Teknobu

Hello Neighbor Tablet Sürümü İndir 2022


Hello Neighbor Tablet Sürümü İndir 2022

Hello Neighbor Tablet Sürümü İndir 2022

Hello Neighbor Tablet Sürümü İndirmek için doğru yerdesiniz. Bu yazımızda sizlere Hello Neighbor Tablet Sürümü nasıl indirilir ve nasıl kurulur bundan bahsettik.

Hello Neighbor oyunu oldukça popüler bir oyundur bu oyunu oynamak isteyen bazı kullanıcılarımız tablete bu oyunu yüklemek isteyebilirler. Peki Hello Neighbor Tablet Sürümü nasıl kurulur? Tablete nasıl indirilir? Öğrenelim.

Hello Neighbor Oyunu

Hello Neighbor Oyunu – korkunç bir gizemi ortaya çıkarmak için gizemli bir komşunun evine girmeye çalışın. Komşu tarafından fark edilmeyin ve yakalanmayın. Bu Android oyununda komşunuzun bodrumda ne sakladığını öğrenmeye çalışacaksınız. Komşunu izlemeye başla ve evine gir. İpuçları ve faydalı nesneler bulmak için çeşitli odaları dikkatlice inceleyin. Tuzakları devre dışı bırakmak, kapıların kilidini açmak vb. için bulunan nesneleri kullanın. 

Komşunuz sizi yakalarsa, her şeye en baştan başlamak zorunda kalacaksınız. Yaratıcılık gösterin! eğer sizde bu oyunu tabletten oynamak isteyenlerdenseniz sizlere nasıl kurabileceğinizi göstereceğiz.

Karakteriniz etrafta gizlice dolaşan bir davetsiz misafir. Atmosfer gergin ve kaçmak için gizli ve becerikli olmanız gerekecek.

Bu Yazımızda Okuyun :   Android için Gacha Life 1.1.0 Apk İndir

İpuçlarını Bul ve Kurnaz Ol

Hello Neighbor Tablet Sürümü
hello nighbor 2 alpha mobile

Oynadıkça, sokağın karşısındaki evde bir sorun olduğunu öğreneceksiniz. İçeri girecek ve neler olduğunu keşfetmeye çalışacaksınız. Rakibiniz, bıyıklı komşunuz, hatalarınızdan da ders alan uyarlanabilir yapay zeka tarafından kontrol edilir.

Evi araştıracak ve gizemi çözmenize yardımcı olacak araçlar ve bazı ipuçları bulacaksınız. Oyunun nasıl çalıştığını anlamak kolaydır, ancak başarılı olmak için biraz beceri ve sabır gerekir.

Güvenli ve Hızlı

Bu oyun, bazı güzel ve ilginç çizgi grafiklerle gizemli bir hikayeden hoşlanan insanlar için eğlencelidir. Bu uygulama, kullanıcıları bir hikaye kitabı hissi ile devam eden bir meydan okuma ile meşgul ettiğinden bağımlılık yapabilir.

Android cihazınızda, özellikle daha büyük ekranlı tabletlerde veya telefonlarda oynamak harika. Bununla birlikte, oyun, türe pek uymayan, karikatürize ve renkli bir his veriyor.

Hello Neighbor Tablet Sürümü İndir

Aşağıda sizlere vermiş olduğumuz bağlantıdan Hello Neighbor apk dosyasını indirerek tabletinize kurabilirsiniz. Tablete indirip kurduktan sonra yükleme adımına geçebilirsiniz.

Hello Neighbor Tablet Sürümü
Hello Neighbor Tablet Sürümü

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç