Teknobu

İnstagram Gizlilik Hesap Görme Apk (Nedir, Güvenli mi)


İnstagram Gizlilik Hesap Görme Apk (Nedir, Güvenli mi)

İnstagram Gizlilik Hesap Görme Apk (Nedir, Güvenli mi)

İnstagram Gizlilik Hesap Görme Apk yüzde yüz çalışıyor, Sizlerde web sitemizdeki İnstagram Gizlilik Hesap Görme Apk’uygulamasını indirerek tüm kapalı hesapları görebilirsiniz.

2021 yılında en güncel İnstagram Gizlilik Hesap Görme Apk ile gizli kapalı hesapları görüntülemek ister misiniz? Android kullanıcılarının özel Instagram’ı sınırsız olarak görüntülemesine yardımcı olacak en iyi 2 İnstagram gizli hesapları görüntüleme apk uygulaması var!

Instagram, gizlilik ayarı işlevini geliştirdi, bu nedenle birçok Instagram kullanıcısı, izin verilenler dışında özel Instagram hesaplarını görüntüleyemez. Ancak bazı amaçlar için, birçok kişi hala Instagram hesaplarını sınırsız olarak görüntülemek istiyor. İhtiyaçlarını karşılamak için birçok şirket onlara yardımcı olacak araçlar geliştirdi. 

Bazıları iOS cihazlarda mevcuttur, iPhone veya iPad için hizmet verirler. Birçok kullanıcı android cihazlar kullanır, özel Instagram görüntüleyici apk sadece android cihazlar için tasarlanmıştır. Bu yazıda sizin için en iyi seçilmiş 4 özel Instagram görüntüleyici apk var, umarız özel Instagram’ı sınırsız olarak görürsünüz.

İnstagram Gizlilik Hesap Görme Apk Nedir?

İnstagram Gizlilik Hesap Görme Apk
İnstagram Gizlilik Hesap Görme Apk

Bunu 2 kısımda anlamalısınız, öncelikle özel Instagram izleyicisini anlamalısınız. Özel Instagram görüntüleyici, Instagram kullanıcılarının özel Instagram hesaplarını takip ve izin almadan görüntülemelerine yardımcı olmak için kullanılabilecek bir araçtır. Bu araçlardan bazıları yalnızca özel Instagram hesaplarını görüntülemekle kalmaz, aynı zamanda kullanıcıların Instagram resimlerini ve videolarını indirmelerine yardımcı olabilir. Bu işlevler onlara çok yardımcı olur. Bu aracı ilk kez anladıktan sonra apk konusunda kafanız karışabilir. Apk bir android uygulama paketidir, bu nedenle özel Instagram görüntüleyici apk android cihazlar için tasarlanmıştır, bu android cihaz müşterisi için daha uygun olacaktır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Hiyeroglif Yazısını Kim Buldu? 2021

1: Postegro ve Lili Apk (İnstagram Gizli Hesapları Görme)

Bir kişinin özel Instagram hesabını takip etmeden gizlice görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, bazı özel Instagram videoları ve resimleriyle ilgileniyorsanız, tek bir tıklamaya ihtiyacınız var ve ardından onları kaydedebilirsiniz. Instagram için daha fazla ücretsiz takipçi çekmek için bu ilginç Instagram resimlerini yeniden yayınlayabilirsiniz . Dahası, Postegro & Lili birden fazla Instagram hesabını destekler, bu nedenle Instagram hesaplarınızı Postegro & Lili’de değiştirmeniz sizin için uygundur.

Özellikleri

  • Yasal ve güvenli bir özel Instagram görüntüleyici apk.
  • Gizlilik ve veri koruma.
  • %100 güvenli.
  • Instagram fotoğrafları ve videoları yeniden yayınlama.

Nasıl kullanılır

1. Bu apk’yı indirin ve kurun.

2. Instagram hesabınızla giriş yapın.

3. Profillerini görüntülemek için özel Instagram kullanıcı adlarını arayın.

2: Feedsta (İnstagram Gizli Hesapları Görme Apk)

Feedsta, gizli Instagram profillerini görüntülemenizi sağlayan Instagram özel profil fotoğraf görüntüleyici apk’sidir . Üstelik Feedsta, Instagram ile aynı işlevlere sahiptir, Instagram hesaplarını takip etmek veya takibi bırakmak için kullanabilirsiniz, ayrıca Feedsta, profil resimleri indirme, videoları tam ekran görüntüleme, gönderileri indirme gibi Instagram’ın sahip olmadığı başka işlevlere sahiptir. Feedsta ile daha iyi bir kullanıcı deneyimine sahip olacaksınız.

Bu Yazımızda Okuyun :   Squid Game 101 Numaralı Oyuncusu Kim?

Özellikleri:

  • Reklam yok ve %100 gizlilik.
  • Kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunan çoklu işlevler.
  • Genel ve özel profillerden profil fotoğraflarını görüntüleyin.

Nasıl kullanılır:

1. Feedsta’yı indirin ve yükleyin.

2. Instagram hesaplarınızla giriş yapın.

3. Özel Instagram profil fotoğraflarını görüntüleyin.

İnstagram Gizlilik Hesap Görme Apk İndir

Artık sizlerde instagram profili kapalı olan hesapları görebileceksiniz. Hemen 2021 son sürüm için İnstagram Gizlilik Hesap Görme Apk’yı indirin.

DOWNLOAD APK 3
”Google
Beğen