Teknobu

Grand Theft Auto IV Mod Apk (Güncel Sürüm) 2021


Grand Theft Auto IV Mod Apk (Güncel Sürüm) 2021

Grand Theft Auto IV Mod Apk (Güncel Sürüm) 2021

Grand Theft Auto IV oyunu için hileli mod apk sürümünü indirmek istiyorsanız. Hemen sitemizden Grand Theft Auto IV Mod Apk’nın güncel sürümünü indirin.

Grand Theft Auto IV APK, önceki sürümlerinin başarısını devam ettiren zorlayıcı bir aksiyon oyunudur. Heyecan verici anların tadını çıkarmak için bu oyunu Android cihazınıza ücretsiz olarak indirin ve yükleyin.

Rockstar Games, GTA 4 MOBILE IV APK’nın piyasaya sürülmesi söz konusu olduğunda mobil oyun pazarına yeteneklerini bir kez daha kanıtladı. Bu sürüm, lansmanından bu yana çok sayıda indirme aldı ve büyük başarı getirdi. Liberty City’deki en kanlı gangsterlerden biri olmak için bugün bu oyuna katılın. Birinci sınıf aksiyonla birçok zorluğun üstesinden gelen oyuncular, bu oyun sayesinde yeraltı dünyasına hükmetme hayallerini gerçekleştirebilirler

Grand Theft Auto IV Oynayış

Grand Theft Auto IV
GTA 4

Oyunun başında size oyunun bağlamını tanıtan kısa bir video gösterilecek ve aynı zamanda Liberty City’de neler olup bittiğini anlatacak. Ancak GTA 4 MOBILE Edition’ın açık oynanış ile tasarlandığını bilmelisiniz, bu nedenle önceden tanımlanmış bir senaryoyu takip etmeden istediğiniz gibi oynamakta özgür olacaksınız.

Bu Yazımızda Okuyun :   Lucky Patcher Apk İndir Android | iOS | PC

Ancak mevcut senaryolu oyun da çok çekici. Bu sayede Liberty’de Niko’nun hayatını ve yeraltı dünyasında yaşadığı tehlikeleri ve zorlukları keşfedebilirsiniz. Ayrıca Niko ve arkadaşlarının yardımıyla Roman hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz.

Görevi tamamladığınızda yeraltı dünyasında kötü şöhretli karakterlerle tanışacaksınız ve ayrıca size en yeni silahları ve bonusları verecek. Gangsterler için silahlar en önemli şeydir çünkü silahsız sıradan insanlardır.

Daha sonra oyun daha dramatik ve aksiyon dolu detaylara sahip. Niko’nun daha zor görevleri olacak ve bazen ölümcül seçimler yapması gerekecek: önündeki ikisinden birini öldür. İlk tercihi kesinlikle patron Vlad Glebov’u öldürmek. Ancak bunun çok zarar verici sonuçları olacaktır. Patronun küçükleri yüzünden tehlikede olacak, bu yüzden yanında kalıp hayatını kurtarmasına yardım etmelisin.

Grand Theft Auto IV Mod Apk İndir

Hemen aşağıdaki bağlantıdan Grand Theft Auto IV Mod Apk son güncel sürümünü indirin. İndirdikten sonra Gta 4 oyunun keyfini çıkartın..

Grand Theft Auto IV
GTA 4 İNDİR

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç