Web Analytics
Teknobu

İnstagram Müzik Hiç Sonuç Bulunamadı Hatası 2022
İnstagram Müzik Hiç Sonuç Bulunamadı Hatası 2022

İnstagram Müzik Hiç Sonuç Bulunamadı Hatası 2022

İnstagram Müzik Hiç Sonuç Bulunamadı Hatası Çözümü nasıl yapılır, İnstagram’da müzik ekleme çıkmıyor sorun nedir? işte tüm detaylarıyla açıkladık.

“Instagram uygulamasında yeni hikayeler veya makaralar yayınladığınız sırada müzik eklemeye çalışırken iPhone veya Android telefonunuzdaki Instagram müzik hikayesinde sonuç bulunamadı mı? İşte favori müziğinizi eklemeye çalışırken İnstagram Müzik Hiç Sonuç Bulunamadı Hatası çözmek için izleyebileceğiniz en iyi yöntem!

Instagram müzikte zaten çok fazla müzik olduğunu biliyoruz, kullanıcılar şarkılardan herhangi birini kullanabilir ve müzik etiketini kullanarak hikayelerine ekleyebilir ve makaralara da ekleyebilir. Şu anda bu özelliği kullanan kişiler sorunlar yaşıyor ve yukarıda gösterilen arama özelliği aracılığıyla müzik ekleyemiyor.

Bir dahaki sefere bir hikaye yüklemeye çalışırken “sonuç bulunamadı” hatasını gördüğünüzde, sorunu düzeltmek için şunları yapabilirsiniz.

İnstagram Müzik Hiç Sonuç Bulunamadı Hatası Çözümü

Instagram müziğindeki “Sonuç Bulunamadı” sorununu düzeltmek için kişisel bir hesaba geri dönmeniz gerekiyor. Instagram, telif hakkı sorunlarına yol açabileceğinden, bir ticari hesabın müziği ticari amaçlarla kullanmasına izin vermez. Kişisel bir hesaba geçiş yaptıktan sonra Instagram müziğini tekrar kullanabileceksiniz.

İnstagram Müzik Hiç Sonuç Bulunamadı
İnstagram Müzik Hiç Sonuç Bulunamadı

Yukarıda belirtildiği gibi Instagram, özellikle ticari amaçlarla bu özelliği kullanıyorlarsa, işletme hesabı kullanıcıları için müzik kullanımını kısıtlar. Bu nedenle, müzik yüklemek istiyorsanız kişisel bir hesaba geçmeniz gerekecek. Veya bunun yerine bir içerik oluşturucu hesabına geçmeyi deneyebilirsiniz. Bu hile, favori müziklerini Instagram hikayelerine yüklemekte sorun yaşayan çoğu insan için işe yarar.

Bu nedenle, profil sayfanızın üzerinde gösterilen 3 çubuğa dokunarak bu açık ayarları yapmak için işletme hesabından kişisel bir hesaba geçmek bu sorunu iyi çözecektir. “Hesap”ı seçin ve aşağıya doğru kaydırın, ardından ” Hesap türünü değiştir “e dokunun ve Kişisel hesaba geç’i seçin .

Bunu yaptıktan sonra, değişiklikleri görmek için önbelleği temizlemeniz, Instagram’ı kapatmanız ve tekrar oturum açmanız gerekir, ancak işletme hesabını kullanan bazı kullanıcılar, bulundukları kategoriye göre değişebilen müzik arayabilirler. blogger, video yaratıcısı, içerik oluşturucu hesabı vb. gibi bir kategoriyi kullanıyorsanız mağaza, ayakkabı, giyim vb. kategoriyi kullanıyorsanız kullanamayabilirsiniz.

Kişisel bir hesaba geçtikten sonra hala çalışmıyorsa, o müzik bölgenizde mevcut olmayabilir, bu yüzden onu kullanmak için BEST VPN Pro uygulamasını kullanabilir ve konumu başka bir yere değiştirebilirsiniz. sonra Instagram’ı açın ve tekrar arayın!

Bu sorun hala devam ederse, bu Instagram’da bir hata olabilir, yakında geliştiriciler tarafından düzeltilecektir, bu hataları çözmek için bir sonraki güncellemeleri beklememiz gerekiyor!

Instagram Music’te “Sonuç Bulunamadı” Hatasını Düzeltmenin Alternatif Yolları

  • Instagram uygulamanızı güncelleyin.
  • Hesabınızdan çıkış yapın ve ardından tekrar giriş yapın.
  • Kişisel veya içerik oluşturucu hesabına geçin.
  • Uygulamayı cihazınıza yeniden yükleyin.
  • Wi-Fi’ye bağlanın ve uygulamayı güncellemeyi deneyin.
  • VPN hizmetlerini deneyin.
  • Sorun çözülmezse destek ekibiyle konuşun.

Instagram Müzik Hikayesinde Sonuç Bulunamadı ha düzeltmentasını düzelmenin en iyi yollarıyla ilgili bu makalenin sizin için yararlı olduğunu ve sorununuzu iyi bir şekilde çözdüğünü umarız! herhangi bir yorum ve öneri için de yorum yapmaktan çekinmeyin!

”Google
15 Beğen