Web Analytics
Teknobu

İphone 11 Pubg Kaç Fps Alıyor? 2022
İphone 11 Pubg Kaç Fps Alıyor? 2022

İphone 11 Pubg Kaç Fps Alıyor? 2022

İphone 11 Pubg Kaç Fps Alıyor? Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere iphone 11 pubg mobile kaç fbs alıyor bunun hakkında bilgiler vereceğim.

iPhone 11 telefonunun PUBG Mobile oyununda Kaç FPS aldığını oyuncular merak etmeye başladı. Mobil oyunlar için tasarlanan yeni teknolojili bu telefonun iPhone 11 PUBG Kaç FPS alıyor sorusunu cevaplayacak bir makale hazırladık.

Bu markanın bir alt markası olan iPhone tarafından üretilen 11 cihazının da gündem olmasını normal karşılıyoruz. Sizler için telefon kullanıcılarına ulaştık ve çevremizden de bu telefona sahip insanlardan rica ederek PUBG Mobile oyununa giriş yaptık. Aldığımız tüm değerleri ve tecrübelerimizi sizlere aktaracağız.

İphone 11 Pubg Kaç Fps Alıyor?

İphone 11 Pubg Kaç Fps Alıyor
İphone 11 Pubg Kaç Fps Alıyor

iPhone 11 cihazına FPS değerlerini ölçecek bir uygulama yükledik ve PUBG Mobile oyununa giriş yaptık. Oldukça akıcı grafikleri olduğunu söylememiz gerekiyor. Ekranı hızlı hızlı sağa ve sola kaydırdığımızda 35 – 40 FPS değerlerini alırken normal oyun akışında 30 FPS halinde seyrediyor.

Ayrıca ekranın yenileme hızının 60 HZ sabitlenmesi de gözümüzden kaçmadı. Girdiğimiz maçlarda çatışma halindeyken herhangi bir gecikme yaşamadık. Bu durumda oyunu oynayabilmek için ideal bir telefon olduğunu söyleyebiliriz.

”Google
8 Beğenmekten Vazgeç