Web Analytics
Teknobu

Gamboç Ne Demek, Gamboç Kelimesi Ne Anlama Gelmektedir?
Gamboç Ne Demek, Gamboç Kelimesi Ne Anlama Gelmektedir?

Gamboç Ne Demek, Gamboç Kelimesi Ne Anlama Gelmektedir?

Bu yazımızda Gamboç Ne Demek, Gamboç Kelimesi Ne Anlama Gelmektedir? Gamboç hakkında tüm merak edilenleri öğreneceksiniz.

Türkçede de kullanılan bu kelimenin ne olduğunu ve gamboç nedir diye düşünmek en doğal duyularımızdan biridir. Bu sayede anlamını bilmediğimiz Gamboç’u inceleyebilir ve tanıyabiliriz. Nerede ve ne zaman ortaya çıkacağını asla bilemezsiniz. Gamboç kelimesini ilk kez duyan kimse, bunun bir elbise kılıfı olacağından habersizdir. Zaten Gamboç da galoş gibi türemiş bir kelimedir. Peki Gamboç ne demek öğrenelim.

Gamboç Ne Demek?

Gamboç Ne Demek
Gamboç Ne Demek

Takım elbise veya gelinlik ile birlikte birçok giysiyi tozdan korumak için kullanılan koruyucu yapıya Gamboç adı verilir. Giysilerin deformasyonunu önlemede de etkilidir. Paketleme şirketleri genellikle bunu yapar. Bu üretimle birlikte birçok farklı amaç için kullanıldığı söylenebilir.

Gamboç Nasıl Kullanılır?

Özellikle firmaların reklam yapması amaçlı gamboç kullanılır. Üzerine firmanın logosu ya da ismi gibi birçok farklı unsur yerleştirilir. Böylece hazırlanmış olan gamboç müşterilere sunulur. Aynı zamanda birçok farklı mağazada yine kıyafetleri koruma noktasında değerlendirilir. Tabii müşteriler kendi kıyafetlerini yine evlerinde gamboç sayesinde saklama imkanı elde eder.

”Google
13 Beğenmekten Vazgeç