Teknobu

İnShot Pro Apk 2021 İndir Güncel Sürüm


İnShot Pro Apk 2021 İndir Güncel Sürüm

İnShot Pro Apk 2021 İndir Güncel Sürüm

Değerli hayat anlarınızı yakalamak için en iyi video düzenleyiciyi mi arıyorsunuz? Evet ise, o zaman bu İnShot Pro Apk’yı çok seveceksiniz. Bu yazımızın sonunda ücretsiz olarak İnShot Pro APK indirme bağlantısını sizlerle paylaşacağız.

Android akıllı telefon giderek daha güçlü hale geliyor. Böylece akıllı telefonumuzla kolayca profesyonel videolar çekebiliyoruz. Herhangi bir PC’ye ihtiyacımız yok, eğer en yeni akıllı telefona sahipseniz, videoları kolayca düzenleyebilir, film çekebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. İnShot Pro Apk, bir film oluşturmanıza, profesyonel kullanımlarınız için videoları düzenlemenize ve YouTube, Vlog, Instagram Hikayesi için daha da fazlasına izin verir.

InShot Pro Apk, premium özellikler ve ücretsiz olarak filigransız video düzenleme ile birlikte gelir. Uygulamayı akıllı telefonunuzda tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Uygulamada, tüm araçların kilidini açarsınız.

Kuşkusuz, HD video düzenleme ve video yapımı için en güçlü uygulama. Uygulamada kırpabilir, arka plan bulanıklaştırabilir, ses, medya ekleyebilir, videoya metin verebilir, çarpıcı geçiş efektleri ekleyebilir, emoji ekleyebilir, harika filtreler ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca, gerçekten gelişmiş araçlar, kolay düzenleme arayüzü sunar.

Bugün, tüm özellikleri ayrıntılı olarak tartışacağız ve ayrıca apk dosyasını yüklemek için adım adım kılavuzu takip edeceğiz. Buradan InShot Pro Apk dosyasını kolayca indirebilir ve Android cihazınıza yükleyebilirsiniz. Gerçekten ilgileniyorsanız, hemen okuyalım.

İnShot Pro Apk Mod nedir?

InShot Pro MOD Apk, tüm premium özellikleri ücretsiz kullanmanıza izin verecek şekilde değiştirildi. Ayrıca, filigran olmadan video üretti ve düzenleme arayüzü tamamen reklamsız. Profesyonel bir video düzenleme uygulaması olduğu için tüm gelişmiş ve güçlü araçları ve efektleri içerir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Hacker Simulator Tycoon Mod Apk İndir Hileli Son Sürüm 2021 Sınırsız Para

İnShot Pro Apk Mod Özellikleri

InShot Pro App’te kullanabileceğiniz oldukça gelişmiş ve temel özellikler var. Söz verdiğimiz gibi, tüm özellikleri ayrıntılı olarak tartışacağız. İşte burada.

1. Tam Özellikli Video Düzenleme Arayüzü

InShot Pro APK Videoyu Düzenle
İnShot Pro APK

Geliştirici, video düzenleme kullanıcı arayüzünü oldukça basit ve kullanımı kolay hale getirdi. Bu, herhangi bir yeni kullanıcının üzerindeki videoları kolayca anlayabileceği ve düzenleyebileceği anlamına gelir. Burada profesyonel bir video kesici veya kırpma aracı bulabilir, videoları ihtiyaçlarınıza göre bölebilir, tüm medya dosyalarını katmanlara kolayca yönetebilir, herhangi bir videoyu kırpabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Ayrıca, videonuz için bir en boy oranı elde edersiniz. 16: 9, 1: 1, 9:16 seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Bu, videoyu nerede kullandığınıza bağlıdır. Dikey bir video istiyorsanız 9:16 en boy oranını seçebilirsiniz. Veya YouTube için bir video oluşturmak istiyorsanız 16: 9 oranını seçin.

Düzenleme deneyimi kesinlikle iyidir ve HD video dışa aktarımına izin verir. Ardından videoyu YouTube, Instagram ve diğer sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

2. Etkileyici Geçiş Efektleri Uygulayın

InShot Pro MOD APK Ücretsiz yükleyin
İnShot Pro APK

Şimdi, bir fotoğraf ve video slayt gösterisi oluşturduğunuzda geçiş efekti çok önemlidir. İki medya dosyası arasına bir geçiş efekti ekleyebilirsiniz. Slayt gösterinizi daha profesyonel bir görünüm haline getirir. InShot Pro ile fotoğrafınız veya videonuz arasına bir geçiş efekti eklemek oldukça kolaydır.

