Teknobu

GBWhatsApp Pro Apk v11.00 İndir [2021 Ultimate Özellik]


GBWhatsApp Pro Apk v11.00 İndir [2021 Ultimate Özellik]

GBWhatsApp Pro Apk v11.00 İndir [2021 Ultimate Özellik]

Durum gizleme, uygulama kilitleri, indirme durumu, heyecan verici tema ve emoji paketleri gibi pek çok yeni özellik ile GBWhatsApp Pro gerçekten profesyonel bir uygulamadır.

Merhaba arkadaşlar, sizinle popüler GBWhatsApp modunun bir güncellemesini paylaşmak isterim. Hatırlayacağınız üzere WhatsApp, OGWhatsApp ve AZ Whatsapp gibi üçüncü parti uygulamaların kullanıcılarını yasaklayacağını duyurdu . Duyurudan hemen sonra, GBWhatsApp geliştiricisi , uygulama sürümünün kapatıldığını duyurdu . Değiştirilmiş versiyonun milyonlarca kullanıcısı var ve duyuru geldiğinde çoğu şok oldu.

Daha fazla güncelleme gelmediğinden, kullanıcılar WhatsApp’ın AZ WhatsApp , WhatsApp Aero , Delta YoWhatsApp ve daha fazlası gibi diğer mod sürümlerine geçmek zorunda kaldı . GBWhatsApp aşığıysanız, size iyi bir haberim var. Teknobu sayesinde, uygulamanın yeni ve resmi olmayan bir güncellemesi var. Uygulamanın bu son sürümü Ban Proof’dur ve yeni ve bazı geliştirilmiş özelliklerle birlikte gelir.

Yeni GBWhatsApp V11.00, bazı eski özelliklerin yanı sıra yeni ve geliştirilmiş özelliklerle birlikte gelir. Bu sadece yasaklama kanıtı değil, aynı zamanda profil görüntülerini de yakınlaştırabilirsiniz. Güncelleme, “Son görüleni” Gizlemenizi sağlayan gizlilik moduyla birlikte gelir. Tek bir tıklamayla 90 adede kadar resim gönderebilir, video boyutu da 30MB’ye çıkarılmıştır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Hello Neighbor Apk İndir Tüm Bölümler Açık 2021
GBWhatsApp
GBWhatsApp

GBWhatsApp Pro Apk Özellikleri

● Muhteşem temalar:

Renkli duvar kağıtlarıyla heyecan verici ve daha özelleştirilmiş temalar, karanlık tema GB WhatsApp Pro’da da mevcuttur. Temaları değiştirebilir ve seçiminize göre yapabilirsiniz. Eklenen bazı temalar GB WhatsApp Kullanıcıları tarafından yapılmıştır.

● Son Görüleni Gizle veya Dondur:

İnternette ne yaptığınıza dair her şeye bu kadar geç cevap vermekten rahatsızsanız, bu özellik tam size göre. GB WhatsApp Pro’da herhangi bir sohbetteki son görüşünüzü gizleyebilir veya dondurabilirsiniz.

● Keneleri gizleyin:

GB WhatsApp Pro’da kolayca gizleyebileceğiniz her tür kene. Ya mavi kene ya da mesajı aldıktan sonra ikinci kene ya da yazıp kaydettikten sonra ya da sesler için mavi nokta her kene burada gizleyebilirsiniz.

● Silme Önleyici mesajlar:

Orijinal uygulamada, hiç kimse tarafından gönderilen iptal edilmiş mesajları göremezsiniz. Ancak GB WhatsApp Pro’da mesaj sizin için silinmeyecek, telefonunuzda kalacaktır.

 •  En sevdiğiniz yazı tiplerini yakın zamanda eklenen yeni yazı tiplerinden seçebilirsiniz.
 •  Bir dizi yeni dil var, hangisini seçerseniz seçin.
 • Gizliliğinizi korumak için mesajlarınızı, sohbetlerinizi, grupları parolalar ve pimlerle kilitleyin. Artık kimse WhatsApp sohbetlerinize kasıtlı olarak giremez.
 • Kişilerinizde numara ayarlanmamış olsa bile herhangi birine gönderebilirsiniz. Yeni kişiler oluşturmadan mesajlar orijinal WhatsApp’ta gönderilemez.
 •  Mavi kenelerin rengi de GB WhatsApp Pro’da değiştirilebilir.
 •  Büyük gruplara yayın yapan metin mesajları mevcuttur.
 •  Grup adı karakter sınırı artırıldı.
 •  Artık 700 MB’a kadar dosya paylaşabilir ve bir seferde 100 resim seçebilir ve bunları WhatsApp’ın orijinal sürümünde imkansız olan gönderebilirsiniz.
 •  Dilediğiniz zaman bildirimden otomatik olarak yanıt verebilirsiniz.
 • Mesajları filtreleyin ve öneminize göre düzenleyin. Onları nasıl saklamak istediğinizi bağımsız olarak seçin ve spam mesajları bir kenara koyun.
 •  Durumunuzun hedef kitlesini ve hakkında ve hatta profil resminizi seçin.
 • GB WhatsApp Pro da bir hatırlatma gibi çalışır. Önceden mesajlar planlayabilirsiniz ve birisinin doğum günü veya yıl dönümü gibi seçtiğiniz mükemmel günde gönderilecektir.
 • Tek bir cihazda iki WhatsApp uygulaması artık GB WhatsApp Pro ile mümkün. Orijinali kaldırmadan GB WhatsApp Pro’yu aynı anda kullanın.
 •  GB WhatsApp Pro’dan gelen bildirimden rahatsız edilmemek için Rahatsız Etmeyin seçeneğini seçin.
 • Yeni çıkartma ve emoji seti GB WhatsApp Pro’da tanıtıldı. Ancak bir yakalama var, GB WhatsApp Pro’nun emojileri yalnızca GB WhatsApp kullananlarda görülebilir. Diğerleri onu göremez.
Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Hack Apk Mod Full Aralık 2021

En Son GBWhatsApp Pro Apk V11.10 APK Nasıl İndirilir ve Kurulur

Uygulamayı indirmeden önce, telefonunuzda bulunan tüm eski sürümleri silmelisiniz. Ayrıca, cihazınızda Bilinmeyen Kaynaklardan Yükle’yi etkinleştirdiğinizden emin olun.

download 4
”Google
8 Beğen