Teknobu

HONOR 10X Lite’ın Lansmanı Onaylandı


HONOR 10X Lite’ın Lansmanı Onaylandı

HONOR 10X Lite’ın Lansmanı Onaylandı

Küresel teknoloji markası HONOR, bugün BAE’de HONOR 10X Lite’ın piyasaya çıkacağını doğruladı. Günlük aktiviteler için mükemmel, şık bir dijital yaşam tarzı yaratma ahlakına sahip olan HONOR’un 10X Lite, kullanıcıların eğlenmeye devam etmesine yardımcı olmak için bir dizi heyecan verici özellik ve işlevi bir araya getiren ideal uygun fiyatlı akıllı telefon.

HONOR 10X Lite, HONOR’un uygun bir fiyat etiketi ile kullanıcıların eğlenmesine yardımcı olacak özelliklerle dolu HUAWEI Kirin 710A yonga seti ile donatılmış en yeni telefonu.

Kirin 710A, yüksek performans ve mükemmel güç verimliliği sunar, böylece oyunlar ve uygulamalar akıllı bir kullanıcı deneyimi için sorunsuz çalışır.

HONOR 10X Lite, 5000 mAh büyüklüğünde bir pili paketleyerek gün boyunca gücünü koruyabilir ve tüm tüketici ihtiyaçlarını tek bir şarjla karşılar. Güç artışına ihtiyaç duyduğunda, 22,5 W SuperCharge, pili doldurmayı hızlı bir mesele haline getirir.

Tasarım söz konusu olduğunda, HONOR 10X Lite, hareket ettikçe ışığı yakalayan parlak bir yüzeye sahip üç göz alıcı renkte gelir: Gece Siyahı, Zümrüt Yeşili ve İzlandalı Don. HONOR 10X Lite’ın Kasım 2020’de BAE müşterilerine tanıtılması planlanıyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   watchOS 7.4 Beta Güncellemesi geliştiriciler için yayında (Şimdi İndirin)
”Google
12 Beğenmekten Vazgeç