Teknobu

GRT Coin Nedir? GRT Coin Geleceği 2021


GRT Coin Nedir? GRT Coin Geleceği 2021

GRT Coin Nedir? GRT Coin Geleceği 2021

Bu yazımızda sizlere GRT Coin Nedir hakkında yorumlar fiyat tahminleri ve gelecek yıllarda GRT Coin Geleceği 2021-2022-2023-2024-2025 yıllarında ne olur.

Bu yazıda, performansını incelemeye ve 2021, 2022, 2023-2025 ve 2030 için GRT Coin fiyat tahminlerini paylaşmaya karar verdik. Farklı piyasa analistlerinden alınan en son verilere dayanmaktadır. 

GRT’ye yatırım mı arıyorsunuz? Yoksa zaten yatırım yaptınız ancak nasıl performans göstereceği konusunda endişeli misiniz?

Bu yazıda, 2021 ve sonrası için Grafik fiyat tahminini ayrıntılı olarak tartışacağız . Önümüzdeki günlerde GRT Fiyatının Yükselip Düşmeyeceğini görelim .

GRT Coin Nedir?

GRT Coin Geleceği
GRT Coin Geleceği

GRT, hem DeFi hem de daha geniş Web3 ekosistemindeki birçok uygulamayı güçlendiren, Ethereum ve IPFS gibi ağlar için verileri sorgulamak için bir indeksleme protokolüdür. Herkes, uygulamaların blockchain verilerini almak için GraphQL kullanarak sorgulayabileceği, alt grafikler adı verilen açık API’ler oluşturabilir ve yayınlayabilir. Üretimde, geliştiricilerin The Graph’i geliştirmeye başlamasını kolaylaştıran barındırılan bir hizmet var ve merkezi olmayan ağ bu yılın sonlarında başlayacak. GRT şu anda Ethereum, IPFS ve POA’dan gelen endeksleme verilerini destekliyor ve yakında daha fazla ağ gelecek. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Edufex Token Ön Satışına Başladı 2021

GRT Coin’in Temel Analizi

Graph, blockchain verilerini düzenlemek için bir indeksleme protokolü ve global API’dir ve bu verileri GraphQL ile kolayca erişilebilir hale getirir. Grafik ağı, çeşitli blok zincirleri ve merkezi olmayan uygulamalar arasındaki orta katman olarak kabul edilir. Grafik ağı, alt grafikler adı verilen Ethereum blok zincirinde akıllı sözleşme verilerini düzenleyerek merkezi olmayan uygulamalar oluşturan geliştiricilerin işini kolaylaştırır.

Grafik, Yaniv Tal, Jannis Pohlman ve Brandom Ramirez tarafından kuruldu.

GRT Coin Geleceği Fiyat Tahminleri

GRT Coin Geleceği

Aşağıda GRT coin için gelecek yıllarda fiyatının ne olacağı hakkında fiyat tahminleri yer almaktadır. İşte yıllara göre GRT coin geleceği.

GRT Coin Geleceği 2021 Fiyat Tahmin

Token, 2021 yılına Ocak ayı başlarında 0,35 dolarlık bir fiyatla düşüş notuyla girdi. Daha sonra, token toparlanmaya başladı ve ATH’sini 12 Şubat 2021’de 2.88 $ olarak işaretledi. Bununla birlikte, fiyat biraz daha düştü, ancak 1.2 $ seviyelerinin üzerine çıkarak olası bir boğa koşusunun hızla yaklaştığını gösterdi.

GRT fiyatları, önemli ölçüde yazılımın ve protokolünün yükseltilmesine yoğunlaşırsa yeni boyutlara ulaşabilir. 2021’in sonunda GRT, 5 ila 7 dolarlık bir fiyat aralığında işlem görebilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Bitcoin Diamond Nedir? Geleceği Var mı ? Nasıl Satın Alınır?

GRT Coin Geleceği 202 Fiyat Tahmin

Grafik 2022 yılına 6.8 $ ‘lık bir fiyatla başlayabilir. Ayrıca, belirli gelişmelerle karşılaşırsa ve ayrıca piyasa yükselişe geçerse dijital para birimi yükselebilir. Dahası, ayılar fiyatları 4 dolara çekebilir. 2022’nin sonunda GRT, 2022’nin sonunda 12 ila 15 dolar arasında işlem yapabilir.

Önümüzdeki 5 Yıl İçin Fiyat Tahmini

5 yıla kadar GRT, yeni bir merkezi olmayan nesil inşa etmek için en yüksek para birimi olarak düşünülebilir. Topluluk belirli projelere yatırım yapmaya ve blok zinciri altyapısını geliştirmeye odaklanırsa grafiğin fiyatı artabilir. Piyasa uzun bir süre dalgalanmaya devam ederse, grafik 10 dolara kadar düşebilir. 5 yılın sonunda, GRT 20 $ ‘dan işlem görebilir.

GRT Pazar Tahmini

Walletinvestor 

Walletinvestor’a göre, grafiğin fiyatı 2021’in sonunda 5.532 dolar olabilir ve 2026’ya kadar fiyat 21.539 dolara çıkar.

DigitalCoinPrice

DigitalCoinPrice analisti, GRT’nin 2021 sonunda ortalama 2,22 $ ‘dan işlem yapacağını ve 2025 sonunda 4,49 $’ dan takas edebileceğini tahmin ediyor.

GRT Fiyat Tahminimiz

Topluluk yeni blockchain entegrasyonlarını keşfederse grafiğin fiyatı artabilir ve önceki fiyat rekorlarını kırabilir. Birkaç ülke tarafından kripto düzenlemelerinin daha fazla duyurulması, GRT fiyatlarının 3,5 dolara kadar düşmesine neden olabilir. 2021’in sonunda, Grafik önümüzdeki 5 yıl içinde 18 dolardan değiştirilebilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Shib Coin Ne Zaman Çıktı, Çıkış Tarihi

SSS

GRT bir ERC-20 jetonu mu?

Evet, GRT, Ethereum blok zinciri üzerinde çalışan bir ERC-20 belirtecidir.GRT madenciliği yapmak mümkün mü?

Hayır, madencilik yapılamayan bir token olduğu için GRT çıkarılamaz.GRT fiyatı 20 dolara vurabilir mi?

Evet, GRT önümüzdeki günlerde 20 dolara ulaşabilir.GRT tokeni nerede takas edilir?

GRT, Binance, Coinbase Pro, Kraken, KuCoin, Huobi Global ve daha pek çok popüler borsada işlem görebilir.

”Google
9 Beğen