VPN kurun

Kodi açık kaynaklı bir platform olduğundan, cihazınıza bulaşma tehdidinde bulunan birçok resmi olmayan ve tehlikeli eklenti vardır. Bu nedenle bir sanal özel ağ (VPN) kurmalısınız. VPN’ler, IP (internet protokolü) adresinizi değiştirerek yabancı bir sunucuya bağlanmanıza yardımcı olabilecek araçlardır. Bu, konumunuzu taklit etmenize yardımcı olabilir, bu da Netflix izlemek için harikadır çünkü içeriğin bir kısmı ülkenizde kısıtlanmış olabilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   COVID-19 Sırasında Evden Çalışmanın 5 Etkili Yolu

Elbette, VPN’ler ek faydaları olmasaydı neredeyse popüler olmazdı. Genel olarak en büyük artıları, gelişmiş güvenliktir. Bir VPN aracılığıyla bir ağa bağlanıldığında, çevrimiçi veriler şifrelenir, bu da web’de anonim olmanızı ve bilgisayar korsanlarına karşı güvende olmanızı sağlar.

NordVPN , Netflix izlemek için en iyi VPN’ler arasındadır, ancak ExpressVPN , VyprVPN ve CyberGhost’u da deneyebilirsiniz .

Kodi’yi yükleyin

İşte cihazınıza Kodi’yi kurmanın adımları:

 1. Kodi indirme sayfasına gidin .
 2. Aşağı kaydırın ve bir platform listesi göreceksiniz. Simgesine tıklayarak kullandığınız platformu seçin.
Kodi'de Netflix İzlemek İçin
Kodi’de Netflix İzlemek İçin
 1. İndirmek istediğiniz sürümü seçin. En yeni kararlı sürüme gitmek her zaman en iyisidir.
  Not : Kodi cihazınızda çalışmıyorsa, cihazın desteklediğinden emin olun. Alternatif olarak, bir test sürümü olan bir ön sürümü indirmeyi deneyebilirsiniz. Bu, yine de hatalara ve çökmelere hazırlıklı olmanız gerektiği anlamına gelir.
 2. Kurulum dosyasını indirin, çalıştırın ve kurulum sürecini takip edin. Masaüstü veya başlat menüsü kısayolu bulamazsanız daha sonra erişebilmek için nereye yüklediğinizi hatırladığınızdan emin olun.

Netflix Eklentisini yükleyin

Daha ileri gitmeden önce, yalnızca Kodi 18’in şu anda Netflix eklentisini desteklediğini unutmayın. Kodi 17, bir depo kullanarak onu da destekliyordu, ancak bu deponun bağlantısı artık mevcut değil. Ayrıca, herhangi bir üçüncü taraf yazılımı olmadan Netflix izlerken olduğu gibi bir Netflix hesabına sahip olmanız gerekir. Kodi’ye sahip olmak, Netflix’i ücretsiz izlemenize izin vermez (deneme süresi boyunca kullanmadığınız sürece).

Bu Yazımızda Okuyun :   En İyi Spotify Çalma Listesi İsimleri 2021

Kodi 18 ile çalışan Netflix deposunu bulabilir ve buradan indirebilirsiniz . İndirme hemen başlamalıdır. Bu, çok benzer kurulum prosedürlerine sahip olduklarından, tüm cihazlarda olmasa da çoğu cihazda çalışmalıdır. Bir PC’ye kurmayı başarırsanız, büyük olasılıkla başka bir cihaza da kurmayı başaracaksınız.

Eklentiyi bir PC’ye şu şekilde yükleyebilirsiniz:

 1. Kodi’yi çalıştırdıktan sonra, Eklentiler’i tıklayın. Bunu soldaki menüde bulabilirsiniz. Masaüstü veya Başlat menüsü kısayolu yoksa, Kodi’nin yükleme konumunu bulun ve ardından kodi.exe’yi girin.
  Screenshot 49
 2. Dişli çark simgesini bulun ve tıklayın. Eklenti ayarlarına yönlendirilmelisiniz.
  Screenshot 48
 3. Otomatik olarak açmak için sol taraftaki Ayarlar kategorisinin üzerine gelin. Bundan sonra, Eklentilerin üzerine gelin, orada kaldığınızdan ve bilinmeyen kaynakları etkinleştirdiğinizden emin olun. Çıkan uyarıyı dikkatlice okuyun ve “Evet” i tıklayın.
 4. Eklentiler menüsüne geri dönmek için Escape düğmesine basın.
 5. Paket simgesiyle simgelenen sol üst köşede Eklenti Tarayıcısını görebilmelisiniz. Üstüne tıkla.
 6. Yeni bir menü görünecektir. “Zip dosyasından yükle” yi tıklayın.
  Kodi Eklenti Tarayıcısı
 7. Yeni indirdiğiniz depoyu Kodi’nin dosya gezgininin içinde bularak yükleyin.

Netflix eklentiniz artık hazır ve çalışıyor olmalıdır. Bunu Video Eklentileri içinde bulabilirsiniz. Çalışmazsa, sık güncellemeler olduğu için başka bir Netflix deposu bulmayı deneyebilirsiniz. Bunu okuduğunuzda, zaten daha yeni bir sürüm olabilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Netflix Video İndirme Kalitesi Nasıl Ayarlanır ?
Kodi Eklentileri Menüsü

Bir zip dosyasından kurduktan sonra “Depodan yükle” seçeneğini de kullanmayı deneyebilirsiniz. Ayrıca Eklenti Tarayıcısında bulunur ve ek kurulum adımları gerektiren sürümlerde yardımcı olabilir. Yine de bu özel depo için bunu yapmak zorunda değilsiniz.

”Google
14 Beğenmekten Vazgeç