Teknobu

İPhone XR İpuçları ve Püf Noktaları


İPhone XR İpuçları ve Püf Noktaları

İPhone XR İpuçları ve Püf Noktaları

En iyi iPhone XR ipuçları ve püf noktaları 2020

1 – iPhone’unuza dokunmadan fotoğraf çekin

İPhone’unuzdaki kamera düğmeleriyle uğraşmak yerine, Apple EarPods’unuzdaki ses düğmesine basmanız yeterlidir.

Bir video çektiğiniz ve video kaydını kesintiye uğratmadan bir fotoğraf çekmeniz gerektiğini fark ettiğiniz anlar vardır. Bu durumda videonun yanındaki deklanşör düğmesine basmanız yeterlidir.

2 – Uygulamaları daha hızlı kapatın

Diyelim ki üç uygulama arasında gidip geliyorsunuz ve şimdi hızlı bir şekilde başka bir şeye geçmek istiyorsunuz. üç uygulamanın her birini aynı anda kapatmak yorucu ve zaman alıcı olabilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Android Process Acore Hatası Nasıl Düzeltilir? 2021

Bununla birlikte, iOS cihazınız sizin için tam olarak doğru çözüme sahiptir: Tek bir yumuşak hareketle uygulamaları temizlemek için çoklu görev menüsünde üç parmağınızı sürüklemeniz yeterlidir.

3 – En sevdiğiniz şarkıları çalın

Bazı insanlar, en sevdikleri müziklerin yatıştırıcı seslerini, onları geceleri huzurlu bir uykuya daldırmak için sever. Ancak gece yarısı aynı müzikle uyanmak istemezsiniz.

Müziği uyuduktan sonra uygun bir zamanda kapatmak için “zaman bittiğinde” ve “çalmayı durdur” etiketinin altındaki saat uygulamasını kullanın.

4 – Sinyalinizin yakın çevrenizde ne kadar güçlü olduğunu kontrol edin

Bu makale, iPhone XR ipuçları ve püf noktaları 2020 hakkındadır, bu nedenle, iPhone’un arama yerine* 3001 # 12345 # * kodunu yazmanız ve gizli Alan Modu aracını görüntülemek için aramanız yeterlidir.

Bu kullanışlı araç, analog stil çubuk grafik sinyal göstergesini daha düşük puanlara sahip daha anlamlı bir sayısal ekrana dönüştürür, örneğin -50, -100 ve ötesinde en zayıf olana doğru kayarken daha güçlü sinyaller verir.

5 – Cevapsız aramalar için özel yanıtlar ayarlayın

Tekrar dinleyemeyeceğiniz bir toplantıda olmak gibi, arama almak için elverişli olmayan durumlarda kendinizi bulabilirsiniz.  Ayarlar-telefon-yanıtı mesajına giderek cevapsız aramaları nazikçe yanıtlamak için kendi yanıtınızı özelleştirebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   IMEX Q16 Akıllı Saat Özellikleri

6 – iPhone’unuzda gizli bir dokunmatik yüzey var

Hızlı gezinmek için hiçbir şey o şık aracın, imlecin kullanımından daha iyi olamaz. 3D dokunma özelliklerine sahip çoğu iPhone’da bu seçenek klavyenizin hemen altında gizlidir.

Klavyenin herhangi bir yerine sıkıca basılı tutmanız yeterli. İPad’de, aynı etkinleştirme için klavyede iki parmağınızı sürükleyin, ardından parmağınız imleci istediğiniz şekilde hareket ettirecektir.

7 – Fotoğraflarınızı özel yapın

İOS cihazınızın bunun için bir çözümü var: Fotoğraflar’a gidin ve özel Fotoğraflarınızı seçin, Paylaş düğmesine dokunun ve Gizle’yi seçin.Artık fotoğraflarınız size özeldir halka açık değiller.

8 – Flash bildirim uyarıları

Normal bir zil sesi veya titreşimler yerine görsel bir bildirim uyarısı tercihinizse, iPhone XR, kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için size bir seçenek sunar.

Ayarlarınızı, gelen bildirimler konusunda sizi uyarmak için telefonun kamera flaşı birkaç kez yanıp sönecek şekilde özelleştirebilirsiniz. Ayarlar’a, ardından Erişilebilirlik’e ve ardından Görsel / İşitsel’e gidin ve uyarılar arasında geçiş yapmak için LED Flaşı açın.

9 – AssistiveTouch’ı kurun

Cupertino tabanlı marka, görme ve işitme engelli kişilerin bir iPhone’da kolayca gezinmeleri için erişilebilirlik özellikleri ekleyerek farklı yeteneklere sahip kullanıcılara duyarlı olmuştur. Yardımcı Dokunma özelliğini bulmak için Genel Ayarlar> Erişilebilirlik bölümüne gidin. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Siri’ye ve ana ekrana hızlı erişim için özel bir düğme ayarlamanıza yardımcı olması için bunu etkinleştirin.

Bu Yazımızda Okuyun :   Vorcom Sxpro Tablet 2020
İPhone XR İpuçları
İPhone XR İpuçları
”Google
11 Beğen