Teknobu

En İyi İnstagram Gizli Hesap Görme Uygulamaları 2021


En İyi İnstagram Gizli Hesap Görme Uygulamaları 2021

En İyi İnstagram Gizli Hesap Görme Uygulamaları 2021

İnstagram kullanırken sizlerde bazı kişilerin hesaplarını kapalı olarak instagram gizli hesap görme uygulamaları mı arıyorsunuz ? Hemen içeriğe göz atın.

2021’de Instagram Özel Hesapları Nasıl Görüntülenir sizlere bu yazımızda en iyi instagram gizli hesap görme uygulamalarından bahsedeceğiz.

Instagram, ağınızdaki diğer kişilerle fotoğraf yüklemek ve paylaşmak için popüler bir yerdir. Aile fotoğraflarından tatil fotoğraflarına kadar, takipçilerinizi en son fotoğraflarınızla güncellemek ve ilerledikçe geri bildirimlerini toplamak için sosyal sitede her şeyi paylaşın.

Güzel Instagram hikayeleri oluşturun veya aile üyelerinizi, arkadaşlarınızı, iş arkadaşlarınızı vb. Etiketleyerek maksimum düzeyde görünmesini sağlayın. Görüntü paylaşma uygulaması, kullanıcıların fotoğraf yeteneklerini sergilemelerine ve yeni fırsatları kolayca bulmalarına olanak tanır. Ancak diğer yandan, herkese açık veya normal Instagram hesapları bazı profil sahipleri için baş ağrısı yaratabilir. Nasıl olduğunu biliyor musun?

Bazı insanlar, başkalarının hayatı ve faaliyetleri hakkında casusluk yapma eğilimindedir. Bu yüzden birçok sosyal medya kullanıcısı hesaplarını gizli hale getiriyor. Facebook ve Twitter’a benzer şekilde, insanlar Instagram’da da gizli hesaplar oluşturabilir. Bir özel Instagram hesabı olmayan takipçilerinin tüm fotoğraf ve videoları gizler. Kapalı bir hesap sahibinin profil resmini ve biyografisini görüntüleyebilirler. Başka hiçbir şey. Fotoğraf yok. Video yok. Herhangi birinin gizli bir Instagram hesabını görüntülemeyi merak ediyorsanız ne yapacaksınız?

İnstagram Gizli Hesap Görme
İnstagram Gizli Hesap Görme

En İyi İnstagram Gizli Hesap Görme Uygulamaları

Aşağıdaki yöntem ve uygulamaları deneyerek instagram gizli hesap görme işlemlerinizi başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Luo Xiao Mao Mao Zi TikTok Hesabı Nedir?

1. Bir takip isteği gönderin

Bu, bir Instagram özel hesabında casusluk yapmanın ilk ve yasal yoludur. Sahibine bir takip isteği gönderin. Bir bağlantı kurma ilginizi ona bildirmek için takip düğmesine tıklayın.

İsteğiniz gönderildikten sonra Takip Et düğmesi İstenen moda dönecektir. Profil sahibinin kararını bekleyin. Olumlu bir yanıt ise her zamanki gibi Instagram fotoğraflarını ve videolarını görüntüleyebilirsiniz. Aksi takdirde, sonraki adıma geçin.

İnstagram hesap görme uygulaması ile instagram gizli profilleri görmek mümkünmüş. Hesap görme uygulaması ile hesabınıza giriş yaptıktan sonra istediğiniz profil varsa görebilirsiniz.

2. Sahte Instagram profili oluşturun

Sahip, orijinal Instagram profilinizden gönderilen takip talebinizi kabul etmezse ne yapacak? Muhtemelen, karşılıklı bağlantınızla ilgilenmiyor ve daha sonra sizinle paylaşımlar paylaşıyor. Böylece, başka biri gibi gizlemek ve özel Instagram sahibini kandırmak için sahte bir Instagram profili oluşturabilirsiniz.

Sahte profilin bir kadın adına olduğundan ve gerçek bir profil resmi (oyuncu değil) taşıdığından emin olun. Neden biliyor musun? Sahte sosyal medya hesaplarının yaklaşık% 80’inin kadın isimleri var çünkü insanlar bu tür hesaplara erkek hesaplarından daha hızlı ve hatta olumlu yanıt verecek. Bu nedenle Instagram’da takip talebinizin onaylanma şansı yüksektir.

Sahte hesabınızı gizli yapmayı unutmayın; bu, hedef profil sahibini gönderilerinizi gözetlemeye teşvik eder. Ayrıca, bunun gerçek bir profil olduğu hissini yaratmak için bazı fotoğraflar yükleyin. Instagram gizli hesabına bir takip isteği gönderin ve nasıl yanıt verdiğini görün.

Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Karekod Okutma Nasıl Yapılır? 2021

3. Gizli Hesap Görme Uygulamalarını Kullanın

Çevrimiçi olarak kullanılabilen birkaç özel Instagram görüntüleme aracı vardır.

PrivateInsta

PrivateInsta, hesabınızda oturum açmadan özel Instagram profillerini görüntülemek için kullanılan popüler bir uygulamadır. Windows, OSX, iOS ve Android işletim sistemlerini destekler ve herhangi bir gizli Instagram hesabındaki fotoğraflara anonim olarak göz atmanıza izin verir.

PrivateInsta’yı ziyaret edin ve özel bir Instagram hesabının kullanıcı adını girmek için bir metin kutusu göreceksiniz. Bunu yapın ve Gönder’e tıklayın. Birkaç dakika bekleyin. PrivateInsta hedef hesaba erişecek ve fotoğrafları otomatik olarak indirecektir. Ancak bunları görüntülemek için bir anketi doldurmanız gerekir.

Private Instagram Viewer

Private Instagram Viewer, özel Instagram hesaplarını hacklemek için başka bir güçlü araçtır. Ücretsizdir ve anketlere katılmadan Instagram özel fotoğraflarını görüntülemenizi sağlar.

Web sitesini ziyaret edin ve kesmek istediğiniz bir Instagram kullanıcı adı girin. Instagram’da alakalı kullanıcılar, hikayeler ve etiketler için arama yapacaktır. Görüntülemek için kullanıcı hesabına tıklayın. Sonraki ekranda, Fotoğrafın Kilidini Aç ve Görüntüle düğmesini tıklayın ve bağlanmak için birkaç saniye bekleyin. Sayfanın kilidi açıldığında, hesap sahibinin özel fotoğraflarını izin verilen bir kullanıcı gibi görüntüleyebilirsiniz. 

InstaLooker

InstaLooker, Instagram için yaygın olarak kullanılan bir casus uygulamasıdır. Başlamak için ‘Şimdi casusluk yap’ düğmesini tıklayın ve bir Instagram kullanıcı adı yapıştırın.

İlgili beslemeleri alır ve herhangi bir özel Instagram hesabındaki fotoğrafları dakikalar içinde görüntülemenizi ve hatta indirmenizi sağlar. Maalesef, son aşamaya ulaşmak için sizi anketleri tamamlamaya zorlayacaktır. Yine de, özel bir Instagram profilinden veri almanın ne kadar başarılı olduğundan emin değilim.

Bu Yazımızda Okuyun :   Eski Snapchat Hesabı Nasıl Geri Alınır? 2021

InstaRipper

Yukarıda belirtilen çevrimiçi araçların aksine, InstaRipper masaüstü ve akıllı telefonlar için bir Instagram casus uygulamasıdır. Cihazınıza indirin ve hacklemek için özel bir Instagram hesabının kullanıcı adını girin.

Verilerin şifresini çözmek ve Instagram’ı varsayılan tarayıcınızda açmak için Özel Profilin Kilidini Aç düğmesini tıklayın.

InstaGramies

InstaGramies ayrıca bir kişinin özel Instagram fotoğraflarını hesap olmadan görüntülemenize yardımcı olur. Tarayıcınızda InstaGramies’i açın ve hacklemek için bir Instagram hesabının kullanıcı adını girin.

Instagram’a bağlanacak ve hedef hesabınızdan fotoğraf çekecektir. Varsayılan olarak fotoğraflar, üzerlerinde bir indirme oku bulunan gizli modda görünecektir. Özel Instagram fotoğraflarını tek tek görüntülemek için ok simgesine tıklayın. 

Instagram Private Profile Viewer

Instagram Özel Profil Görüntüleyici önerilerimizin sonuncusu. Ücretsizdir ve Instagram özel hesaplarını hızlı bir şekilde hacklemenizi sağlar.

Ana sayfaya bir Instagram kullanıcı adı girin ve kaç fotoğraf görüntülemek istediğinizi seçin. Instagram sunucularına bağlanacak ve fotoğrafları bir dakikadan daha kısa sürede alacak. Ancak bir kez daha, indirilen verilere erişmek için anketleri doldurmanız gerekiyor.

InstaDPS

InstaDPS, başka bir ücretsiz özel Instagram görüntüleme uygulamasıdır. Basit ve kullanımı kolaydır. Metin kutusuna herhangi bir Instagram kullanıcı adı girin ve Profil Fotoğrafı Al düğmesine basın. Uygulama, hedef hesabınızı tarayacak ve bir dakika içinde profil resmini gösterecektir. Sağ tıklayın ve resmi indirmek için Resmi farklı kaydet seçeneğini seçin.

Sonuç

Bu yazımızda sizlere instagram gizli hesap görme uygulamaları ve yöntemlerinden bahsettik. Umarım beğenmişsinizdir.

 

”Google
26 Beğen