Teknobu

Hileli Brawl Stars Mod Apk 33.151 (Sınırsız Para / Kristaller / Biletler)


Hileli Brawl Stars Mod Apk 33.151 (Sınırsız Para / Kristaller / Biletler)

Hileli Brawl Stars Mod Apk 33.151 (Sınırsız Para / Kristaller / Biletler)

Hileli Brawl Stars MOD APK, Supercell oyunları listesindeki son oyundur. Sağlanan büyük miktarda parayla, en sevdiğiniz oyun moduna kolayca atlayacak ve arkadaşlarınızla hızlı maçlar oynayacaksınız!

Brawl Stars (MOD, Full Gems / Brawlers / Skins) Android için ücretsiz – adamlar burada google play mağazasından alınan resmi apk’yi indirebilirsin, şimdi % 100 ve Brawl Stars şimdi ve keyfini çıkar.

Hileli Brawl Stars Oyun İncelemesi

Brawl Stars, mobil cihazınızda deneyebileceğiniz en heyecan verici oyunlardan biridir. MOD’umuzu indirin ve en iyi oyunculardan biri olun.

Bizim ile Brawl Stars Mod Apk iOS , kendi oyun hesabına Sınırsız Taşları ve Gold alacak. Ayrıca tüm dövüşçülerin ve görünümlerin kilidini açacaksınız. Android ve IOS cihazları için mevcuttur.

Hileli Brawl Stars Mod Apk
Hileli Brawl Stars Mod Apk

Hileli Brawl Stars MOD APK / Özellikleri:

MOD’umuzu kullanarak Brawl Stars oynayın ve oyun hesabınızda Sınırsız Taş ve Altın kazanın. Tüm eşyaların kilidini açabilir ve oyunu çok kolay kazanabilirsiniz.

 • Sınırsız Taşlar ve Altın
 • Tüm Brawlers Unlocked
 • Tüm Görünümlerin Kilidini Aç
 • İndirmesi ücretsiz
 • Tamamen Güvenli
 • Brawl Stars Mod dosyasının kurulumu çok kolaydır
 • Otomatik güncelleme
 • Cihazınızı köklendirmenize veya jailbreak yapmanıza gerek yok!
Bu Yazımızda Okuyun :   En İyi Ücretsiz VPN Psiphon Pro Limitsiz Apk 315 İndir

Sınırsız Taşlar

Mücevherler, oyundaki ana para birimidir. Elde edilmesi zor olduğu için çok önemlidirler. Bunları dövüşçü derileri, madeni paralar veya dövüş kutuları satın almak için kullanabilirsiniz.

Değerli taşları yalnızca gerçek parayı kullanarak mağazadan satın alarak elde edebilirsiniz. Veya oyun hesabınızda sınırsız mücevher almak için Brawl Stars Mod Apk / IOS’umuzu kullanabilirsiniz. Daha sonra tüm favori görünümlerinizi ve kaç tane dövüş kutusu istediğinizi satın alabilirsiniz.

Sınırsız para

Para, güç noktaları satın almak için kullanılır. Dövüşçünüzü maksimum seviye 9’a yükseltebileceğiniz için savaşlarda çok önemlidirler. Mücevherlerinizi kullanarak jeton satın alabilir veya kupa kilometre taşlarından alabilirsiniz. Android ve iOS için Brawl Stars Mod apk ile oyun hesabınızda sınırsız para kazanacaksınız, böylece artık endişelenmenize gerek kalmayacak.

Tüm Savaşçıların Kilidini Aç

Oyunda 24 ücretli dövüşçü var. Hepsinin kilidi açık değil. İşte Brawl Stars Mod Apk’ımızı kullanarak kilidini açacağınız bazı dövüşçüler:

f 2
Hileli Brawl Stars Mod Apk

Brawl Stars, ücretsiz çok oyunculu bir oyundur.

Oyunun özelliği, işleri sizin için daha ilginç hale getiren çeşitli oyun modlarıyla birlikte gelmesidir. Oyunda, savaşırken takım kurabilir veya tek başınıza gidebilirsiniz. Ayrıca, her biri süper yeteneklerle gelen birden fazla kavgacının kilidini açma ve yükseltme şansına da sahip olursunuz. Sadece bu değil, aynı zamanda diğerlerinden sıyrılmak ve arenada göstermek için benzersiz görünümler satın alıp toplayabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Earn to Die 2 Apk Hile İndir Güncel 2021

Oyun ayrıca bir gruba katılmanıza veya kendi grubunuzdan birini kurmanıza ve birlikte savaşmak için ipuçları ve püf noktaları paylaşmanıza da olanak tanır. Bunun daha önce denemediğiniz bir oyun olduğu söylenebilir. Eğer profesyonel bir oyuncuysanız, kesinlikle bu oyunu denemelisiniz.

Sonuçta, oyun oldukça zordur ve beğeneceğiniz garanti edilir.

Hileli Brawl Stars MOD APK nasıl indirilir ve yüklenir

 1. Brawl Stars MOD Apk’ı indirmeye başlamak için aşağıdaki butona tıklayın .Brawl Stars MOD’u İndirin
 2. Tamam’a tıklayın ve indirme işlemi hemen başlayacaktır.
 3. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum sayfası açılacaktır.
 4. Kur’a basın ve talimatları izleyin.
download 23

Daha iyi bir oyun deneyimi için oyunu Brawl Stars IOS / APK Modumuzla oynamayı deneyin. Aşağıdaki bağlantılardan Android ve IOS için indirin.

SSS:

Brawl Stars’ta nasıl bedava mücevher kazanırsınız?

Normalde Gems’i Brawl Pass ödüllerinden veya gerçek parayla mağazadan satın alarak alırsınız. Ancak Brawl Stars Mod Apk’ımız ile oyun hesabınızda sınırsız mücevher kazanacaksınız.

Brawl Stars’ı Hackleyebilir misin?

Cevap Evet. Brawl Stars Mod APK’mızı kullanıyorsanız oyun hesabınızda sınırsız Taş ve Altın sahibi olacaksınız.

Bu Yazımızda Okuyun :   Alight Motion Pro - Video ve Animasyon Düzenleyici v3.5.0 (Kilitsiz) İndir

Brawl Stars Mod Apk’ı indirmek güvenli midir?

Evet, cihazınızı kökten / jailbreak yapmanıza gerek olmadığından kesinlikle güvenlidir.

”Google
19 Beğenmekten Vazgeç

Yapılan Yorumlar