Teknobu

Hik Online Dolandırıcılığı, Hik Online İşlemleri Durdu mu?


Hik Online Dolandırıcılığı, Hik Online İşlemleri Durdu mu?

Hik Online Dolandırıcılığı, Hik Online İşlemleri Durdu mu?

Hik Online Dolandırıcılığı, Hik Online İşlemleri Durdu mu? Hik online sitesi hakkında merak edilen tüm detaylar bu haberimizde.

Sosyal medyada bir çok kullanıcı Hik Online adlı platformun işlemelerini durduğunu yazdı. Peki Hik Online nedir? Hik online dolandırdı mı? Hik online dolandırıcılığı hakkında tüm merak edilenler burada.

Hik Online Dolandırıcılığı, Hik Online İşlemleri Durdu mu?

Hik Online saadet zinciri odaklı bir para kazanma platformudur. Platform üzerinden yatırdığınız para kadar sanal alışveriş yapmış olup ay nihayetinde yatırdığınız meblağ kadar da para kazanmanızı sağlayan bir sistem.

Sosyal medya kullanıcıları önceleri ufak para yatırıp kazandırdığını ve sonrasında daha fazlaca para kazanmak isteyenleri daha fazlaca para yatırdığını ve bu esnada da sistemin artık durdurulduğunu söylediler.

BİR ÇOK KİŞİ MAĞDUR

Sosyal medyada oldukca sayıda kullanıcı mağdur olduğunu dile getirirken, söz konusu sistem ile kullanıcıları 90 ile 200 milyon dolar dolandırdıkları iddia edildi.

İŞTE BİR SOSYAL MEDYA FORUMUNDA YER ALAN MESAJ

Hik Online Dolandırıcılığı
Hik Online Dolandırıcılığı

İyi forumlar merhabalar arkadaşlar, hikonline isimli uygulamayı biliyorsunuzdur birçogunuz çoğu zaman anında 50 tl kazan yada para yatır paran katlansın diye biliniyor? son 3 5 gün arasıdır sistemde mesele var diyorlardı ve üzerine üstlük paralar geç yatıyordu ama hakikaten bir süreye kadar ödeme yapıyorlardı.

Bu Yazımızda Okuyun :   Clog Terlikler bu Yaz çok Etkili 2021

Zira yatırdığım 50k para vardı yaptığım görevler satın alımlar olsun imzaladığım 10 günlük sözleşme nihayetinde toplamda 50k olan paramı 80k civarı olarak geri aldım içeride 6 7k arası param kaldı ve şuanda uygulamaya giriş yapılamıyor ve 5 milyona yakın kişiye vurgun yapıp kaçtıkları belirtiliyor o tongaya düşmeden çektim paramı şükür ama bir çok şahıs şu anda ağlıyor ve ben hakkaten sistemin bu aralar patlayacağını bile bile yatırmıştım 50kyı. Gerçekten Ülkemizde rahat yoldan para kazanılacağına inanan milyonlarca insanımız var Allah yardımcımız olsun.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç