Teknobu

Kinemaster Pro Apk İndir Son Sürüm (Kilitsiz Filigransız) v4.16.5.18945


Kinemaster Pro Apk İndir Son Sürüm (Kilitsiz Filigransız) v4.16.5.18945

Kinemaster Pro Apk İndir Son Sürüm (Kilitsiz Filigransız) v4.16.5.18945

Ücretsiz Kinemaster Pro Apk İndirin ; Profesyonel bir video editörü olmak istiyor ancak PC / dizüstü bilgisayarınız yok mu? O zaman bu muhteşem olan Kinemaster Pro Apk’yı İndirip Kullanabilirsiniz.

Şimdi, bu Filigransız Kinemaster apk ile youtube kanalınız, vlogunuz veya kişisel kullanımınız için profesyonel bir video yapın. Kinemaster pro apk indirmek için yazımızı okumaya devam edin.

Kinemaster Pro Apk Nedir?

Kinemaster Pro Mod Apk , hız kontrolü, çoklu video katmanları, renk anahtarı ve daha pek çok şey gibi tüm premium özelliklerin keyfini ücretsiz olarak çıkarabileceğiniz resmi Kinemaster uygulamasının değiştirilmiş (kırılmış) bir sürümüdür.

Filigran özelliğinin de kilidi açılmıştır; bu, artık filigran konusunda endişelenmeden profesyonel bir video oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

Kinemaster Pro ile şunları yapabilirsiniz:

 • Android’inizden profesyonel video oluşturun
 • Nesne arka planını kaldır
 • Birden çok katman ekleyin
 • Videoyu 4K kalitesinde kaydedin
 • Videoları birleştirmek için premium bir geçiş kullanın
 • İki videoyu karıştırın
 • Herhangi bir videoya seslendirme verin
Bu Yazımızda Okuyun :   Getting Over İt Apk İndir Son Sürüm 2021

Kinemaster pro ile yapabileceklerinizin çok uzun bir listesi var, ancak yukarıda bazı önemli noktalara değinmiştim.

Kinemaster Pro Apk
Kinemaster Pro Apk

Kinemaster Mod Apk Özellikleri

Bildiğimiz gibi Kinemaster, herhangi bir video düzenleme deneyiminiz olmasa bile harika videolar oluşturmanıza kesinlikle yardımcı olacak bir dizi özellikle doludur. Aşağıda en sevdiğim Kinemaster premium mod apk’nın bazı önemli özelliklerini vurgulamak istiyorum.

Bu Kinemaste modunu indirme konusunda hala kafanız karıştıysa, bu özellikler kesinlikle bir karar vermenize yardımcı olacaktır.

Çok Katmanlı Kilidi Açıldı

Medyanıza metin, resim, gif ve hatta başka bir video eklemek ister misiniz? O halde bu multimedya özellikleri tam size göre. Bu özellikle, videonuzu daha çekici hale getirmek için sınırsız medya dosyası katmanı ekleyebilirsiniz. Sizlerde kinemaster pro apk indirerek bunları yapabileceksiniz.

Bu özelliği nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyin.

Ortam Katmanı Özellikleri Nasıl Kullanılır:

 • İndirdiğiniz Kinemaster’ı açın
 • ‘+’ Sembolüne tıklayın ve Medya seçeneğine tıklayarak temel medyanızı seçin.
 • Şimdi, Katman seçeneğine tıklayın ve ‘Medya’ katmanını seçin.
 • Katman olarak koymak istediğiniz bir dosya seçin

Bu çok katmanlı, hem görüntüleri hem de videoları destekler. Ayrıca, bu özelliği kullanarak herhangi bir yeşil ekran videosu ekleyebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Zombie Tsunami Apk İndir Son Sürüm 2021

Filigran Yok

Filigranlar, birçok profesyonel video editörünün herhangi bir video düzenleme yazılımının ücretsiz bir sürümünü kullanmamasının ana nedenidir. Bildiğimiz gibi Kinemaster’ın ücretsiz sürümünde de filigran var. Filigranı kaldırmak istiyorsanız, aboneliklerini satın almanız gerekir.

Ancak bu Kinemaster Filigran yok apk’de böyle bir sorun yaşamayacaksınız. Filigranı Kinemaster uygulamasından tamamen kaldırdık.

Bu, Kinemaster’dan düzenlenmiş herhangi bir videoyu her dışa aktardığınızda; filigransız ve yüksek kalitede olacaktır. Sadece bu Kinemaster pro apk 2021’i yükleyin ve düzenlemeye hazırsınız.

Kinemaster Pro Apk İndir

Herhangi bir video düzenleme uygulamasını indirmek çok basit bir iştir. Android hakkında biraz bilginiz varsa Kinemaster premium mod apk’yı kolayca indirebilirsiniz.

Adım 1: Öncelikle aşağıdaki İndirme Sayfasına Git’ düğmesine tıklayın. Bundan sonra Kinemaster pro apk indirme sayfasına yönlendirileceksiniz .

Adım 2: Şimdi, ‘İndirmeyi Başlat’ düğmesine tıklayarak uygulamanızı edinin. Saniyeler içinde indirme işleminiz başlayacaktır.

3. Adım: Dosya yöneticisini açın ve indirdiğiniz Kinemaster.apk dosyanızı açın. Dosya yöneticisinden ilk kez bir uygulama yüklüyorsanız, bazı uyarılar gösterebilir.

Adım 4: ‘Ayarlar’ seçeneğine tıklayın ve ‘Bu kaynaklardan izin ver’ anahtarını açın.

 • Bu, isteğe bağlı bir adımdır. Öyleyse, böyle bir sorunla karşılaşmadıysanız, bu adımı atlayın.
Bu Yazımızda Okuyun :   Es Dosya Yöneticisi Pro Apk Son Sürüm İndir 2021

Adım 5: Şimdi geri düğmesine basın ve uygulamayı tekrar yüklemeyi deneyin. Bu sefer hatasız yüklenecek.

Not: Önceden yüklenmiş Kinemaster sürümünü kaldırmanız gerekir. Aksi takdirde, kurulum başarısız hatasını gösterecektir.

download 49
Kinemaster Pro Apk İndir
”Google
14 Beğenmekten Vazgeç

Yapılan Yorumlar