Teknobu

2022’de Kilitlenen Snapchat Hesabı Nasıl Açılır?


2022’de Kilitlenen Snapchat Hesabı Nasıl Açılır?

2022’de Kilitlenen Snapchat Hesabı Nasıl Açılır?

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere 2022’de Kilitlenen Snapchat Hesabı Nasıl Açılır? Snapchat Kilitlenen hesap açma yöntemlerinden bahsedeceğiz. İşte hemen bu yazımızı okuyarak sizlerde bilgi sahibi olabilir kilitlenen snapchat hesabınızı açabilirsiniz.

Snapchat hesabınız herhangi bir sebep olmadan kilitlendi mi? Hesabınız kilitliyse, giriş yapamazsınız. Snapchat hesabınıza giriş yapmayı denediğinizde, “Hesabınız geçici olarak kilitlendi” mesajı alacaksınız.

İşte o hata mesajı , Snapchat Hesabınız geçici olarak kilitlendi. Bunun neden olabileceğine ilişkin ayrıntılar için https://www.snapchat.com/locked adresini ziyaret edin”. Sayfayı ziyaret ettiğinizde Snapchat hesabınızın neden kilitli olduğunu size söyleyecektir.

Ancak sayfa, Snapchat hesabınızın kilidini nasıl açabileceğiniz konusunda size rehberlik etmez. Bunun yerine, yalnızca hesabınızın kilitlenmesinin nedenlerini sağlar.

Bu yazımzda ise, geçici veya kalıcı olarak kilitli Snapchat hesabınızın kilidini nasıl açacağınızı, Snapchat’inizin neden sebepsiz yere kilitlendiğini ve daha fazlasını öğreneceksiniz. Şimdi 2022’de Kilitlenen Snapchat Hesabı Nasıl Açılır? gelin bunu inceleyelim.

Snapchat Hesabım Neden Kilitlendi?

Kilitlenen Snapchat Hesabı Açma
Kilitlenen Snapchat Hesabı Açma

Snapchat hesabımızın kilidini açmaya çalışmadan önce , bunun neden olduğunu ve Snapchat sunucularının bir hesabı kilitlemeye karar vermesini sağlayan şeyi düşünmeliyiz. Kısaca ana nedenleri burada topladık;

  • Spam ve kötüye kullanım
  • Üçüncü taraf uygulamalar ve eklentiler
  • Şüpheli aktivite
  • Bilinmeyen bir cihazdan giriş yapılmış olabilir.
  • Sadece bir Snapchat hatası olabilir
Bu Yazımızda Okuyun :   İnstagram Keşfet Yenilenmiyor Sorunu (Çözüm) 2021

2022’de Kilitlenen Snapchat Hesabı Nasıl Açılır?

 Kilitlenen Snapchat Hesabı Açma
Kilitlenen Snapchat Hesabı Açma

Android ve iOS için ayrı ayrı Snapchat kilitli hesapların kilidini açmak için yöntemler aramayı bırakın. Hem iOS hem de Android kullanıcıları için kilitli bir Snapchat hesabını nasıl açacağınız aşağıda açıklanmıştır. Adımlar, masaüstü kullanıcıları için bile işe yarar!

Geçici Olarak Kilitlenmiş Bir Snapchat Hesabının Kilidi Nasıl Açılır?

Hesabınızın geçici olarak kilitlendiğini bildiren bir bildirim alıyorsanız, işte hesabınızı geri almanıza yardımcı olacak adımlar!

  1. Öncelikle Snapchat Destek Sayfasını ziyaret etmeniz gerekiyor . Orada , tarayıcıda “ Hesabım Kilitli ” yi bulacaksınız .
  2. “ Hesabınız kalıcı olarak kilitlendi ” sütununun altında, mavi renkli “ Hesabınızın Kilidini Açın ” bağlantısını tıklayın.
  3. Ardından, Snapchat hesabınıza giriş yapmanız gerekecek. Oturum açma bilgilerinizi girin ve başlayın.
  4. “ Menü ” seçeneğine gidin ve “ Kilidi Aç ” sekmesini arayın. Bulduğunuzda üzerine tıklayın.

Bu, Snapchat hesabınızın kilidini açacak ve daha önce olduğu gibi kullanabileceksiniz. 

Kalıcı Olarak Kilitlenmiş Bir Snapchat Hesabının Engeli Nasıl Kaldırılır?

Snapchat hesabınız kalıcı olarak kilitlendi mi? Bu gerçekten kötü bir haber!

Bu Yazımızda Okuyun :   Snapchat Kısa Yol Oluşturma Nasıl Yapılır?

Ne yazık ki, kalıcı olarak kilitli Snapchat hesabınızı geri yüklemenin bir yöntemi yoktur. Yapabileceğiniz tek şey Snapchat için Müşteri Destek Servisi ile iletişime geçmek ve sorununuz hakkında birlikte çözümler arayabilirsiniz.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç