Teknobu

2021’de Geleceği Parlak Olan Coinler


2021’de Geleceği Parlak Olan Coinler

2021’de Geleceği Parlak Olan Coinler

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere başlıktan da anlaşıldığı gini 2021’de geleceği parlak olan coinler hangileridir. Bunlardan bahsedeceğiz.

Bu yazımızda 2021 yılında geleceği parlak altcoinler, Gelecekte sizleri zengin edecek coinler gibi kullanıcıların merakla sorduğu soruları cevapladık.

Kripto para birimleri, 2017 sonundan bu yana en büyük patlamasını yaşadı. Yatırımcılar, portföylerine bir karışım eklemek için en iyi kripto para birimlerini araştırıyor. En popüler kripto para birimi olan Bitcoin, yüksek satışlar görmeden önce son zamanlarda 63.000 $ ‘lık rekor seviyeye ulaştı ve yatırımcılara fiyat tekrar yükselmeden önce bitcoin satın almaları için bir pencere açtı. Bugün, bir bitcoin 56.000 $ değerindedir.

Geçtiğimiz birkaç ayda, ABD Başkanı Joe Biden, bazı yatırımcıların varlıklarını satmalarına yol açan sermaye kazancı vergilerini artırma planlarını işaret etmesinden sonra kripto para birimi fiyatları yüksek seviyelerinden düştü. Ancak bu, finansal hizmetlerin dijital para birimine olumlu bir bakış açısına sahip olmasını engellemedi .

Geleceği Parlak Olan Coinler
Geleceği Parlak Olan Coinler

Visa, Mart ayı sonunda yaptığı açıklamada, işlem yapmak için USDC Stablecoin kullanımına izin vereceğini söyledi. Gemini kripto para borsası, bu hafta Mastercard ile ödül bazlı bir kredi kartı çıkaracağını duyurdu. Buradaki fikir, kullanıcıların kripto para birimleri şeklinde geri para kazanmalarına izin vermektir . Yatırım bankacılığı devi JP Morgan da müşterileri için yönetilen bir bitcoin fonu başlatmaya hazırlanıyor. Sadece bitcoinler değil, sosyal medyada dolaşan mem kripto olan dogecoin, çevrimiçi teknoloji perakendecisi NewEgg, The Kessler Collection lüks otel zinciri ve Dallas Mavericks NBA ekibi gibi tüccarlar tarafından da kabul ediliyor. Unutmamak gerekir ki, Elon Musk’un Tesla Inc. elektronik arabaların ödemesi olarak bitcoin kabul etmeye başlayacak.

Bu Yazımızda Okuyun :   Ampleforth Governance FORTH Coin Nedir?

Kripto para birimini gerçek bir ödeme şekli olarak kabul eden birkaç işletme ile bu, bütçenize göre bazı kripto para birimlerine yatırım yapmanın tam zamanıdır. Mayıs ayında yatırım yapmak için en iyi madeni paraların hangileri olduğunu merak ediyorsanız, işte size yardımcı olabilecek bir rehber.

2021’de Geleceği Parlak Olan Coinler

Geleceği Parlak Olan Coinler
Geleceği Parlak Olan Coinler

Ethereum

316 milyar dolarlık piyasa değeri ile Ether, 2015 yılında oluşturulan en büyük ikinci kripto para birimidir. Ethereum blok zinciri, popüler merkezi olmayan finans hizmetleri (DeFi) gibi merkezi olmayan uygulamaları mümkün kılan akıllı sözleşmeler üzerinde çalışır. Yatırımcılar bitcoinlere altın gibi bakarken, Ether’in bu bir özelliği daha fazla sayıda halka açık blockchain işlemine izin veriyor .

Ethereum’un USD cinsinden mevcut değeri – 3.376,34 $

Binance Coin

90,9 milyar dolarlık piyasa değeri ile bu, 2017’de piyasaya sürülen üçüncü en büyük kripto para birimidir. Madeni para, Binance borsasına ve şirketin geliştirmekte olduğu yeni ekosisteme özgüdür – Binance Akıllı Zincir. Dünyanın en büyüklerinden biri olan şirket, tüm blockchain ekosistemi için birincil altyapı hizmet sağlayıcısı olmayı hedefliyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Algo Coin Geleceği 2021, Algorand Coin Alınır mı?

Binance coin’in USD cinsinden cari değeri – 663.43 $

Solana

Solana, en hızlı büyüyen DeFi ekosistemlerinden biridir ve şimdi değerini geçen ay zirveye çıkaran yerel bir kripto para birimine sahiptir. Mart 2020’de piyasaya sürülen kısa bir süre içinde 11,19 milyar dolarlık piyasa değeri ile 14. en büyük kripto para birimi olmayı başardı. Kullandığı Geçmiş Kanıtı algoritması en yüksek işlem hızlarına sahiptir. Ether ile karşılaştırıldığında Solana düşük işlem ücretleri sunar.

Solana’nın USD cinsinden şu anki değeri – 47.07 $

Dogecoin

Bu, 2021’de satın alınabilecek en ucuz kripto para birimidir. Kendisine “Dodgemaster” diyen Elon Musk sayesinde, bu madeni para tehlikeli bir tarihin ardından gündemi gördü. 2013 yılında bir meme madeni para olarak yaratıldı, kimse bu madalyonun yasal olmasını beklemiyordu, kripto para birimlerinin en üst listesine dahil edilmek bir yana. Fiyat, iki haftadan kısa bir süre içinde 0,007635 $ ‘dan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,074398 $’ a yükseldi. Tüm bunlar GameStop olayından ve Elon Musk’ın tweet’lerinden sonra geldi.

Dogecoin’in USD cinsinden cari değeri – 0.4392 $

Bu Yazımızda Okuyun :   Binance Yeni Girecek Coinler Nelerdir 2021

Cardano

Cardano, umut verici bir büyüme potansiyeli öngörüyor. Madeni para, Ocak ayında 0.182 $ olan değerini Şubat ayında 1.45 $ ‘a çıkardı ve bu da onu yatırım yapmak için en uygun fiyatlı kripto para birimi haline getirdi. Bu fiyat artışının arkasındaki sebep, geliştiricilerin çalışmaya başlamasını sağlayacak akıllı sözleşmeler yaratma yeteneğini getiren son güncellemedir. dApp’ler, birçok yeni kripto para birimi ve DeFi sektörü. Bu madeni para aynı zamanda ucuz işlemlere ve bu projeyi tam ademi merkeziyetçiliğe götüren iyi bir geliştirme ekibine sahiptir.

Cardano’nun USD cinsinden cari değeri – 1.32 $

”Google
4 Beğen