Teknobu

Farming Simulator 2022 Ne Zaman Çıkacak, Çıkış Tarihi?


Farming Simulator 2022 Ne Zaman Çıkacak, Çıkış Tarihi?

Farming Simulator 2022 Ne Zaman Çıkacak, Çıkış Tarihi?

Farming Simulator 2022 topluluğunun tamamı heyecanlandırdı bu güzel oyun Farming Simulator 2022 Ne Zaman Çıkacak, Çıkış Tarihi ne zaman olur işte detaylar.,

Farming Simulator 2022 duyruldu, oyuncular heyecanla bu güzel oyunun çıkış tarihini şimdiden merak eder oldular. Farming simulator 22 ne zaman çıkar bir bakalım.

Farming Simulator 2022 Ne Zaman Çıkacak
Farming Simulator 2022 Ne Zaman Çıkacak

Farming Simulator 2022 Ne Zaman Çıkacak?

Şimdiye kadar, Farming Simulator 22’nin çıkış tarihinin tam olarak ne zaman olacağına dair doğrulanmış bir haber yok , ancak bunun ne zaman olacağı ve oyunun hangi özelliklere sahip olacağına dair birçok teori var.

Yeni mahsullere, yeni haritalara, yeni makinelere, yeni markalara ve daha fazlasına hazır olun. Ayrıca oyun artık karlı oluyor çünkü mevsimsel döngüler ekliyoruz. Ve elbette, yakında duyurulacak birçok başka özellik açıklanacaktır. Farming Simulator 22, çok çeşitli yeni eklemeler sayesinde daha fazla özgürlük sunacak.

Farming Simulator 2022 Ne Zaman Çıkacak

Sektördeki güvenilir kaynaklara göre, Farming Simulator 2022 büyük olasılıkla 2021 sonbaharında piyasaya sürülecek ve oyun PC, Mac bilgisayarların yanı sıra Xbox ve PlayStation konsollarında da çalışacak.
Farming Simulator sürümlerinin çoğu o sıralarda gerçekleştiği için bu, hayran kitlesinin beklentileriyle uyumlu olacaktır.

Bu Yazımızda Okuyun :   PUBG Mobile Akıbet Yeni Haritası Yayınlandı! 2022

Ayrıca, birçok olası engel ve zorluk prodüksiyonu erteleyebileceğinden, bu FS22 lansman tarihinin kesinlikle nihai olmadığını hatırlamak da önemlidir. Ve şu anda, şirket Farming Simulator 22’nin çıkış tarihini sonbahar olarak ayarlamayı planlasa bile, bu gelecekte yine de değişebilir.

Bununla birlikte, Farming Simulator 22’nin çıkış tarihinin Ekim civarında olması bekleniyor .

Ama elbette her şey değişebilir. Oyunun gecikmesinden endişelenmeli misiniz? Tam olarak değil.

Birincisi ve en önemlisi, çoğu oyuncu oyunların olabildiğince iyi olmasını ister. Bu nedenle, üretim şirketinin son ürünü parlatmaya zaman ayırması mantıklıdır. Bitmemiş bir oyunun geç bir oyundan çok daha kötü olduğunu hepimiz biliyoruz.

Farming Simulator 2022 , karlı dağlardan biri, 400 yeni makine ve 100 gerçek tarım markası dahil olmak üzere üç yeni harita içerecek. Ama bizi asıl ilgilendiren, ek sezon döngüleri; Yıldan yıla gerçek bir çeşitlilik olmasını umuyoruz, bu yüzden bir yıl ılık bir kış geçirebilirsin, bir diğeri ise her şeye mal olma riskiyle karşı karşıya olan yıkıcı derecede soğuk bir kış.

”Google
15 Beğenmekten Vazgeç