Teknobu

Kafa Topu 2 Hileli Mod Apk (v1.160) Sınırsız Para / Elmas + Reklamsız


Kafa Topu 2 Hileli Mod Apk (v1.160) Sınırsız Para / Elmas + Reklamsız

Kafa Topu 2 Hileli Mod Apk (v1.160) Sınırsız Para / Elmas + Reklamsız

Kafa Topu 2 Hileli Mod Apk İndir , kafa topu 2 oyna hileli, Kafa Topu 2 apk Hileli, Kafa Topu 2 hilesi Sınırsız para Altın indir , Kafa topu 2 sınırsız para , kafa topu 2 sınırsız elmas

Kafa topu 2 hileli mod apk arıyorsanız doğru yerdesiniz sizlere kafa topu 2 hileli apk versiyonunu web sitemizde paylaşıyoruz.

Kafa Topu 2 Oyunu Hakkında

Futbol, ​​her şey, egzersiz, beceriler, özgüven ve takım çalışması için mükemmel olan harika bir spor oyunudur. Dünya çapında Juventus, Barcelona, ​​Real Madrid veya Liverpool gibi favori kulüpleri için tezahürat yapan milyarlarca Futbol taraftarı var. Yani Futbol oyunundan bahsedersek, dünya çapındaki hayran kitlesini sadece gözlemleyebiliriz ve ayrıca futbolun tüm dünyada en önemli spor oyunu olduğunu netleştirebiliriz. Evinizde size ücretsiz olarak komik bir Futbol deneyimi yaşatmak için yardımcı olmak için, Kafa Topu 2 adlı eğlenceli bir futbol oyunuyla karşınızdayız.

Kafa Topu 2 Hileli
Kafa Topu 2 Hileli

Basketball Arena’nın geliştiricisi Masomo Gaming tarafından Android ve iOS için oluşturulmuş inanılmaz bir oyundur. Aklınızı başınızdan alacak ve aynı zamanda tüm futbolcu arkadaşlarınızı şaşırtacak komik animasyonlu 2D karikatürize grafiklerden oluşur. Online sörf ya da Google Play Store gibi her yerden indirebilirsiniz, ancak öncelikle bizim geliştirdiğimiz Kafa Topu 2 Hileli MOD APK adlı bu oyunun modifikasyonuna bakmanız gerekiyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Scary Teacher 3D APK Nasıl İndirilir 2021 (Para Hileli)

Mağaza menüsünde bulunan tüm karakterleri satın almanıza ve onları maksimum seviyeye yükseltmenize yardımcı olmak için size ücretsiz sonsuz para sunabilen muhteşem bir versiyon. Öyleyse ne bekliyorsunuz, Makaleye göz atın ve ayrıca bu olağanüstü oyunu, kafa topu 2 hileli MOD APK’sını indirin.

Eğlenceli bir trend olan spor oyunu

Futbol deneyiminizi eğlenceli bir şekilde yaşamaya hazır mısınız ve dünya çapında gerçek oyuncularla oynamak ister misiniz? Evet ise, sizin için en iyi seçenek kafa topu ‘dir. Futbol deneyimi için en öne çıkan android oyunu komik bir şekilde ve ayrıca dünya çapında 50 Milyondan fazla kez indirilir. Dahası, bu oyun aynı zamanda Google tarafından stilize edilmiş en iyi futbol oyunu olarak ödüllendirildi ve 4. en iyi ücretsiz spor oyunu olarak gösterildi. Ek olarak, size oyunun beta sürümünü de ücretsiz olarak sunacaklar.

Oyuna geçelim. Yani temelde, basit futbol oyununu oynamanız ve gol atmanız gereken bir önde top oyunu, ancak tek değişiklik ayak yerine kafa yapmaktır. Burada, bu oyunu tüm kullanıcılar için daha erişilebilir hale getirmek için bir hareket kontrol düğmesi, bir kısa tekme, bir uzun tekme ve son atlama düğmesinden oluşan toplam 4 farklı kontrol elde edeceksiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Kick the Buddy Apk Mod (Sınırsız Para / Altın) İndir 2021

Üstelik sağ üst köşede listelenen süper güçleri harika bir şeyler yapmak ve rahatça kazanmak için de kullanabilirsiniz. Kafa topu 2, hepsi şaşırtıcı olan ve rakibinizin aklını uçuracak ondan fazla farklı güçlendirici sunar.

Arkadaşlarınıza meydan okumak için çevrimiçi çok oyunculu modlar

Herhangi bir oyunu çevrimiçi oynamak, yeni arkadaşlar edinmenize, şöhreti artırmanıza ve arkadaşlıkları daha güçlü hale getirmenize yardımcı olabileceği için size çok yardımcı olabilir. Ve şu anda, kimsenin dışarı çıkıp gerçek futbol oynayamayacağı salgın zaman. Yani bunu düşündükten sonra, Kafa topu 2, en eğlenceli aminasyonlu grafikler ve en iyi oyun arsası ile oluşturuldu, sadece kafanızla topa vurmanız ve goller atmanız gerekiyor.

Dahası, bu oyun aynı zamanda sadece Facebook veya Google Play Oyunlar hesabınızı bağlayabileceğiniz ve halihazırda aynı oyunu oynayan tüm sosyal arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz çok sayıda çok oyunculu mod içerir. Yeni arkadaşlar edinmenize ve arkadaşlığınızı güçlendirmenize yardımcı olacaktır. Tek ihtiyacınız olan, oyunu indirmek ve sosyal hesabınızı bağlayarak bir hesap oluşturmak.

Ancak ondan önce, tarafımızdan geliştirilen Head Ball 2’nin aşağıdaki versiyonunu da inceleyebilirsiniz. Birçok engelinizi aşmanız için oluşturulan resmi oyunun ücretsiz modifikasyonudur. Öyleyse onu indirmeli ve bir kez deneyimlemeli ve sözlerimi işaretlemelisiniz, resmi sürümü tamamen unutacaksınız !!

Bu Yazımızda Okuyun :   Farmville 2 Sınırsız Anahtar Hilesi İndir 2021
kafa topu 2 ye son guncelleme ile turkce spiker geldi 1528994797

Kafa Topu 2 Hileli Mod Apk Özellikleri

  • Sınırsız para
  • Sınırsız Elmas
  • Reklamsız

Kafa Topu 2 Hileli Mod Apk İndir (Sınırsız Para / Reklamsız)

Web sitemizin her ziyaretçisi için indirme sürecini kolaylaştırmak için her şeyi yaptık. Bununla birlikte, üçüncü taraf kaynaklardan modlu veya saldırıya uğramış bir uygulamayı ilk kez indirirseniz, aşağıdaki nasıl yapılır kılavuzu sizin için yararlı olacaktır:

  1. İndirme işlemini otomatik olarak başlatmak için APK indir düğmesine basın.
  2. APK dosyasını ilk kez kurmanız durumunda, cihazınız sizden birkaç izin isteyebilir. Kurulum işlemine izin vermek için cihaz ayarlarını açmanız ve “Bu kaynaktan izin ver” sekmesini açmanız gerekir.
  3. Oyun kurulumu tamamlandıktan sonra oyun oynamaya hazır hale gelir!
download 8

Yükleme işlemi sırasında hataları önlemek için değiştirilmiş sürümümüzü yüklemeden önce Kafa Topu 2’nin orijinal sürümünü silmeyi unutmayın.

”Google
24 Beğen