55’ten fazla harika ve harika geçiş efekti elde edersiniz ve bu efektleri tek bir tıklama ile ekleyebilirsiniz.

3. Videoya Ses, Müzik, Görüntüler, Efektler, Seslendirme uygulayın

Akıllara durgunluk veren müzik, efekt, resim eklemenin çok önemli olduğunu biliyorum. O olmadan video yapamaz veya düzenleyemezsiniz. InShot, video dosyanızdaki ses dosyalarını, görüntüleri, ön ayarları ve efektleri içe aktarmanıza olanak tanır.

Sadece bu değil, aynı zamanda düzenlerken videonuzda ses verebilirsiniz. Seslendirme deniyordu. Bir video içeriği yaratıcısıysanız, bu özellik size çok yardımcı olabilir. Bu uygulamaya Seslendirme seçeneğini getirmek için InShot’a teşekkürler.

4. Çok Sayıda Video Filtresi ve Efekt Kullanın

Video filtreleri ve efektleri, videonun harika ve sanatsal görünmesini sağlamak için çok önemli bir rol oynar. Artık mobil kamera uygulaması daha iyi fotoğraflar ve videolar için güzel efektlerle birlikte geliyor. Bu nedenle, video üzerinde video filtreleri ve efektler kullanmak çok gereklidir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Fitify Pro Apk 2021 Son Sürüm 1.14.7 İndir

InShot Pro, birçok harika ve benzersiz efekt ve filtre içerir. Glitch efekti, yavaş çekim, Eski TV, RGB ve daha fazlası gibi. Kameranızla kısa bir film yapmak istiyorsanız film efektlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca video parlaklığını, kontrastını, renklerini, doygunluğunu vb. Özelleştirebilirsiniz.

5. Video Hızını Kontrol Edin

Kilitli Olmayan Özelliklerle InShot Pro MOD APK
İnShot Pro APK

Ağır çekim video trend olan bir konudur ve insanlar gerçekten ağır çekim videolar izlemeyi ve çekmeyi severler. Artık birçok akıllı telefon, kamera uygulamasında yerleşik ağır çekim seçeneğiyle birlikte geliyor. Ancak telefonunuz desteklemiyorsa, kendi Ağır Çekim videonuzu oluşturmak için InShot Pro Mod Uygulamasını kullanabilirsiniz.

Temel olarak, buradan içe aktardığınız videoyu kolayca kontrol edebilirsiniz. Ya hızı artırabilir ya da yavaşlayabilirsiniz. Ayrıca, videodaki herhangi bir özel anı dondurabilirsiniz. Kulağa hoş geliyor, değil mi?

6. Videoya Gerekli Metin ve Çıkartma Ekleyin

Bazen herhangi bir videoda metin ve çıkartma kullanırız. Özellikle Whatsapp Durum Videosu veya bazı bilgi videoları oluşturmak için metni ve ayrıca güzel çıkartmayı kullanıyoruz. Güzel Çıkartma, videonuzu daha keyifli hale getirir ve insanlar videoyu izlemekten gerçekten keyif alır.

Metne yaratıcı bir görünüm vermek için kullanabileceğiniz birçok Metin Yazı Tipi de vardır. Ayrıca, uygulama ücretsiz olarak kolayca kullanabileceğiniz binlerce hareketli çıkartma ve emoji sağlar.

7. Herhangi bir Videoyu Farklı Biçimlere Dönüştürün

Videoları MP4, MKV vb. Gibi birçok formatta dönüştürüyorduk. Bazen web’den herhangi bir video indiriyorduk ve format video oynatıcımızı desteklemiyor. Şimdi, video formatlarını Mp4’e dönüştürmeniz gerekiyor. Burada videoyu dönüştürmek için başka bir uygulama yüklemeye çalışıyoruz.

Ancak InShot Pro uygulamasını kullanırsanız, videoyu dönüştürmek için üçüncü taraf bir uygulama yüklemenize gerek yoktur. Çünkü bu özellik uygulamada da mevcut. Böylece herhangi bir videoyu sorunsuz bir şekilde Mp4’ye dönüştürebilirsiniz.

