Web Analytics
Teknobu

Kocam Nerede Uygulaması Nedir? (Nasıl Takip Ederim)
Kocam Nerede Uygulaması Nedir? (Nasıl Takip Ederim)

Kocam Nerede Uygulaması Nedir? (Nasıl Takip Ederim)

Kocam Nerede Uygulaması Nedir? Kocam nerede uygulaması ile kocamı nasıl takip edebilirim? İşte tüm detaylarıyla açıkladık.

Kocanın telefon konumunu izlemek biraz tuhaf gelebilir, ancak kızlar için çok yardımcı olur. Peki bu kocam nerede uygulaması nedir? Gerçek mi? Kocamın Telefonunu Bilmeden Nasıl Takip Edebilirim?

İşte hayat hakkında hepimizin bildiği bir şey var: her şey olabilir. Bir gün eşinizin telefonu göz açıp kapayıncaya kadar küçük bir hırsızın pençesinde kaybolabilir. Ya da belki daha önce sevdiğiniz eşiniz soğudu ve başka bir kadının kollarında teselli buldu.

Bunu okuyorsanız, muhtemelen aklınızdan bir sürü soru geçiyordur. Kocamın telefon konumunu nasıl takip edebilirim? Kocamın telefonunu bilmeden nasıl takip edebilirim? Kocamın telefonunu nasıl bulurum?

Bu soruların cevaplarını vermeye başlamadan hemen önce, bir gerçeğe işaret etmek istiyorum. Aklınızdan bu tür düşüncelerin veya soruların geçmesi tamamen normaldir. Belki kocanız firar etti ve onu bulmanız gerekiyor ya da eşinizin sizi aldattığını veya sizden önemli bilgileri sakladığını hissediyorsunuz.

Durum ne olursa olsun, korkularınızı yatıştırmayı hak ediyorsunuz ve bu makalenin sizin için yapacağı şey bu. Bu makalenin sonunda, aradığınız tüm cevapları ve muhtemelen daha fazlasını bulacaksınız.

Kocanızın Telefonunda Ne İzlemek İstediğinize Karar Verin

Eşinizin telefonunu takip etmeye çalışıyorsanız yapmanız gereken ilk şey nedir ? Senin için buna cevap verirdim. Kocanızın telefonunu izlemeye başlamadan önce, neyi izlemek istediğinize karar vermelisiniz. Sadece telefonunun yerini mi takip etmek istiyorsun, yoksa işleri biraz daha büyütmeyi mi tercih ediyorsun?

Birçok kadın için kocalarının telefonunun tam yerini takip etmek yeterlidir. Aslında bu oldukça kolay bir işlemdir. Doğru uygulama ile eşinizin her an nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Ancak, sadece kocanızın yerini takip etmek her zaman onu kesmiyor. Metin mesajlarını, fotoğraflarını, tarayıcı geçmişini vb. izleyerek bir adım daha ileri gitmek isteyebilirsiniz. Her şey size ve aradığınız bilgilere bağlıdır.

Gelişmiş bilgi almaya çalışıyorsanız, telefonunun konumundan daha fazlasını izlemeniz gerekir. İşte neden. Telefonunun konumu size sadece nerede olduğunu söyleyecektir. Kiminle olduğunu, kiminle mesajlaştığını veya kimi aradığını size söylemez.

Öte yandan, tüm cep telefonunu gözetlediğinizde bilmeniz gereken her şeyi öğrenebilirsiniz.

Kocam Nerede Uygulaması Nedir? (Nasıl Takip Ederim)

Bir kuruş bile harcamadan kocam nerede diyor ve yerini bulmaya mı çalışıyorsunuz? Gelişmiş teknoloji sayesinde artık bunu hiç terlemeden kolayca yapabilirsiniz. İşte nasıl yapılır:

Android Cihazlar için

Kocam Nerede Uygulaması
Kocam Nerede Uygulaması

Kocanız bir Android cihaz kullanıyorsa, Google’ın Cihazımı Bul özelliğini kullanarak konumunu kolayca takip edebilirsiniz. Başlangıç ​​olarak, android.com/find adresini ziyaret etmek ve eşinizin telefonuna bağlı aynı Google Hesabında oturum açmak için bir bilgisayar kullanabilirsiniz.

Ancak, bir bilgisayara yakın değilseniz, ikinci bir alternatif var. Telefonu izlemek için başka bir Android cihazı (varsa) kullanabilirsiniz. Cihazımı Bul uygulamasını indirin ve oturum açın. Oturum açtıktan sonra Google, eşinizin cep telefonunu izlemeye başlayacaktır.

Telefon kapalıysa, tekrar açılıncaya ve Wi-Fi veya hücresel bağlantısı olana kadar onu izleyemezsiniz.

Cihazımı Bul özelliğinin bir avantajı, cihazı kilitlemeniz, silmeniz veya bir ses çalabilmenizdir. Olumsuz tarafı, izleme işlemi etkinleştirildiğinde Google, hedef telefona bir izleme uyarısı gönderir. Dolayısıyla, önceliğiniz gizlilikse, bu sizin için tam olarak en iyi seçenek olmayabilir.

iOS Cihazlar için

Kocam Nerede Uygulaması
Kocam Nerede Uygulaması

Kocanızın iPhone’unu takip etmeye çalışıyorsanız, süreç de sorunsuzdur. Sen kullanabilirsiniz Bul My iPhone telefonun konumunu izlemek için uygulamayı. İzlenecek adımlar şunlardır:

  • iCloud’da oturum açmanız yeterlidir.
  • İPhone’umu Bul’u açın ve “iPhone Bul” u tıklayın.
  • Bir harita üzerinde konumunu görüntüleyin.

Cihaz kayıpsa, kapatmak veya tamamen silmek için kayıp olarak işaretleyebilirsiniz.

”Google
15 Beğenmekten Vazgeç