Teknobu

Güven Puanına Göre Kripto Para Borsası 10 Tanesi


Güven Puanına Göre Kripto Para Borsası 10 Tanesi

Güven Puanına Göre Kripto Para Borsası 10 Tanesi

Güven Puanına Göre Kripto Para Borsası , En iyi 10 tanesini sizler için paylaiştık işte en iyi 10 güven puanına göre kripto para borsaları.

“Kripto Para Borsası ” yaygın bir terim değildi ama şimdi, özellikle COVID-19 kilitlenme döneminden sonra,” Herkes Konusur “haline geldi. İnsanlar bu büyülü para birimlerinin olağanüstü gücünü fark etmeye ve elde etmeye başladı.

Güvenlik, herhangi bir sektörde göz önünde bulundurulması gereken vazgeçilmez faktördür ve bilgisayar korsanlığı ve hırsızlığı sıklıkla duyduğumuz kripto endüstrisinde çok daha önemlidir. Hacken , kripto endüstrisinde oldukça güvenli bir ekosistem oluşturmak için , siber güvenlik hizmeti sağlayan şirket Cryptocurrency Exchange Security Standards’ı yayınladı ve güvenlik modüllerindeki sıralamalarına göre En İyi 100 Kripto Borsası listesini yayınladı.

Burada, bu yazıda, CER.Live tarafından sağlanan listenin başında gelen En İyi 10 Borsayı tartışacağız. İşte Güven Puanına Göre Kripto Para Borsası 10 Tanesi

Güven Puanına Göre Kripto Para Borsası 10 Tanesi
Güven Puanına Göre Kripto Para Borsası 10 Tanesi

Güven Puanına Göre Kripto Para Borsası 10 Tanesi

 1. Gate.io

Gate.io , listedeki ilk sırayı aldı ve 2013 yılında Cayman Adaları’ndaki merkezi ile başladı. Bu Borsa, 100’den fazla kripto para birimini ve kripto Eşleştirmelerini destekler. Burada güvenli işlemler için Süper güvenli SSL bağlantısı kullanılır. Ayrıca, marj ticareti ve marj kredisi gibi özellikleri de destekler.

Bu Yazımızda Okuyun :   A101 Bim Aktüel Ürünler Kataloğu Aralık 2020

Hacken’e göre siber güvenlik puanı: 9.38

Güven Puanı: 10

2. Binance ABD

Binance ABD  , popüler Kripto Para Borsasıdır, bu Binance ABD, 2019 yılında başlayan Amerikalılar için özel olarak odaklanmıştır ve üretilmiştir. BTC, ETH, XRP, BCH, LTC, BNB, USDT gibi altı kripto listelemiştir. Bu Borsa, saniyede 1,4 milyon siparişi işleyebilir.

Hacken’e göre siber güvenlik puanı: 9.36

 Güven Puanı: 10

3. Binance

Üçüncü pozisyon da Binance içindir . Merkezi Malta’da olan 2017 yılında başlamıştır. Binance, Indian Exchange Wazirx’i ve popüler Coinmarket kapağını satın aldı. Binance, BNB adında kendi parasına sahiptir. Bu Borsa, ticaret için 100’den fazla Kripto para birimini desteklemektedir.

Hacken’a göre siber güvenlik puanı: 8.86

Güven Puanı: 10

 4. Kucoin

Kucoin , 2017 yılında piyasaya sürüldü. Bu Borsa, özellikle 5 milyondan fazla aktif tüccar tutan düşük işlem ücreti ile tanınır. Ayrıca hem android hem de IOS platformlarında uygun ticaret için mobil uygulamalar geliştirirler. Kucoin, ticaret için 400’den fazla kripto çifti ve 180 jeton listeledi.

Hacken’e göre siber güvenlik puanı: 8.65

Güven Puanı: 10

 5. Coinbase Pro

Bu Yazımızda Okuyun :   12. yılında flaş açıklamalar: Muhsin Yazıcıoğlu şehit edilmiştir

Coinbase , 2015 yılında başlatılan ve 10’dan fazla Kriptoyu destekleyen ABD merkezli Crypto Exchange’dir. Bu değişimle ilgili ilginç olan şey, dijital varlıkların neredeyse% 98’inin soğuk bir cüzdanda saklanmasıdır. Bu Exchange, hızlı ve kolay kayıt süreci ve mükemmel müşteri hizmetleri ile tanınır.

Hacken’e göre siber güvenlik puanı: 8.46

Güven Puanı: 10

6. BitMex
 
BitMex XBT, ETH, XRP, ADA, LTC, EOS, BCH gibi sanal para birimlerini destekler. Bu Borsa, gelecekteki sözleşmeler, kalıcı sözleşmeler, yukarı yönlü kâr sözleşmeleri ve olumsuz kar sözleşmeleri gibi özellikleri barındırır.

Hacken’a göre siber güvenlik puanı: 8.34

 7. Kraken

Kraken , 2011 yılında başlatılan en eski tabanlı kripto borsasıdır. Bu Borsa, spot ticareti ve marj ticaretini içerir. 20’den fazla Kripto para birimini destekler.

 Hacken’e göre siber güvenlik puanı: 8.34

 Güven Puanı: 10

 8. Gemini

Gemini , 2015 yılında kurulan ve yalnızca bitcoin ve Ethereum’u destekleyen New York merkezli borsadır. Bu Borsa, düşük alım satım işlemlerini çok az alır ve para yatırma için ücret almaz. Gemini, profesyonel tüccarlar için gelişmiş ticaret sunan bir tür borsa

Bu Yazımızda Okuyun :   Çok Programlı Anadolu Lisesi Nedir ?

Hacken’a göre siber güvenlik puanı: 8.11

Güven Puanı: 10

 9. Bitfinex

Merkezi Hong Kong’da bulunan Bitfinex , 2012 yılında kuruldu. 2015 yılında bilgisayar korsanları bitfinex’e saldırdı ve 1500 BTC çaldı, ardından bu değişim ciddi güvenlik önlemleri aldı. ABD merkezli kullanıcıların bu değişim siber güvenlik puanına girmesine izin verilmez
 
hacken: 7.79

Güven Puanı: 9

 10. OKEx

OKEx , merkezi Malta’da bulunan 2017 yılında piyasaya sürüldü. Bu Borsa kendi jetonunu tanıttı ve ayrıca gelecekteki bir sözleşme, kalıcı takas sözleşmeleri, spot ticaret ve endeks izleme gibi özellikleri de içeriyor.

Hacken’a göre siber güvenlik puanı: 7.51

 Güven Puanı: 8

”Google
24 Beğenmekten Vazgeç