8. Gelişmiş ve Güçlü Fotoğraf Düzenleme Aracı

Bu uygulamanın video düzenleme amacıyla yapıldığını gösteriyoruz. Ancak geliştirici, Fotoğraf Düzenleme özelliklerini de ekler. Evet, Fotoğrafınızı bazı temel araçlarla düzenleyebilirsiniz. Ayrıca fotoğrafınızla bir kolaj yapın.

Burada rengi ayarlayabilir, arka planı bulanıklaştırabilir, bazı efektler uygulayabilirsiniz. Genel olarak bizim için de çok ilginç ve faydalı.

9. Harika Fotoğraf Slayt Gösterisi Yapıcı

Bazı hatıra aile veya arkadaş fotoğraflarınız varsa ve bir slayt gösterisi albümü yapmak istiyorsanız, InShot Pro Mod’u açın ve başlayın. Başka bir Photo Slideshow Maker uygulaması yüklemenize gerek yok. Burada çok sayıda geçiş efekti elde edebilir ve harika bir Fotoğraf Slayt Gösterisi yapmak için bu efektleri kolayca uygulayabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Special Forces Group 2 Apk İndir 2021 Hileli

10. Filigran ve Reklamsız Kullanıcı Arayüzü Olmadan Premium Özellikleri Kullanın

InShot’un ücretsiz sürümünün bazı sınırlamaları vardır ve kullanıcı arayüzünde (Kullanıcı Arayüzü) bazı reklamlar alırsınız. Ancak tüm premium özellikleri kullanmak istiyorsanız, InShot Pro Mod’u indirip yüklemeniz gerekir. Tüm profesyonel özelliklere ve reklamsız arayüze erişmenizi sağlar. Öyleyse, bu siteden InShot Pro Mod Apk’ın keyfini çıkarın.

Sistem Gereksinimleri

InShot Pro Uygulamasını indirip kurmaya başlamadan önce akıllı cihazınızın bu özelliklere sahip olduğundan emin olun.

  • RAM: 3 GB veya 4 GB
  • İşlemci: Minimum 1.8GHz hızda Sekiz Çekirdekli. [SD 636 önerilir]
  • İşletim Sistemi: Android 5.0’ın üstünde
  • Depolama: 37MB
  • İzin: Galeri, Depolama, Mikrofon, Wi-Fi

İnShot Pro Apk Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Teknobu web sitesinden herhangi bir Android uygulamasını veya oyunu indirmek gerçekten çok kolay. Sadece indirmek istediğiniz sayfayı ziyaret etmeniz gerekiyor. Ardından sayfanın üst kısmındaki indirme düğmesini görürsünüz. Sadece düğmeye tıklayın, indirme işlemi başlayacaktır.

İndirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı yükleyebilirsiniz. Yüklemeye yeni başlayan biriyseniz, uygulamayı yüklemek için adım adım kılavuzumuzu izleyin. İşte burada.

Adım 1: InShot Pro Uygulama Sayfasını ziyaret edin ve indirme düğmesine tıklayın.

Adım 2: İndirme işlemini bekleyin ve ardından internet tarayıcınızı kapatın.

Adım 3: Android cihazınızda Dosya Yöneticisini açın ve APK dosyasına tıklayın.

Adım 4: Bazı kurulum engelleme sorununuz varsa, Ayar’a tıklayın.

Adım 5: Ardından “Bilinmeyen Kaynaklar” seçeneğini görebilirsiniz. Sadece etkinleştirin.

Adım 6: Ardından “Yükle” düğmesine dokunun ve birkaç saniye bekleyin.

Yükleme tamamlandığında, uygulamayı cihazınızda kullanmaya hazırsınız.

Sonuç

Bu sayfada İnShot Pro Apk sağlayacağız ve bunu Android telefon ve tabletlerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca, kullanabileceğiniz tüm özelliklerden ve adım adım kurulum kılavuzundan bahsediyoruz. Umarım makale sizin için gerçekten yardımcı olmuştur. Sayfayı beğendiyseniz, lütfen videoları düzenlemekle ilgilenen arkadaşlarınızla paylaşın.

Bazı indirme veya yükleme sorunlarıyla karşılaşırsanız, bize yorum yapın. Sorunu kontrol edip en kısa sürede çözeceğiz. Son olarak web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

”Google
17 Beğenmekten Vazgeç

Yapılan Yorumlar