Teknobu

Keydrop Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır? 2022


Keydrop Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır? 2022

Keydrop Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır? 2022

Keydrop Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır? Bu yazımızda Keydrop promosyon kodlarını sizler için paylaştık. Hemen kodlara sahip olmak için yazımızı okuyun.

CS:GO ve oyun kutularını açabileceğiniz KeyDrop web sitesindeki mevcut promosyon kodlarını kontrol edin. Burada ücretsiz PLN 2 için bir kod, ek bakiye ve web sitesinde kullanmak üzere altın kodları nasıl alacağınızı öğreneceksiniz.

KeyDrop, şu anda en popüler CS:GO posta kutusu sitelerinden biridir. Site, ilk kutunuzu ücretsiz açmayla ilişkili, başlamak için ücretsiz bir PLN 2 alacağınız özel kodlar sunar. Key Drop web sitesindeki promosyon kodları, para yatırırken ekstra bakiye de ekler. Mevcut para yatırma bonusu +% 5’tir. Site ayrıca ücretsiz altın yüklemek için altın kodları da sunuyor.

Keydrop Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır?

İndirim kodunuzu kullanmak için Key-Drop.com’a gidin ve Steam hesabınızla giriş yapın.

Keydrop Promosyon Kodu
Keydrop Promosyon Kodu

Web sitesinde oturum açtıktan sonra, web sitesinin üst çubuğunda yer alan PROMOSYON KODU sekmesini bulun. Promosyon koduna gittikten sonra, promosyon kodunu girebileceğiniz PROMOSYON KODU penceresi açılacaktır – ardından sitede ücretsiz bir bakiye almak için AL’a basmanız yeterlidir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Pubg Rank Ne Zaman Sıfırlanıyor? 2021

Kodu girerek, ayrıca şu anda %5 olan ek bir bakiye şeklinde bir bonus da alırsınız, yani örneğin 100 PLN yatırarak, aslında Anahtar Bırakma bakiyesinde 105 PLN alırsınız.

”Google
Beğen