Teknobu

Horror Brawl Apk (Güncel Sürüm) 2021


Horror Brawl Apk (Güncel Sürüm) 2021

Horror Brawl Apk (Güncel Sürüm) 2021

Horror Brawl Apk oyunu yayınlandı. Web sitemizi ziyaret ederek son sürüm Horror Brawl Apk oyununu indirebilir ve bu oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.

Horror Brawl Apk Hakkında

Horror Brawl: Battle Royale, “Battle Royale” tarzında yapılmış dinamik bir atmosferik aksiyon oyunudur. Oyun, kaliteli korku filmleriyle tanınan Keplerians Horror Games tarafından geliştirildi. Stüdyonun yeni projesi ikonik karakterler Ice Scream, Evil Nun ve Mr. Meat’i bir araya getiriyor. Bunların arasından uygun bir kahraman seçmeniz, onu donatmanız ve silahlandırmanız ve ardından onu destansı ve muhteşem savaşların gerçekleştiği devasa bir fantezi dünyasına göndermeniz gerekiyor. Haritada, katılımcı, ekipmanın, güçlü silahların ve diğer faydalı öğelerin saklandığı birçok gizli yer ve gizli bir yer bulacaktır.

Horror Brawl Apk
Horror Brawl

Android için Horror Brawl oyununda, her karakterin dikkate alınması gereken benzersiz yetenekleri ve dövüş becerileri vardır. Geliştiriciler, katılımcılara kahramanlarını geliştirmeleri için çok çeşitli öğeler sağladı. Emrinde geleneksel ve epik silahlar, her türlü cihaz olacak. Ayrıca yerde ek ödüller de bulabilirsiniz. Ama en değerlileri Kaos Taşlarıdır. 4 parçadan oluşan tam bir set toplarsanız, tüm rakipleri yenebilecek kötü bir rahibeye dönüşebilirsiniz. Ancak faydaları elde etmenin başka yolları da var.

Bu Yazımızda Okuyun :   Full Spotify Premium Apk Mod İndir 8.5.86.854

Horror Brawl Apk oyunu 16 katılımcı için tasarlanmıştır. Kazanmak için benzersiz taktikler geliştirmeniz gerekir. Bu, belirli bir noktada görünen Portal’dan geçmenize yardımcı olacaktır. Projenin bir dizi önemli ayarı var. Kullanıcı otomatik çekim ve kapı açmayı açabilir, uygun grafik kalitesini seçebilir. Heyecan verici maceralar, özel görevler ve muhteşem savaşlar onu bekliyor. Büyülü dünyanın sonsuz genişliklerini keşfetmeniz, tüm saklanma yerlerini bulmanız, sırları ortaya çıkarmanız gerekiyor. Geliştiriciler, zamanla ek kartlar ve kahramanlar eklemeye söz veriyor. Harika aksiyon oyunu, türün tüm sevenlerine hitap edecek.

Horror Brawl Apk Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Horror Brawl Apk oyununu telefonunuza indirebilirsiniz.

Horror Brawl Apk
Horror Brawl

”Google
Beğen