Teknobu

Kimcy929 Apk (Screen Recorder) Nasıl İndirilir?


Kimcy929 Apk (Screen Recorder) Nasıl İndirilir?

Kimcy929 Apk (Screen Recorder) Nasıl İndirilir?

Kimcy929 Apk (Screen Recorder) indirmek için doğru yerdesiniz. Bu yazımızda sizlere en güncel Kimcy929 Apk (Screen Recorder) uygulaması nasıl indirilir ve kurulur bunu anlattık.

Kimcy929 Apk (Screen Recorder)

Kimcy929 Screen Recorder, ekranınızı kolayca kaydetmenizi sağlayan bir uygulamadır. Cihazınızda arkadaşlarınıza yardımcı olmak için video kaydedebilir, oyun kaydedebilir veya video kaydedebilirsiniz.

Kimcy929 Apk uygulamasını kullanırken herhangi bir filigran olmaz, reklamsız olarak kullanabilirsiniz.

Pürüzsüz ve net ekran videoları çekmenin en kolay yolu, ekran görüntüleri Ekran Kaydedici ile. Kayan pencereyi kullanarak, HD video eğitimlerini, video görüşmelerini ve hatta indirilemeyen videoları kaydedebilirsiniz. Canlı maç şovlarını veya önemli etkinlikleri bir daha asla kaçırmayacaksınız. İstediğiniz her şeyi yakalamak için en iyi ekran kaydedici Kimcy929 Apk (Screen Recorder) ‘ı kullanın!

Kimcy929 Apk (Screen Recorder) Özellikleri

 Kimcy929 Apk
Kimcy929 Apk
 • Net bir Ekran Görüntüsü almak için ekranı yakalayın.
 • Telefonunuza Oyun Kaydedin.
 • Gürültüsüz dahili ses kaydı (SADECE Android 10 veya üzeri)
 • YouTube ve RTMP Canlı yayın: Eğlence ve popülerlik kazanmak için oyun yayıncısı olun.
 • Video Düzenleyici: kırpın, orta kısmı çıkarın, müzik ve hız kontrolü ekleyin
 • ull HD videoyu özel ayarlarla dışa aktarın: 240p – 1080p, 60FPS, 12Mbps
 • Filigran yok: temiz bir video ve ekran görüntüsü kaydedin
 • Kayıt süresi sınırı yok ve kök gerekli değil
 • Kayan pencere: Tam anı yakalamak veya gerekmediğinde gizlemek için tek dokunuş
 • Geri sayım sayacı: tamamen hazırlanmış bir kayıt cihazı olmak
 • Alternatif depolama konumu: dahili depolama/ SD kart
 • Kaydı duraklatmak/devam ettirmek, ekranı döndürmek kolay
Bu Yazımızda Okuyun :   Funimate Pro Apk İndir 2021 Güncel Sürüm

Video Kaydedici – XRecorder, oyun ekranlarını en yüksek kalitede 1080p, 12Mbps, saniyede 60 kare kaydetmeyi destekler. Ayarlanabilir çözünürlük (240p – 1080p), kalite ve kare hızı (15FPS – 60FPS) ile bir ekran kaydedebilirsiniz.

Kimcy929 Apk ile orta kısmı kırpma, birleştirme ve kaldırma dahil olmak üzere tam özellikli video düzenleme sağlar. Ayrıca videonuzu daha çekici hale getirmek için hızlandırabilir, yavaşlatabilir ve müzik ekleyebilirsiniz.

Kimcy929 apk ayrıca kullanışlı bir ekran yakalama aracı ve bir oyun kaydedicidir. Zaman sınırı olmadan ekran yakalamanıza, ekran kaydetmenize ve oyun videosunu kaydetmenize olanak tanır.

Hala filigransız bir ekran yakalama aracı bulabilir misiniz? Ekranınızı filigran olmadan kaydetmek için bu video kaydediciyi deneyin. Ekranları yakalamak, ekranları kaydetmek veya verimli bir şekilde ekran görüntüsü almak istiyorsanız mutlaka sahip olmanız gereken bir ekran kaydedicidir.

Sesli bir oyun veya video eğitimi kaydetmek ister misiniz? O zaman bu güçlü ekran kaydediciye ihtiyacınız var. Sesinizi akıcı ve net bir şekilde kaydeder.

Kimcy929 Apk Nasıl İndirilir ve Kurulur

Bu sayfada Kimcy929 APK’nin en son sürümünü indirebilir ve Android’e nasıl yükleyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Bu uygulamayı cihazınıza zarar verebilecek veya verilerinizi çalabilecek web sitelerinden indirmeyin. Lütfen bu web sitesinden, resmi web sitesinden veya üçüncü taraf mağazalardan indirin.

Bu Yazımızda Okuyun :   Minecraft Apk Mod V1.16.210.50 Güncel

Uygulamayı telefonunuza indirip yüklemek için aşağıdaki adımlara göz atın. Aşağıdaki adımları takip ederek uygulamayı Android ve İos tabanlı akıllı telefon veya tabletlerinize yükleyin.

 • Android için Kimcy929 APK’sını aşağıda vereceğimiz indirme bağlantısından indirin.
 • Aşağıda verilen “Kimcy929 APK” İndir bağlantısına tıklayın ve tıkladıktan sonra “Kimcy929 APK indirme otomatik olarak başlayacaktır.
 • Android telefonunuzda veya tabletinizde Ayarlar’a gidin. “Uygulamalar ve Bildirimler” seçeneğine dokunun. Telefonunuzda “Uygulama İzinleri”ne tıklayın. Bu noktada “Bilinmeyen Uygulamaları Yükle”yi seçin. Chrome seçeneğine erişmek için simgeyi veya adını tıklayın. “Bu kaynaktan izin ver”i açın ve telefonunuzun ana ekranına dönün.
 • Yukarıdaki adımları tamamladıktan sonra Tarayıcıyı Açın ve İndirilenler bölümüne gidin. Kimcy929 APK dosyasına dokunarak kurulum işlemi başlatılabilir. 
Downlaod APK 300x55 7

”Google
Beğen