Teknobu

HoloFuel nedir? Nasıl Kullanılır? 2021


HoloFuel nedir? Nasıl Kullanılır? 2021

HoloFuel nedir? Nasıl Kullanılır? 2021

HoloFuel nedir? Nasıl Kullanılır? HoloFuel Hakkında tüm merak edilen soruları sizler için cevapladık. İşte tüm detayları.

HoloFuel nedir?

HoloFuel, Holo’nun yerel, varlığa dayalı, karşılıklı kredi para birimidir.

HoloFuel, barındırma için kullanılabilecek, sözleşmeye dayalı bir hizmet yükümlülüğü olan Holochain tabanlı bir para birimidir. HoloFuel, milyarlarca günlük mikro işlem gerçekleştirebilen bir karşılıklı kredi muhasebe sistemidir. Birincil kullanımı, Holochain uygulama (hApp) sağlayıcılarının hizmetleri için Holo ana bilgisayarlarına ödeme yapmasıdır.

HoloFuel’in faydaları:

 • Tamamen eşler arası bir kripto para birimi.
 • Yüksek hız ve minimum ücretler için optimize edilmiştir.
 • Holo’da barındırma için kazandığınız para birimi ve faturalarınızı ödemek için kullanın.
 • Her ana makinede çalışan bilinen ve paylaşılan kurallarla çalışan tamamen hesap verebilir ve şeffaf kripto muhasebesi.

HoloFuel’in farkı nedir?

 • Karşılıklı Kredi: Öncelikle spekülasyon için kullanılan diğer kripto para birimlerinin aksine, HoloFuel yoktan yaratılmış tokenler değildir. İşlem sırasında birimlerin oluşturulduğu, aktarıldığı veya imha edildiği çift girişli bir kripto-muhasebe çerçevesidir.
 • Varlık Destekli: HoloFuel, dünya genelinde sizin gibi ana bilgisayarların bilgi işlem gücüyle desteklenir. Bu, gerçek kullanıma sahip bir ürün için itfa edilebileceği anlamına gelir.
 • Kararlı Değer: HoloFuel’in değeri, ana bilgisayar ağının bilgi işlem kapasitesine bağlıdır. Bu kapasite yavaş yavaş gelişir ve değişir ve diğer spekülatif belirteçlerin olduğu gibi büyük artışlara ve çökmelere maruz kalmaz.
 • Ölçeklenebilir: HoloFuel, mikro işlemler için tasarlanmıştır; bu, kesirli değerlerde saniyede milyonlarca küresel değer değişimini desteklemesi gerektiği anlamına gelir. Bu, Holochain’in büyük ölçüde paralel tasarımı sayesinde mümkündür.
Bu Yazımızda Okuyun :   Link Coin Geleceği 2021 Fiyat Tahminleri

HoloFuel’i nasıl kullanabilirim?

 • Çeşitli uygulamalar ve çevrimiçi pazar yerleri aracılığıyla harcayın.
 • Faturalarınızı ödemek için diğer para birimlerine ev sahipliği yaparak kazandığınız yakıtı kullanın.
 • Bir şeyler için ödeme yapmak için kanıtlanmış barındırma geçmişinize dayanarak ödünç alın.

HoloFuel, insanlar tarafından sağlanan kapasiteyle desteklenen yeni bir kripto para birimi çağının başlangıcını işaret ediyor. Tüm para arzı, Holo ağının bilgi işlem gücünü oluşturmak ve sağlamakla ilişkilidir. Bu değeri her zaman birlikte yaratıyoruz.

Çoğu kripto para birimi, küresel bir defterde izlenen dijital nesneler olarak modellenir. HoloFuel ile her kullanıcının hesap bakiyesini ve işlem geçmişini gösteren kendi defteri vardır. Her işlem, iki kişi arasında, daha sonra ilgili defterlerine kaydedilen ve ağdaki eşler tarafından doğrulanan bir anlaşma gerektirir.

HoloFuel nedir
HoloFuel nedir

Karşılıklı kredi, her kredinin (pozitif) eşit olarak eşleşen bir borca ​​(negatif) sahip olması, net sıfır arzı ve kullanıcılarının fiili piyasa davranışına yanıt veren dinamik bir dolaşım arzı sağlaması anlamına gelir.

Kredi limitleri, barındırma kaynakları sağlayarak negatif bakiyeyi geri ödeme kapasitesi ile doğrudan bağlantılıdır. HoloFuel, barındırma hizmetleri için doğrudan kullanılabilir. Bu nedenle HoloFuel, değerli bir modern varlık olan bilgi işlem gücü ile desteklenmektedir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Pond Coin Geleceği 2021, Pond Coin Alınır mı?

Varlığa dayalı olması ve dinamik bir tedarike sahip olması, HoloFuel’in statik olmadan veya bir sabit nokta gerektirmeden değer açısından istikrarlı olabileceği anlamına gelir. HoloFuel, sabit ve istikrarlı bir yörünge oluşturarak, birimlerinin piyasa değerini barındırma maliyetine göre optimize edebilir.

Aracı merkezli tasarım, daha fazla insan kullandıkça saniye başına işlemlerin (TPS) artmasına izin verir ve daha fazla insan konuştukça İngilizce’nin “saniyedeki kelime sayısı”nın nasıl arttığını yansıtır. Bu nedenle, HoloFuel toplu kabul için ölçeklenebilir.

HoloFuel’i kazanmak için herhangi bir madencilik veya stake işlemi yoktur; yalnızca web barındırmanın faydalı çalışmasıdır. Herkes ev sahibi olabilir ve hApp’lerinin web’de sunulmasını isteyen uygulama sağlayıcıları tarafından tazmin edilebilir.

”Google
Beğen