Teknobu

Fotoğraf Mb Küçültme Nasıl Yapılır ? Fotoğraflarınızın Boyutunu Ücretsiz Küçültün 2021


Fotoğraf Mb Küçültme Nasıl Yapılır ? Fotoğraflarınızın Boyutunu Ücretsiz Küçültün 2021

Fotoğraf Mb Küçültme Nasıl Yapılır ? Fotoğraflarınızın Boyutunu Ücretsiz Küçültün 2021

Merhaba arkadaşlar bugün bu yazımızda sizlere Fotoğraf Mb Küçültme Nasıl Yapılır ? Fotoğraflarınızın Boyutunu Ücretsiz Olarak nasıl küçültebilirsiniz. Bu yöntemden bahsedeceğiz.

Telefonda fotoğraf boyutu küçültme, Fotoğraf boyutu küçültme programı, Instagram fotoğraf boyutu küçültme, Fotoğraf boyutu küçültme iPhone, Fotoğraf Boyutlandırma, Kalite kaybı olmadan fotoğraf boyutu küçültme, 50 kb fotoğraf ölçüleri nedir, iPhone fotoğraf MB küçültme,

Resimlerin boyutunu küçültmek için, Google’da birçok yöntem görüntüleyebilirsiniz, ancak şimdi burada, istediğiniz efekti elde etmek için resimlerinizin boyutunu optimize etmenin hızlı ve kararlı yolunu bulacaksınız.

Fotoğrafın Boyutunu Ne Zaman Sıkıştırmalı / Küçültmelisiniz?

  • Sınırlı depolama alanına sahip bir bilgisayarınız varsa, görüntülerin boyutunu küçültmek PC / Mac’te biraz alan kazandıracaktır .
  • Web yöneticisi iseniz ve web siteniz çok yavaş yükleniyorsa, kullanıcıların deneyimini optimize etmek için sayfanın eskisinden daha hızlı yüklenmesini sağlamak için resimleri sıkıştırmanız gerekir .
  • Sınırlı geniş bant paketleri satın aldıysanız, daha küçük boyutlu fotoğraflar daha az geniş bant kullanır .
  • Ekran görüntüsünü veya kişisel resmi e-posta yoluyla ek olarak göndermek istiyorsanız, ancak bazı posta hizmetlerinde resim boyutu sınırlaması varsa , resmi sıkıştırma zamanı gelmiştir.
  • … ne zaman sıkıştırman gerekirse
Bu Yazımızda Okuyun :   Web Geliştiricisi Olmak İçin Bilmeniz Gerekenler ? 2020

Fotoğraf Mb Küçültme Nasılı Yapılır – Fotoğraf Boyut Küçültme

Görüntülerin boyutunu küçültmek için birçok çevrimiçi küçültme aracı var. Kötü araçları filtrelemeniz ve kendinize uygun olanı bulmanız gerekir. Tabii ki, test etmek için bir tane satın almayı deneyebilirsiniz, ancak zaman kaybedecektir. Bu nedenle, yeni fotoğraf sıkıştırıcıyı FonePaw gibi bazı güvenilir web sitelerinde sıkıştırmaya veya araştırmaya başlamak için en iyi 3 sonucu bulmak için Google’da ” Ücretsiz Çevrimiçi Fotoğraf Kompresörü ” ile anahtar kelime arayabilirsiniz. FonePaw’da .png / .jpg / .jpeg dosyasını sıkıştırmak için yeni ve ücretsiz ama kararlı bir araç geliyor. Ne kadar kolay Cevabı 30 saniye sonra bileceksiniz.

Adım 1. Görselleri Web Sayfasına Yükleyin

Sıkıştırma eğiliminde olduğunuz fotoğrafları sayfaya yüklemek için ” Resim Ekle ” ye basın veya dosyaları doğrudan belirtilen alana sürükleyip bırakın. Bir seferde en fazla 25 resim yükleyebilirsiniz , ancak her birinin boyutu 5 MB’tan küçük olmalıdır .

Fotoğraf Mb Küçültme
Fotoğraf Mb Küçültme

Adım 2. Sıkıştırmayı Bekleyin

Görüntüleri sabit bölgeye ekledikten sonra, bu Çevrimiçi Fotoğraf Kompresörü, bir seferde 25 görüntü yüklemiş olsanız bile görüntüleri otomatik olarak sıkıştıracaktır. Ancak, resimlerinizden biri 5 MB’tan fazlaysa, araç bununla ilgilenmez ve sizi bu hatadan haberdar eder.

Bu Yazımızda Okuyun :   Veritabanı Yönetim Sisteminin Avantajları Nelerdir ? 2021
image 113
Fotoğraf Mb Küçültme

Adım 3. Yeni Fotoğrafları İndirin

İşleme çubuğu sona erdiğinde, nihai boyutu ve FonePaw Online Fotoğraf Kompresörünün kestiği yüzdeyi alacaksınız. Memnun kalırsanız, resmi bilgisayarınıza indirin. ” Tüm resimleri indir ” düğmesi, tüm sıkıştırılmış resimleri bir pakette almanızı sağlar.

image 114
Fotoğraf Mb Küçültme

Not : Orijinal fotoğrafın ve sıkıştırılmış fotoğrafın boyutunu göreceksiniz. Farklıdırlar ve yenisi çok daha küçük olacaktır, bu % 80’e kadar  ( genellikle% 70 ) azalacaktır .

image 116
Fotoğraf Mb Küçültme

İpucu : Bilgisayarınız yoksa, aynı sıkıştırmayı hem iOS hem de Android mobil cihazlarınızda yapabilirsiniz. Cihazınızda FonePaw Çevrimiçi Fotoğraf Kompresörü sayfasına girin > Görüntüleri telefonunuzdan ekleyin> Birkaç saniye bekleyin> Bitti! Mobil sayfadaki “İndir” düğmesi, görüntüyü cihaza kaydetmeden önce önizlemenizi sağlar.

image 117
Fotoğraf Mb Küçültme

Başka herhangi bir yedekli işlem olmadan, çok daha küçük boyutlu aynı / benzer bir fotoğraf elde edersiniz. Bu iki fotoğrafla nasıl hissediyorsun? Bana gelince, aralarında herhangi bir fark göremiyorum . Bu nedenle, FonePaw Online Fotoğraf Kompresörü, fotoğraflarınızın birkaç MB boyutunu küçültmek için en iyisidir. Dahası, kullanmak ücretsizdir. Öyleyse neden denemeyelim?

”Google
7 Beğen

Yapılan Yorumlar