Web Analytics
Teknobu

Frostborn Mod Apk 1.14.52.29150 (Güncel Sürüm) İndir
Frostborn Mod Apk 1.14.52.29150 (Güncel Sürüm) İndir

Frostborn Mod Apk 1.14.52.29150 (Güncel Sürüm) İndir

Frostborn Mod Apk oyunu için son çıkan sürümü 1.14.52.29150’yi indirin. Bu yazımızda sizlere Frostborn Mod Apk nasıl indirilir, nasıl kurulur bunlardan bahsettik.

Frostborn Mod Apk

Frostborn, Kefir tarafından yaratılmış bir hayatta kalma simülatörü ve aksiyon RPG’sidir! Stüdyo. Burada oyuncular, ana karakter olan ve tehlikeli ve kısır bir dünyada hayatta kalması gereken bir kahramanın rolünü oynuyorlar. Frostborn Mod Menu APK’sında geliştiriciler oyuna tam teşekküllü bir çevrimiçi mod ekleyerek oyunu MMORPG gibi bir hale getirdi.

Oyun, tanrıların güçlerini ve yeteneklerini bastırmayı ve arkadaşlarınız eşliğinde ölülerin ordularıyla yüzleşmeyi gerektirir. Oyundaki birincil amaç, Vikingler diyarını yeniden yaşanacak harika bir yer haline getirmektir! Bunu sıfırdan yeni bir başkent inşa ederek yapacak ve keşfedilmemiş kıyılarda hazineler ve zaferler arayışınıza başlayacaksınız.

Frostborn Mod Apk
Frostborn Mod Apk

Yeni Frostborn Mod Menu APK ile diğer oyuncularla birleşebilir ve size savaş açan diğer klanlara karşı verilen savaşlarda birlikte hayatta kalabilirsiniz! Ayrıca kendi benzersiz karakterinizi yaratabilecek, onu ölümcül silahlarla donatabilecek, güçlü büyüler öğrenebilecek ve savaş yoluna çıkabileceksiniz. Unutma, sadece en güçlüler savaş alanında hayatta kalabilir. Tüm bu ve daha heyecan verici oyun sahneleri, yeni çevrimiçi hayatta kalma Frostborn RPG’de sizi bekliyor!

Frostborn Mod APK Özellikleri

Frostborn Mod Menü APK, Frostborn oyununun oynanışında birçok olağanüstü değişiklik yapıyor! İşte Mod Menüsü APK’sında alacağınız şey.

Büyük Heyecanlı Bir Dünyayı  Keşfedin – Frostborn Mod Menü APK, sonuna kadar keşfetmek isteyeceğiniz geniş bir harita ile birlikte gelir. Oyun sırasında, oyuncu görkemli ormanları ve hatta Midgrad’ın ölümcül ve efsanevi yaratıklarla dolu tepelerini ziyaret edebilir. Bir noktada, bir zamanlar çekici ve yeşil olan yerler, oyundaki son olaylar nedeniyle donuk ve kasvetli hale gelecek.

Frostborn Mod Apk
Frostborn Mod Apk

Oyunda yer alan ana haritaya ek olarak, kırık bir vagon veya mezarlar gibi başka yerleri de ziyaret edebilirsiniz. Bu özel olarak öne çıkan yerler genellikle 30 dakika sonra kaybolur. Bu yüzden acele etmeli ve onları keşfetmeli ve burada bulabileceğiniz tüm ödülleri toplamalısınız. Bu uçsuz bucaksız dünyayı keşfederken, tehlikeli canavarlarla karşılaşabileceğiniz için silahlarla iyi donanımlı olmalısınız.

Daha Fazla Kilidi Açılmış Silah  – Frostborn Mod Menü APK ile ayrıca çok çeşitli eserler ve silahların kilidini açabileceksiniz. Her biri, farklı vuruş seviyelerine sahip bir göreve hizmet eder. Karakterinizi güçlü yeni silahlar, zırhlar ve savaşta kullanışlı olabilecek diğer şeylerle donatın. Bir savaşçıysanız, karakterinizi bir balta veya kılıçla donatın.

Öte yandan, atıcı olarak oynuyorsanız yay ve tatar yayı arasında seçim yapın. Kask, kalkan ve bazı omuz yastıkları dahil en iyi zırhı bulmayı unutmayın. Kahramanın yeteneklerini sürekli olarak geliştirin ve başlangıç ​​silahını hassas bir şekilde seçtiğinizden emin olun.

Ölüm Artık Yok  – Frostborn Mod Menü APK, bu oyunda birçok olasılığın kilidini açar. En büyüleyici olanı, artık ölümden korkmayan kuzeyli savaşçıların ölümsüz, korkusuz Kontu olmanızdır. Cadı Doktorları ve Şifacılar omuz silkiyor ve bunun neden olduğunu anlamıyorlar! Modded Frostborn APK’sını bugün alın ve ölümsüz bir kahraman olarak oynayın! Kendinizi silahlandırın ve karanlığın tüm yaratıklarını Helheim’a geri gönderin!

Sonsuz Patron Dövüşleri  – Oyunda büyük patronlarla sonsuz dövüşlerin tadını çıkarmanın Frostborn Mod Menü APK’sından başka bir yolu yoktur. Özellikle, Frostborn’daki dünya bulutlarla kaplı büyüktür. Bu nedenle, haritaların kilidini açmanız ve yeni konumlara geçmeniz gerekiyor. Her konumda benzersiz bir canavar türüyle karşılaşacaksınız. Ayrıca, sizi uyarmadan öldürmeye hazır tehlikeli patronlar var.

Bosslarla savaşmak risklidir çünkü her oyun seviyesinde öldürülebilir ve kaybedebilirsiniz. Ancak onları öldürebilirseniz, Frostborn’un son sürümünün Modlu Menü APK’sı ile kilidini açtığınız silah çeşitliliği ile. Harika ödüller kazanın ve onları ortadan kaldırmak için kullanacağınız bazı nadir öğeler bulun. Kazanma şansınızı artırmak için arkadaşlarınızı patronla savaşmaya davet edebilirsiniz!

Sınırsız Para  – Frostborn APK Mod Menüsü ile sınırsız para ve mücevher kazanacaksınız. Bu parayla çeşitli silahların, oyun içi kaynakların ve karakter yeteneklerinin kilidini açabilirsiniz. Ardından, çeşitli oyun seviyelerinde ter dökmeden kazanmaya devam edebilirsiniz!

Frostborn Mod Apk 1.14.52.29150 (Güncel Sürüm) İndir

Frostborn Mod APK’sını sınırsız jeton indirin ve öğelerin hızlı bir şekilde oluşturulmasına erişin. Sınırsız para, oyun sırasında ihtiyacınız olan her şeyin kilidini açmanıza yardımcı olacak!

Frostborn Mod Apk
Frostborn Mod Apk

”Google
11 Beğenmekten Vazgeç