Teknobu

Forza Horizon 4 Paket Farkları Nelerdir?


Forza Horizon 4 Paket Farkları Nelerdir?

Forza Horizon 4 Paket Farkları Nelerdir?

Forza Horizon 4 Paket Farkları Nelerdir? Forza Horizon 4 Hangi paketi satın almalıyım, paketler arasındaki farklar nelerdir? işte detaylar.

Aralarından seçim yapabileceğiniz üç Forza Horizon 4 paket sürümü vardır. Forza Horizon 3 ve Forza 7 için yanlış sürümü seçtikten sonra, Forza Horizon 4 çıkış tarihini dört gözle beklerken ön sipariş vermek için doğru sürümü seçmenize yardımcı olmak için buradayım.

Forza Horizon 4, temel oyun için 59,99 $’dır ve Car Pass ile bir Deluxe sürüm satın alabilir veya Forza Horizon 4 Ultimate sürümü ile her şeyi yapabilirsiniz. Eğer kullanırsanız Oyun Geçiş , oyunun temel sürümü aylık abonelik ücreti ile birlikte olsun.

Peki bu paketleri satın alırken Forza Horizon 4 Paket Farkları nelerdir, aralarında çok büyük farklar varmıdır?

Forza Horizon 4 Paket Farkları Nelerdir?

Forza Horizon 4 Turkce Dil Destegi Donanim Arsivi 1
Forza Horizon 4 Paket Farkları

Aşağıda 3 ayrı paket hakkında bilgi verdik.

Forza Horizon 4 Standart Sürüm

Forza Horizon 4 standart sürümü 59,99 ABD dolarıdır . Bu, oyunun temel sürümünü içerir ve bu, diskten satın alırsanız perakendecilerde en fazla fırsatı görecek olan seçenektir. Amazon Prime , Gamers Club Unlocked ve Newegg gibi mağazalarda çıkış tarihine kadar indirimler bekleyebilirsiniz . Bu sürümün Kara Cuma’da da büyük indirimler aldığını görmeyi bekliyoruz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Saints Row 5 Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

Bu sürümdeki tek bonus, Formula Drift Araba paketidir. Oyunu beğendiğinize karar verirseniz, eklentileri ve yükseltmeleri daha sonra satın alabilirsiniz. Bunu Forza Horizon 3 için yaptım. Daha pahalı, ancak Forza 7’den ilk Horizon oyununuz için geliyorsanız, denemek için daha iyi bir yol olabilir.

Bu sürüm, abone olursanız Game Pass’e de dahildir. Bunu yapmak istiyorsanız, bu sonbaharda bir test çalıştırması için Forza Horizon 4’ü almak için Game Pass’i ücretsiz deneyebilirsiniz.

Forza Horizon 4 Deluxe Sürüm

Forza Horizon 4 Deluxe Edition 79,99 $’dır ve Forza Horizon 4 Car Pass’in yanı sıra Formula Drift Araç Paketi’ni içerir. Bu, bir sürü arabaya erişmenizi sağlar ve tek başına satın alırsanız normalde 29.99 dolara mal olur.

Bu, bir sürü Forza Horizon 4 arabası istiyorsanız iyi bir seçenektir, ancak daha hızlı para kazanmanıza yardımcı olmak için genişlemeleri veya tekerlek patinajlarınızı iki katına çıkaran VIP üyeliğine ihtiyacınız yok.

Bu yalnızca dijital olarak mevcuttur, bu nedenle orada çok fazla fırsat görmezsiniz.

Forza Horizon 4 Ultimate Sürümü

Forza Horizon 4 Ultimate sürümü 99,99 $’dır ve Forza Horizon 4’te satın alabileceğiniz tüm ekstraları içerir. Bu, Horizon 3’ü seviyorsanız ve önümüzdeki birkaç yıl Forza Horizon 4 oynamayı planlıyorsanız edineceğiniz sürümdür. Bununla Forza Horizon 4’ü dört gün erken oynayabilirsiniz ve aşağıdakiler dahil tüm bonus öğelerini alırsınız;

  • Forza Horizon 4 Araba Geçişi
  • Forza Horizon 4 VIP Üyeliği
  • Forza Horizon 4 Genişletmeleri
Bu Yazımızda Okuyun :   Discord Rtc Bağlanıyor Hatası Nasıl Onarılır? 2021
”Google
1 Beğen