Teknobu

House Flipper Apk v1.05 İndir Para Ve Mega Hileli 2021


House Flipper Apk v1.05 İndir Para Ve Mega Hileli 2021

House Flipper Apk v1.05 İndir Para Ve Mega Hileli 2021

House Flipper Apk oyunun son sürümü olan v1.05 mod versiyonunu indirin. Ve bu mod apk içerisinde para ve mega hileli özelliklere kavuşun keyfini çıkartın.

House Flipper APK tasarım yapmayı seven ve ileride mimar olmayı hayal edenler için tasarlanmış bir ev dekorasyon oyunudur. Lütfen bu oyunu makalenin altındaki bağlantılardan indirin. Bu oyunu size açık hileli olarak sunuyorum.

House Flipper Apk Oyun Bilgisi

İsim SoyisimHouse Flipper APK
Paket içeriğicom.imaginalis.HouseFlipperMobile
YayımcıPlayWay SA
KategoriSimülasyon
Versiyon1.05 (yapı 88)
Boyut147 mb
GerektirirAndroid 4.1
MOD ÖzellikleriAltın hile house flipper

Evleri dekore etmeyi seviyor musun? İç mimar olmayı hayal ediyor musun? House Flipper, hayallerinizi gerçekleştirebilecek bir oyundur. Bu simülasyon oyunu, size daireler ve mobilyalar, dekorasyonlar sağlayarak yaratıcılığı teşvik eder. Oradan güzel, temiz ve lüks alanlar tasarlayabilir ve yaratabilirsiniz.

House Flipper Apk
House Flipper Apk

Oynanış

House Flipper apk’da amacınız bozulmuş veya hasar görmüş evleri satın almaktır. İç mekanı yenilemeye ve yeniden tasarlamaya başlayacak, ardından kar için satacaksınız. Boya rengi çok eski ve kirliyse, duvarları yeniden boyayın. Zeminleri döşeme, ekipman, mobilya yerleştirme, kirli veya hasarlı eşyaları temizleme ve kullanılamayan odaları yok etme.

image 19

PC’de House Flipper oynadım. Steam’deki en çok satanlardan ve favori oyunlardan biridir. PlayWay SA, Android için bu oyunu her yerde, her zaman oynamanıza izin veren bir sürüm geliştirdi. Bu oyun herkes için tasarlanmıştır. Görevler aracılığıyla oyun hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sistem size ev küflendiğinde veya duvar hasar gördüğünde ne yapacağınızı ve nasıl yapılacağını söyleyecektir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Limbo Apk Mod İndir v1.20 (Tam Sürüm)

Ekranın sağ tarafında, görevleri yerine getirmenize yardımcı olacak araçların bir listesi vardır. Bunlar arasında paspaslar, süpürücüler (bir şeyler fiyatlandırmak ve satmak için), merdaneler, sıva malaları ve fayans malaları bulunur. Belki de yukarıdaki araçları açıkça kullanıyorsunuz çünkü bunlar gerçek dünyada popüler şeylerdir. Alternatif olarak, kapıları açmak veya nesneleri hareket ettirmek için ellerinizi de kullanabilirsiniz.

Daha fazla oynayın, daha fazla içeriğin kilidini açın

Siz seviye atladıkça yeni içeriğin kilidi açılacaktır. Her şeyden önce, şehirdeki ve banliyölerdeki birçok yeni daireye erişiminiz var. Her daire, daha fazla ayrıntıyla benzersiz bir mimari ile inşa edilmiştir. Ancak bu bazı sorunlara yol açar.

image 21

İlk olarak, daire karmaşık bir mimariye sahipse, boş alan kalmamasını sağlamak için birçok mobilya ve dekorasyon kurmanız gerekir. Mağazadaki kilitli ve kullanılabilir öğelere göz atın. Perdeler, banyo malzemeleri, mutfak eşyaları, dekor, halılar gibi seçmeniz için ilgili kategorilere ayrılmıştır.

Flipper hack apk house İkincisi, işin miktarı ve onarılması ve değiştirilmesi gereken şeyler artacaktır. Çalışmak için evin içinde dolaşmanız gerekir, ancak bazen bunu alet kullanmadan yapamazsınız. Ve bu aynı zamanda bahsetmek istediğim üçüncü içerik. Çekiçler, matkaplar ve eldivenler gibi yeni araçlar, bir resmi veya perdeleri asmak için duvardaki delikler gibi daha fazla iş yapmanıza yardımcı olacaktır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Premium 8.6 Full Apk 2020 Güncel Aralık

House Flipper MOD APK sürümü

MOD özelliği

Türkçe dil desteği mevcuttur.
House flipper para hile
House flipper grafikleri 3d olup ses kalitesi iyi seviyededir.
Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir
Altın hileli gerçek parayla

Android için House Flipper APK İndir

Home design renovation games ,iç tasarımı ve ev dekorunu seviyorsanız Android telefonunuza indirmeniz gereken bir ev tasarımı oyunudur. Bununla birlikte, flipper home design renovation gerçekten mutlak derecelendirmeyi almamasını sağlayan bir nokta, grafiklerin hareket idaresi. Bu oyunu daha önce oynadıysanız, kir veya boya temizleme işini yaptığınızda, süpürgenin aslında duvara değmediğini fark etmiş olabilirsiniz. Ama mucizevi bir şekilde, boya yine de uygun pozisyonda uygulanıyor; lekeler tamamen gitti. Aınırsız altın hileli gerçek apk dosyasını Aşağıdan indirin ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkartın.

unnamed 26
”Google
17 Beğen