Teknobu

Farming Simulator Fs20 Apk Mod (Para Hileli )Güncel


Farming Simulator Fs20 Apk Mod (Para Hileli )Güncel

Farming Simulator Fs20 Apk Mod (Para Hileli )Güncel

Farming Simulator 20 Mod Apk Fs20 Apk Mod: Çiftçiliğe ilginiz varsa Farming Simulator, cihazlarınızda tarım ve tarım mesleklerinin tadını çıkarabileceğiniz en iyi oyunlardan biridir. Bu oyun size hasat ve çiftçiliği deneyimleme fırsatı verir. Aracınız ile farklı çiftliklerde çiftçilik yapma seçeneğiniz var. Tarım alanlarında kullanılan makineler de çok iyi tasarlanmış olup, makinalarınızı kendi tercihinize göre kullanabilirsiniz.

Farming Simulator 20 mod APK (FS20 APK) İndir

Çiftçilik ve tarımdan keyif almayı seviyorsanız , oyun hakkında bir fikir sahibi olmak için bu makaleyi sonuna kadar okumaya devam edin, oyunu indirmek için sitemizde verilen linke tıklayarak oyunu cihazlarınıza indirip yükleyin.

Farming Simulator Fs20 Apk

Farming Simulator Fs20 Apk Sonsuz Para 20 Mod APK

Oyunun ilgisi için, nakit şeklinde farklı ödüller var. Oyunu cömertçe oynarsanız, nakit para ödülü alırsınız ve daha sonra bu parayı kendi seçiminize göre en yeni ve gelişmiş araçları satın almak için harcama seçeneğine sahip olursunuz. Nakit para ödülü, oynamaya bağımlı olduğu bir şeydir. Sahadayken biraz zaman geçirmelisiniz, ancak daha fazla nakit ödülü alacaksınız. Oyuncunun gelişmiş ve pahalı araçlar gibi yeni özellikleri kazanmasının ve bunların kilidini açmasının daha kolay olacağı sizin için farklı hackleme seçenekleri var. Satın alınabilecek farklı araçlar var.

Bu Yazımızda Okuyun :   Lucky Patcher Apk İndir v9.0.6

Farklı tip ve özelliklerde farklı traktörler satın alabilirsiniz. Çiftçilik alanında kullanılan farklı makineleri satın alma seçeneği vardır. Buna rağmen, oyundaki en iyi çiftçilerden biri olma seçeneğiniz vardı. Üstelik bir miktar para harcayarak mağazadan alınan farklı tipte makineler var. Bunlar, bir çiftçinin oyunu çekicilik ve neşe ile oynayabileceği oyunun gerçek yüzünü gösterir.

c7d077eab6b4fe06fd2eabfebfa17a54
Farming Simulator Fs20 Apk

Fs20 Apk Oyunu Hakkında

Oyun resmi olarak piyasaya sürüldüğünde, çiftçilik dünyasında üst sıralarına ulaştı. Oyunda herhangi bir sınırlama ve kısıtlama yoktur, oyunu oynayabilir ve oyunun Modlarını kendiniz ayarlayabilirsiniz. Oyunun yeni versiyonu en iyi özellikleri içeriyor ve grafikler o kadar iyi tasarlanmış ki tüm oyun gerçekçi görünüyor. Önceki sürüm pek başarılı değildi, ancak bu mod, çiftçilik ve hasat için en şaşırtıcı oyuna doğru atılmış ileri bir adımdır.

Dahası, ekstrem fonksiyonlara sahip çeşitli ve daha yeni tarım makineleri vardır. Araçlar o kadar iyi tasarlanmış ki oyunda her şeyin gerçekte olduğunu hissediyorsunuz. Araçların yeni son modelleri var.

  • Deutz-Fahr, en gelişmiş araçlardan biridir.
  • Kuhn, tarım için kullanılan en iyi hasat makinesidir.
  • Lamborghini, daha büyük tarlaların hasadı için kullanılır.
  • Krone markalı bir makinedir ve satın alması oldukça kolaydır.
  • Amazone, önemli ve markalı araçlardan biridir.
  • Vaka- IH
Bu Yazımızda Okuyun :   Northgard Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021

Oyunun grafikleri tamamen harika tasarlanmış, 3d efektler gibi görünüyor. Böylece tüm bu özellikler, önünüzdeki ekranlarınızda size çiftçiliğin cazibesini verir.

Farming Simulator, ticaret seçeneklerini ve çeşitli gelişmiş hasat yöntemlerini içerir. Hasat, buğday, kanola, pirinç, mısır ve diğer farklı şeyleri içerir.

Oyunun gerekliliği, daha sonra kullanılmak üzere pazara sunmak ve satmak için farklı mahsuller yetiştirmektir. Oyunda akıllı akıl ile oynayarak para kazanabilir ve bu parayı farklı hasat makineleri satın almak için yatırabilirsiniz.

Böceklerden korunmanız için, oyuncuya oyunu her türlü tereddütten korunmak için günde üç kez açmasını hatırlatmak için bir seçenek var ve onu açarak ödüllendirilen bazı kıvrak hediyeler var.

2019122417443600 8A2B11C6CF75EC879B8B842C997C377D
Farming Simulator Fs20 Apk

Farming Simulator Fs20 Apk’sındaki tüm Araçların Kilidini Aç

Görevleri tamamlayarak farklı araçların kilidini açabiliyorsunuz ve ayrıca çeşitli araç ve aletler satın alabiliyorsunuz. Traktörler en yaygın kullanılan araçlardır, bu nedenle herhangi bir gereksinim olmadan kilidini açmak kolaydır.
Kültivatörler ve kar makineleri gibi çeşitli makineler nakit olarak satın alınır.

Loader Wagon ‘Farming Simulator 20 Hack Mod APK Özellikleri

Oyunu daha akıllı akıllar ve hilelerle oynayarak kazanılacak sonsuz para var. Oyun, oyun mağazasında ücretsiz olarak mevcuttur ve ücretsizdir. Oyunla ilgili en iyi şey, fazla yer kaplamaması. Cihazın herhangi bir temel gereksinimi yoktur. Grafikler ve özellikler en gelişmiş olup, piyasadaki oyunun sıralamasını yükseltir. Oynayarak bunu gerçek hayatta kullanmak için daha iyi bir deneyime sahip olabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Limbo Apk Mod İndir v1.20 (Tam Sürüm)

Android’e Farming Simulator 20 (Fs20 Apk)nasıl indirilir ve yüklenir?

Tarım Simülatörü Mod APK yüklemek çok kolaydır. Dosyayı indirmek için sitemizde verilen bağlantıya tıklayın. Ardından cihazlarınızın bilinmeyen kaynaklardan gelen dosyaları kabul etmesine izin verin ve yüklemek için tıklayın. Oyunu yükleyin ve Farming Simulator Mod APK’yı ekranlarınızda oynama şansı yakalayın.

FS20 Apk Sonuç

Farming Simulator, tasarlandığı için cihazlarınızda oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan biridir, tarım ve farklı şeylerde rahatlıkla deneyim sahibi olabilirsiniz. Oyunda kullanılan makineler tamamen gelişmiş ve oyuncu bunu kendi başına kullanabiliyor.
Yazımı özetlemek gerekirse Farming Simulator mod APK’nin istediğiniz her şeyi yapacağınız hasat dünyasına dalmanızı sağlayacak en iyi oyunlardan biri olduğunu söyleyebilirim .

Tüm oyun dünyasının tadını çıkarmak için Farming Simulator mod APK’sını cihazlarınıza ve cep telefonlarınıza bugün indirin.

”Google
16 Beğenmekten Vazgeç