Web Analytics
Teknobu

Kelimelik Hile Apk Mod (Son Sürüm) 2022
Kelimelik Hile Apk Mod (Son Sürüm) 2022

Kelimelik Hile Apk Mod (Son Sürüm) 2022

Kelimelik Hile Apk Mod için son sürümünü indirin. Bu yazımızda kelimelik oyunu için hile nasıl yapılır hileli kelimelik apk nasıl kullanılır ve indirilir bunu anlatacağım.

Kelimelik hile apk Türkiye’nin en çok oynanan kelime oyunu 14 milyon üyeyi geçti! Bu başarıya ulaşmamızı sağlayan tüm oyuncularımıza teşekkür ediyoruz. Siz de Kelimelik ailesine katılmak ve arkadaşlarınızla Türkçe kelime oyunu keyfini yaşamak için hemen ücretsiz oyunumuzu indirin.

Kelimelik Hile Apk Oyunumuzun Özellikleri:

★ Kelimelik hile apk son sürüm her yerde! İster mobil cihazdan isterseniz de bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz.

★ Aynı anda 20’ye kadar oyun açabilir, bu sayede bekleme olmaksızın oyuna devam edebilirsiniz.

★ Her hafta düzenlenen Süper Lig’e katılarak şampiyonluk mücadelesine girebilirsiniz.

★ Facebook hesabınız ile giriş yaparak arkadaşlarınızı oyuna davet edebilir, eski ve yeni dostlarınız ile karşılıklı oynayabilirsiniz.

★ Dilerseniz rastgele oyuncular ile de oyun oynayabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

★ Oyun oynarken karşınızdaki kişi ile sohbet edebilirsiniz.

★ PRO üyelik ile reklamları kapatabilir, puanları otomatik hesaplatabilir, seri oyun açabilir, aynı anda açılabilecek oyun sayısını arttırabilir, ayrıntılı istatistiklere ve farklı pro görünümüne ulaşabilirsiniz. Ayrıca PRO üyelere harf tablosu özelliğini hediye ediyor ve 10 kişilik arkadaş listesi özelliğini de açıyoruz.

★ Otomatik puan hesaplayıcı ile puanınızı otomatik olarak anlık hesaplayabilirsiniz.

★ Seri oyun seçeneği ile dakika bazında hamle süresine sahip oyun açabilirsiniz.

★ Harf tablosu ile hangi harften kaç tane kaldığını öğrenebilirsiniz.

★ Arkadaş listesi ile sık oyun oynadığınız kişileri ekleyebilir ve onlara kolayca ulaşabilirsiniz.

★ Renkli çerçeve ile profil çerçeve renginizi değiştirebilirsiniz.

Oyunumuz sizden gelen istekler doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmektedir. 

Oyunumuzda Türk Dil Kurumu Güncel Türkçe Sözlüğü ‘nü referans almaktayız. Bu sözlüğe http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts adresinden ulaşabilir, kelimelerimizi kontrol edebilirsiniz.

Kelimelik sunucu masraflarını karşılayabilmek için oyun içerisinde bulunan reklamlardan gelir sağlamaktadır. Yayınladığımız reklamlar ile siz oyuncularımıza verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

İsterseniz oyun içi satın almaları kullanarak PRO üyelik satın alabilir, bu şekilde reklamları kapatıp ayrıntılı istatistiklere ve aynı anda 50 oyun açma gibi özelliklere kavuşabilirsiniz. PRO üyelerimize puan hesaplayıcı, seri oyun, harf tablosu ve renkli çerçeve özelliklerini ücretsiz veriyor ve 10 kişilik arkadaş listesini kullanmalarını sağlıyoruz.

Kelimelik oyunumuzu indiren, ve üyelik oluşturarak oyuna giriş yapan tüm kullanıcılarımız “Kelimelik Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi” içerisinde yer alan hükümleri okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Kelimelik Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi belgesine aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz:
http://he2apps.com/kelimelik/kelimelik_uyelik_sozlesmesi.html

Tüm Hakları Saklıdır. 2013 – 2019 He2 Uygulamaları.
Türkiye’nin en çok oynanan kelime oyunları 14 milyon üyeyi geçti! Bu başarıya ulaşan tüm oyuncularımıza teşekkür ederiz. Kelime ailesine katılmak ve arkadaşlarınızla Türkçe kelime oyununun tadını çıkarmak için ücretsiz oyunumuzu hemen indirin.

Kelimelik hile mod Apk’yi oynarken veya yüklerken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız. Sorgunuzu yorum bölümünde bırakın, size her zaman cevap vermek ve hizmet vermek için buradayız.

KelimelKelimelik Hile Apk ik hile
Kelimelik Hile Apk

[su_button url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.he2apps.kelimelik&hl=tr&gl=US” style=”glass” background=”#ef2d39″ size=”9″ icon=”icon: folder-open” id=”download”]KELİMELİK APK İNDİR[/su_button]

”Google
17 Beğenmekten Vazgeç