Teknobu

Fortnite Chapter 2 Season 5 İpuçları ve Püf Noktaları


Fortnite Chapter 2 Season 5 İpuçları ve Püf Noktaları

Fortnite Chapter 2 Season 5 İpuçları ve Püf Noktaları

Fortnite Chapter 2 Season 5 İpuçları ve Püf Noktaları

Fortnite’de dövüşleri kazanmak için ihtiyacınız olan en kritik şeylerden biri oyunu anlamaktır. Oyun anlayışının temel bir yönü, düşmanın kafasını karıştırabilmektir. Rakibinizi tahmin etmeye devam ettirebildiğiniz sürece, onlar ipucu kalmayacak ve onları gerçekten geride bırakarak kolay bir zaman geçireceksiniz. Bu yüzden size yardımcı olmak için ilerledik ve rakiplerinizin kafasını karıştırmak için tasarlanmış bazı inanılmaz yapım teknikleri derledik.

 1 Düşük Zemin Rampası

Bu tekniği Fortnite’ta kutunuza yukarıdan saldıran herhangi birine gizlice atış yapmak için kullanabilirsiniz. Bunu ayarlamak için kutunuzun ortasına yakın bir konum istersiniz. Merdivenleri yerleştirmeden önce sadece başınızın merdiveninizden çıktığı noktanın etrafında. Doğru noktadaysanız, rampanız sarıya dönmeli ve inşa edildiğinde aşamalı hale gelmeli ve üzerinden çekim yapmanıza ve düzenlemenize izin vermelidir.

Bu tekniğin harika yanı, merdivenlerin görsel olarak hala orada olmasıdır, bu yüzden birçok oyuncu sizi net bir şekilde göremez. Yukarıdan saldırıyorlarsa, herhangi bir misilleme geleceğini gerçekten görmeyecekler. Çekiminizi durdurduğunuzda ve aşamalandırmayı durdurmak istediğinizde iki seçeneğiniz olacak. Ya aşağıya inmek için ileri doğru yürüyün ya da geri atlayın ve sonunda rampanızın tepesine çıkacaksınız.

Bu Yazımızda Okuyun :   Motor Depot Apk İndir Son Sürüm 2021

Bu numarayı koni ile de yapabilirsiniz. Çekmek daha zor olsa da, rakibinizin kafasını daha da karıştırabilir. Yapmanız gereken tek şey, koninizi üstünüze çıkan bir rampaya dönüştürmek. Sonra ortaya doğru biraz ileri yürür ve koni düzenlemesini öne bakan bir rampaya çevirirsiniz. Bu, tipik bir rampa gibi sizi aşamalı hale getirmelidir.

Fortnite Chapter 2 Season 5 İpuçları
Fortnite Chapter 2 Season 5 İpuçları

2 Koni Ters Çevirme

Fortnite’deki koni ters çevirme gerçekten kafa karıştırıcı ve özellikle duvarları alırken kullanışlıdır. Yani bununla yapmanız gereken şey, bir duvarı düzenleyerek açın ve ardından hemen koni haline getirin. Oldukça standart şeyler ama rakiplerinizin kafasını karıştırmak istediğinizde, koninin en yakın iki taşını düzenleyerek bir adım ileriye gitmeniz gerekiyor. Sonra rakibinize doğru koşarken düzenlemeyi açın ve koniyi sıfırlayın. Ardından, düzenlemeyi tersine çeviren ve düşmana erişime izin veren onaylamadan önce iki ön döşemeyi seçer. Bu tekniğin yararlı olmayabileceği tek durum, tuzakların oyuna geri eklenmesi veya rakibinizin av tüfeğini dışarıda tutması ve sabırla beklemesi olabilir. Ancak çoğu oyuncu aceleci ve sabrı yok. Muhtemelen paniğe kapılacaklar.

3 Sahte Üstten Çıkış

Bu nedenle, Fortnite için bir sonraki teknik, yalnızca bir duvar düzenlemesinden çarpmak için kutunuzun tepesinden çıkmış gibi yapacağız. Birisi duvarınıza saldırıyorsa, koninizi bir rampaya dönüştürerek ve ardından bir zemin düzenlemesi yaparak kutunuzun tepesinden çıkmak üzere olduğunuzu düşünmelerini sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte, tepeden geçip çıkmak yerine, koninizi sıfırlar ve bir çekim için hemen duvarınızı açarsınız.

Bu Yazımızda Okuyun :   YouTube Go Apk (Güncel Sürüm) 2021

Çoğu oyuncu, hem koninin hem de zeminin düzenlendiğini duyduktan sonra, çıkarken anında sabitlenecek. Bununla birlikte, mekanik olarak en yetenekli değilseniz, bu yöntemle biraz sorun yaşayabilirsiniz. Ayrıca, oyuncular sizinle birlikte kutunuzun içinde sıkışıp kaldığında daha da kullanışlı olan yandan dışarı çıkmayı taklit edebilirsiniz.

4 Yan Atlama Sayacı

Şimdiye kadar Fortnite’de yan atlamayı hepimiz biliyoruz ama onu çok daha geliştirdik. Bunu Fortnite’de başarmak için, yaklaşan atlama atışından korunmak için etrafınıza duvarlar örmeniz gerekir. Rakibinizin hangi yöne zıpladığını öğrendikten sonra orta pencereyi düzenleyip rampayı yerleştirir ve ardından rampayı tersine çevirirsiniz. Rampa rakibinizin kendi kendine yükselmesini engellerken duvarlar atışı engelleyecektir. Zorlu olmasına ve hızlı bir şekilde nasıl oluşturacağınızı, düzenleyeceğinizi ve etkili bir şekilde gerçekleştireceğinizi bilmeniz gerekse de, yine de genel olarak yandan atlamalar için en iyi sayaçlardan biridir. Kesinlikle yaratıcılığa gitmenizi ve sadece birkaç alıştırma yapmanızı öneririz, böylece gerçek maçta ne yapacağınızı bilirsiniz.

Pekala çocuklar, bugünün Fortnite Oyun Rehberi için bu kadar olacak. İnşallah, düşmanları inşa teknikleriyle karıştırmak söz konusu olduğunda çok şey öğrenmişsinizdir. Fortnite, Apex Legends, CoD Warzone ve diğer PC oyunlarıyla ilgili daha fazla oyun kılavuzu ekleyeceğiz. Kontrol etmemizi istediğiniz herhangi bir oyun varsa, önerilerinizi aşağıdaki yorumlara bırakın.

Bu Yazımızda Okuyun :   Vegas Gangsteri Apk Para ve Elmas Hileli indir (2021)

”Google
12 Beğen