Teknobu

ICP Coin Nedir? ICP Coin Geleceği 2021


ICP Coin Nedir? ICP Coin Geleceği 2021

ICP Coin Nedir? ICP Coin Geleceği 2021

Bu yazımızda sizlere ICP Coin Nedir hakkında yorumlar fiyat tahminleri ve gelecek yıllarda ICP Coin Geleceği 2021-2022-2023-2024 yıllarında ne olur.

Yakın zamanda piyasaya sürülen ICP jetonu, kripto topluluğunda büyük ilgi görüyor. ICP Coin’in nereden satın alınacağını öğrenmek için okumaya devam edin.

Son birkaç yılda, en popüler kripto para birimlerinin fiyatlarının fırlaması ve birçok yeni kripto para biriminin piyasaya sürülmesiyle kripto para piyasası patlayıcı bir büyüme gördü. Safemoon ve Shiba gibi birçok kripto para birimi sadece hızlı kar elde etmek için yaratılırken, birçok gerçek dünya uygulamasına sahip bazı kripto para birimleri de vardır. Bu makalede, yeni piyasaya sürülen ve sürekli olarak dikkat çeken bir kripto para birimi olan ICP Token’a bakacağız. 

ICP Token, kripto sektöründe birçok yeni inovasyon vaat ediyor. ICP kripto para biriminin arkasındaki ekip, resmi blog gönderilerine göre yıllardır ICP paralarını geliştirmek için çalışan DFINITY Vakfı’dır. ICP belirtecinin ne olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. 

ICP Coin nedir?

ICP Coin

Resmi bloglarına göre, ICP tam formu İnternet Bilgisayarı (ICP) blok zinciri anlamına gelir. Bu ICP jetonu, protokol tekliflerini iddia ettikleri her şeyle kripto endüstrisinde devrim yaratmayı vaat ediyor. Resmi bloglarına göre, ICP jetonu, herhangi bir özel sistem olmadan, tamamen akıllı sözleşmelerden oluşturulmuş web sitelerini, sistemleri, internet hizmetlerini ve tüm finansal sistemleri barındırabilen ilk blok zinciri olacak. Örneğin, ICP blok zincirini kullanarak bir web sitesi oluşturacaksanız, web sitenizi barındırmak için bir barındırma hizmeti ödemeniz gerekmeyecek, bu, blok zincirinin içinde yapılacaktır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Ooki Coin Nedir, Geleceği Ve Yorumları 2022

Bloglarına göre, Bulut hizmetleri artık DApp’ler oluşturmak için gerekli olmayacak. Dahası, DFINITY, tüm uygulamaların ve sistemlerin web hızlarında çalışacağını, web uygulamalarının verimli olacağını ve blok zincirinin DApp’lerin ve sistemlerin sonsuz şekilde ölçeklenmesine yardımcı olacağını vaat ediyor. ICP bu vaatleri gerçekten yerine getirirse, ICP jetonu, en azından piyasa değeri açısından gezegendeki en değerli jetonlardan biri olma potansiyeline sahiptir. 

ICP Token nereden alınır?

Coin Market Cap’a göre, bu makaleyi yazarken, ICP Token’in fiyatı 472.42 $ ‘dır ve bu da onu zaten fiyat açısından en pahalı kripto para birimlerinden biri yapar. Bu makaleyi yazarken, ICP jetonu Hindistan’daki herhangi bir borsada satın alınamıyor. Bununla birlikte, web sitelerine göre, ICP Token CoinList borsasından satın alınabilir. Binance, yakında platformlarında ticaret yapmak için ICP Token’ı piyasaya süreceğini de duyurdu. Kripto para birimleri hakkında daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin. 

ICP Coin Geleceği

Aşağıda ICP Coin gelecek yıllarda fiyat tahminleri yer alıyor.

ICP Coin Geleceği 2021 Fiyat Tahmini

Destek / direnç, trend çizgileri, hareketli ortalamalar ve RSI gibi basit göstergeler kullanarak, 3, 6 ve 12 ay önceden makul ölçüde doğru bir İnternet Bilgisayarı fiyat tahmini oluşturabilirsiniz. Fiyatın 2021’de 1.000 ila 1.750 ABD Doları civarında bir yere ulaşabileceğini düşünüyoruz.

