Teknobu

Instagram Pro Apk v7.90 Son Sürüm İndir 2021


Instagram Pro Apk v7.90 Son Sürüm İndir 2021

Instagram Pro Apk v7.90 Son Sürüm İndir 2021

Instagram Pro Apk uygulamasının yeni güncel son sürümü olan Instagram Pro Apk v7.90 güncel sürümünü indirmek için şimdi içeriğe heme göz atın.

Instagram’ın en iyi modunu mu arıyorsunuz? Eğer evet ise, o zaman kesinlikle olmanız gereken yerdesiniz. Burada özellikle kullanıcılara sunduğu özellikler ve güvenlik açısından kullanıcılar arasında oldukça popüler olan en iyi Instagram modundan bahsedeceğiz. Mod Insta Pro apk veya Instagram pro apk diyebilirsiniz. İsminin kendiside profesyonel olduğu için, bu uygulamanın ne kadar şaşırtıcı olabileceği merak edilebilir. Pekala, burada Insta pro ile ilgili her şeyi, ne olduğunu, kullanıcılara hangi özellikleri sunduğunu, android, sss ve diğer ilgili şeylere nasıl yükleyebileceğinizi paylaşacağız. İşte tüm detaylar.

Instagram Pro Apk Nedir ?

Instagram Pro Apk
Instagram Pro Apk
 • İsim: Instagram Pro (InstaPro)
 • Dosya Tipi:  Apk
 • Boyut: 48.43MB
 • Güncel Versiyon: 7.90
 • Geliştirici: Atnfas Hoak

Insta Pro, kullanıcılara birçok harika özellik sunan popüler bir Instagram modudur. Instagram’ın birçok modu var ancak Insta pro, kullanıcılara uygulamanın güncellenmiş sürümünü sağlamak için düzenli güncellemeler alması nedeniyle listenin başında geliyor. Bir süredir Instagram’ın popüler modu GBInstagram güncellenmedi ve bu yüzden insanlar onun alternatifini arıyor. Ve iyi haber şu ki, Insta pro, GB Instagram’ın mükemmel bir alternatifi. Kullanıcılara bu özelliklerin yanı sıra resmi Instagram’ın bile sahip olmadığı birçok özellik sunar. Uygulama reklamsızdır, birçok gizlilik özelliği sunar, resim indirebilir, hikaye görünümünü gizleyebilir ve çok daha fazlasını sunar.

Bu Yazımızda Okuyun :   FaceApp Pro Apk 2021 İndir (Güncel Sürüm 5.0.0)

Instagram Pro ApkÖzellikleri

Aşağıda, uygulamayı cihazınıza yüklemeden önce bilmeniz gereken Insta pro’nun birkaç harika özelliğini paylaştık:

 • İnsanların uygulamada aradığı en önemli şey gizlilik özelliğidir. Insta pro’da, hikaye görünümünü gizleme, birine DM yazarken yazma durumunu gizleme, görüldüğü gibi işaretleme gibi gizleme gibi birçok gizlilik özelliği elde edeceksiniz.
 • Resmi Instagram’ın beslemelerde resim ve video indirmek için bir tane sunmadığını biliyoruz, ancak Insta pro aracılığıyla istediğiniz herhangi bir resmi veya videoyu uygulamanın içinden kolayca indirebilirsiniz.
 • Sadece görüntüler ve videolar değil, aynı zamanda IGTV videolarını da anında cihazınıza kaydedebilirsiniz.
 • Bu apk’nın bir başka en iyi özelliği de tamamen reklamsız olmasıdır. Böylece, uygulamayı kaydırırken, uygulamada istenmeyen veya sinir bozucu reklamlarla karşılaşmazsınız.
 • Görüntüleri kalitesini düşürmeden tam çözünürlükte bile paylaşabilirsiniz.
 • Uygulama aynı zamanda Google ve Yandex çeviri motorunu da destekler; bu, artık yorumları ve gönderileri İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Türkçe vb. Dahil herhangi bir dile çevirebileceğiniz anlamına gelir.
 • Başka bir sayfayı ziyaret etmek için yeni sekmede kolayca yeni tarayıcı açabilirsiniz.
 • Bizi kimin takip ettiğini ve takibini bıraktığını bilmek bizim için zor ancak Insta pro ile sizi takip eden ve daha sonra sizi takip etmeyi bırakan herkesi kolayca takip edebilirsiniz.
 • Artık cihazınıza güvenlik sağlamak için herhangi bir 3. taraf uygulamasına ihtiyacınız yok, çünkü Insta pro ile uygulamanızı pin kilidi ile kilitleyebilirsiniz.
 • Medyayı üç kez dokunarak indirebilirsiniz.
 • Herhangi bir resmi yakınlaştırmanıza izin verir.
 • Yorumları, biyografiyi ve açıklamayı kolayca kopyalayabilirsiniz.
 • Ayrıca yorum bağlantıları doğrudan açılabilir.
Bu Yazımızda Okuyun :   Nulls Brawl 35.108 İndir Son Güncellenen Sürüm 2021

Yani bunlar, uygulamanın harika özelliklerinden birkaçı. Insta pro’nun seveceğiniz pek çok başka özelliği var. Ancak bu özellikleri almak için uygulamayı cihazınıza yüklemeniz gerekir.

Android için Instagram Pro Apk v7.90 İndir

Aşağıda, uygulamayı cihazınıza kolayca yükleyebileceğiniz basit adımları paylaştık. Bir göz atın:

Adım: 1 Insta Pro resmi olmayan bir uygulamadır ve apk dosyası aracılığıyla indirilebilir, bu nedenle indirme başlamadan önce cihazınızın ayarlarından bilinmeyen kaynaklara izin vermeniz gerekir.

Adım: 2 Aşağıda verilen indirme bağlantısına tıklayın.

Adım: 3 Dosyayı kaydetmek istediğiniz hedef konumu seçin ve ardından indirme işlemi tamamlanana kadar bekleyin.

Adım: 4 Tamamen güvenli olduğu için APK dosyasının yüklenmesini istediği tüm izinlere izin verin.

Adım: 5 Şimdi uygulamayı açın ve kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın veya Facebook hesabınızla da giriş yapabilirsiniz.

Dolayısıyla, yukarıda belirtilen adımları kullanarak uygulamayı cihazınıza kolayca yükleyebilirsiniz.

DOWNLOAD APK 1
Instagram Pro Apk Son Sürüm

Sonuç

Yani Insta Pro hakkında bilmeniz gereken her şey bu. İşte bu yazıda Insta Pro ile ilgili her şeyi ve cihazınıza nasıl kolayca yükleyebileceğinizi paylaştık. Bu, her insta sevgilisinin şaşırtıcı özellikleri elde etmek için cihazlarına yüklemesi gereken harika bir Instagram modu. Umarım uygulamayı cihazınıza başarıyla yüklemişsinizdir. Ancak, cihazınıza yüklerken uygulamayla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmaya devam ediyorsanız, aşağıda verilen yorum bölümünden bize sorabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Minecraft Jenny Mod Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021
”Google
7 Beğenmekten Vazgeç