Teknobu

Five Nights at Freddys 2 Apk Son Sürüm İndir (2021)


Five Nights at Freddys 2 Apk Son Sürüm İndir (2021)

Five Nights at Freddys 2 Apk Son Sürüm İndir (2021)

Five Nights at Freddys 2 birinci şahıs bir korku oyunudur. Web sitemizden Five Nights at Freddys 2 Apk oyununun son sürümünü indirebilir oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.

Five Nights at Freddys 2 apk oyunu oynamak mı istiyorsunuz ? bu oyun korku dolu bir oyundur sizlere bu oyunun son sürüm indirme bağlantısını aşağıda paylaşacağız. Five Nights at Freddys 2 Apk oyununu indirmek için devam ediniz.

Five Nights at Freddys 2 Oyunu Hakkında

Five Nights at Freddys 2 Apk
Five Nights at Freddys 2 Apk

Five Nights at Freddys 2 Apk, bir aksiyon strateji oyunudur. Scott Cawthon tarafından geliştirilmiştir . Ünlü oyun Five Nights at Freddy ”nin devamı niteliğindedir. Yeni ve geliştirilmiş Freddy Frazbear ”™ pizzasında tekrar karşılandınız.

Bu oyunda hatalı ve eski animatronik bazı yeni karakterlerle birleştiriliyor. Bu oyunda, bu robotlar geliştirildi ve yükseltilmiş yüz tanıma teknolojisi sayesinde çocuk dostu oluyorlar. Bir suç veritabanına bağlanıyorlar ve çocuklar için güvenli ve eğlenceli olacağına söz veriyorlar. Bu oyunda yine güvenlik görevlisi olarak işe alınıyorsunuz ve işiniz güvenlik kameralarını izlemek. Gecenin ortasında hiçbir şeyin ters gitmediğinden emin olmalısın. Bu oyunda bu robotlar yanınıza geldiğinde kurtarılabilmeniz için size verilen bir yetenek var. Tamamen bu oyun çok eğlenceli ve korkunç.

Bu Yazımızda Okuyun :   Rebel Inc Mod Apk (Kilitsiz) v1.8.1 İndir 2021

Hikayeler, üç katil robotun hayvanların kabuklarının arkasına saklandığı bir pizza dükkanında geçiyor. Restoranda çalışacaksınız ve daha birçok insan buraya iş başvurusu yapmaya geliyor. Her gün birçok çocuk buraya üç robotla yemek yemeye ve oynamaya geliyor. Pek çok çocuğu buraya gelmeye çeken robotlardır. Ancak geceleri bu robotlar size birçok sürpriz getirecek. Bu robotlar birlikte gecenin arkasındaki gizliliği ortaya çıkarıyor.

Oyuncular bir güvenlik görevlisi rolünü üstlenecekler. Mağazadaki kamerayı temel alarak mağazadaki olağandışı her şeyi izleyecek ve araştıracaksınız. Söylentilere göre güvenlik görevlisi daha önce robot tarafından öldürülmüştü. Oyuncular mağazada birçok tuhaf şey yaşayacaklar. Five Nights at Freddy’s 2, oyunu daha çekici kılan değişen karakterlerle tanışmanızı sağlar. Restoran bekçisi olmaya ve gizli olanı ortaya çıkarmaya hazır mısınız? Görevler yapmaya ve zorluklarla başa çıkmaya hazır olun.

Five Nights at Freddys 2 mod download

Five Nights at Freddys 2 Apk Özellikleri

Aşağıda Five Nights at Freddys 2 oyunun İndirmesinden sonra deneyimleyeceğiniz oyunun heyecan verici özellikleri bulunmaktadır.

  • Etkileyici aksiyon ve strateji oyunu.
  • Ünlü Five Nights of Freddy’nin oyununun devamı.
  • Eski animatronik, yeni karakterlerle müttefik oldu.
  • Gelişmiş robotlar.
  • Geliştirilmiş Freddy Fazebar’ın Pizza.
  • Yüz tanıma teknolojisi kullanılmıştır.
  • Güvenlik görevlisi olarak oynayın ve tüyler ürpertici yaratıklara göz kulak olun.
  • Etkileyici hikaye.
  • Harika grafikler.
Bu Yazımızda Okuyun :   Zooba Apk Hileli Mod İndir (2021)
Five Nights at Freddys 2 mod

Five Nights at Freddys 2 Apk Son Sürüm İndir

Five Nights at Freddy’s 2, oyuncuların daha keyifli bir deneyim yaşamaları için oyunu geliştiriyor. Korkunç şeylerin olduğu basit oyun. Oyun kullanıcıları çekiyor ancak aynı zamanda fobilere de neden olacak. Robotlarla bir pizza restoranında hayatı deneyimlemek için Five Nights at Freddys 2 Apk Son Sürüm modunu indirin.

DOWNLOAD APK 16
”Google
10 Beğenmekten Vazgeç