Bu Yazımızda Okuyun :   OMG Coin Geleceği 2021 OMG Coin Nasıl Alınır?

Kendi İnternet Bilgisayar fiyat tahmininizi oluştururken temel analiz, analizinizin bir parçası olmalıdır. İnternet Bilgisayar Ekibinin önümüzdeki birkaç ay içinde ne yaptığını araştırmak, belirli etkinlikler, yol haritası hedefleri veya kilometre taşlarına ulaşıldıktan sonra bir yatırımın karlı olup olmayacağını belirlemenize yardımcı olabilir. Teknik analiz, kısa vadeli ICP fiyat hareketlerini belirlemede temel analize karşı daha fazla ağırlık taşır, ancak önümüzdeki haftalarda ve aylarda yaklaşan olayları kabul etmek önemlidir.

Mevcut eğilimler, Yatırımcı duyarlılığı ve kripto para piyasasının genel yönü sayesinde, İnternet Bilgisayarının (ICP), eğilim devam ettiği ve Ekip üzerinde çalışmaya devam ettiği sürece 2021’de 1.000 ila 1.750 ABD Doları sınırını ziyaret etme şansının yüksek olduğunu düşünüyoruz. ürünler ve ortaklıklar.

ICP Coin Geleceği 2022-2025 Fiyat Tahmini

2022’den 2025’e kadar, Ekip ürünlerini geliştirmeye devam ederken ve bu ürünler hedef kitleden benimsendikçe, ICP fiyatının 3.500 – 7.500 ABD Doları alanını ziyaret etmesini düşünüyoruz. Bu ICP fiyat tahmini, ICP fiyatını yönlendiren mevcut uzun vadeli eğilimin büyük bir aksaklık olmaksızın yukarı yönde devam ettiğini varsayan birkaç veri setine ve tahmine dayalı modellemeye dayanmaktadır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Binance Yanlış Veri Türü Hatası, Binance TR çöktü mü? 2021

Uzun vadede ICP belirtecinin fiyatını tahmin ederken İnternet Bilgisayarının temel analizi çok önemlidir. Yıllarca tarihsel fiyat verilerinden elde edilen teknik analizle belirlenen uzun vadeli eğilimler, önümüzdeki yılların tahmin edilmesine yardımcı olacaktır, ancak temel analiz çok önemlidir. Doğru zamanda ne zaman alınıp satılacağını belirlemek için haber bültenlerini, sosyal medyayı, yaklaşan olayları, genel Yatırımcı duyarlılığını ve zamanla değişen piyasa koşullarını takip etmeniz gerekir. Harmanlanmış verilerden bir İnternet Bilgisayarı fiyat tahmini oluşturmak, uzun vadeli bir yatırımın karlı olup olmayacağını belirlemede genel olarak yararlı bir adımdır.

Önceki fiyat verilerini, tahmine dayalı modellemeyi ve çevrimiçi olarak çeşitli kaynaklardan alınan Yatırımcı duyarlılığını kullanarak, yaklaşık 3.500 – 7.500 ABD Doları tutarında bir İnternet Bilgisayarı (ICP) fiyat tahmini, İnternet Bilgisayarının temelleri ve önceki veriler göz önüne alındığında, verilerimizin 2022-2025’te mümkün olabileceğini gösteriyor. ICP belirtecinin fiyat verileri.

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesinde verilen bilgiler eğitim ve eğlence amaçlıdır. Bu web sitelerinde verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye veya ticaret tavsiyesi teşkil etmez. Teknobu, herhangi bir kripto para birimi satın almanızı tavsiye etmez. Kripto piyasaları oldukça değişken ve kripto yatırımları riskli. Okuyucular, kripto para birimleri hakkında kendi araştırmalarını yapmalı ve herhangi bir kripto yatırımı yapmadan önce mali danışmanlarına danışmalıdır.

”Google
17 Beğenmekten Vazgeç