Teknobu

GTA 5 Gece Yapma Kodu 2021


GTA 5 Gece Yapma Kodu 2021

GTA 5 Gece Yapma Kodu 2021

GTA 5 oyununda bu oyunu oynayan arkadaşlarımız gece modunu nasıl yapabileceğini araştırmaktalar. İşte GTA 5 gece yapma kodu hilesini sizlerle paylaştık.

Grand Theft Auto 5, oyun dünyasını fethetti ve çoğu platformda en çok oynanan efsanevi seri oyun haline geldi. Oyuncuların gerçekçi oynanışı ve haritaları aracılığıyla sanal dünyada eğlenmesine olanak tanır. Oyunda en lüks araçlarda seyahat edebilir ve dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz. Birçok dinamik anda kendinizi eğlendirmek için silahları ve çarpışmaları kullanabilirsiniz.

GTA 5 Gece Yapma Kodu

GTA 5 Gece yapma kodu

GTA 5 Gece yapma kodu için hiçbir kod hile geçerli değildir. Ama size en kısa yolu söyleyelim, gece havasını en hızlı nasıl yapabilirsiniz.

Oyunu gece modunda oynamak isteyen oyuncular, oyun içerisinde bulunan herhangi bir güvenli evlerinden bir tanesinin içine girip uyumak zorundadır. Her oyun içerisinde uyuduğunuz zaman 6 saat geçiyor. 6 saat sonunda hava geceye dönmüş olacak.

MAKEITRAIN kodunu kullanarak hava durumunu değiştirebilirsiniz. Kapalı yağmurlu bir hava ortamı yaratarak havanın gece olmasını kısaltabilirsiniz.

GTA 5 ile ilgili en iyi bilinen gece yapma kodu için sizlere bunları aktarabiliriz. Farklı ekstradan geçerli bir gece yapma hilesi kodu yapılmamıştır. Olursa bu yazımızı güncelleriz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Hood: Outlaws & Legends Sistem Gereksinimleri 2021

”Google
9 Beğenmekten Vazgeç