Teknobu

Farming Pro 3 Apk Son Sürüm İndir 2021


Farming Pro 3 Apk Son Sürüm İndir 2021

Farming Pro 3 Apk Son Sürüm İndir 2021

Çiftçilik oyunlarını sizlerde seviyormusunuz. Bu yazımızda sizlere Farming pro 3 apk oyunun son sürümünü paylaşıyor olacağız.

Farming pro 3 apk 2021 son sürüm versiyonunu bu siteden indirebilirsiniz. Bu farming mod apk içerisinide sınırsız para, sınırsız elmas gibi özellikler mevcuttur. Bu hileli mod apk ile tüm kilitli özelliklere ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Farming Pro 3 Apk

Farming Pro 3 Apk

Farming PRO 3 APK (Sınırsız Para) , yayıncı Mageeks Apps & Games’den gelen bir çiftliğin gelişimini simüle eden bir oyundur. Ve oyuncu, deneyim boyunca o çiftliğin sahibi olacak.

Farming PRO 3 , oyunculara huzurlu kırsalda yaşama fırsatı verir. Burada sadece tek bir göreviniz var: Genişletme çiftliği ile tarım pazarını geliştirmek. Fark edilebileceği gibi, bu oyunun bağlamı ve konusu, oyunculara ilk andan itibaren keyif almaları için rahatlık sağlamak için nispeten basittir. Şu anda bu oyun hem App Store’da hem de Google Play’de yayınlanıyor. Böylece oyunu birden fazla cihazda deneyimleyebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Kelimelik Hile Apk Mod (2021)

Oynanış

Farming PRO 3 APK , oyuncular herhangi bir yere taşımak için uzman araçları kontrol etmek ücretsiz olacaktır. Özel özellik, yerleşik konumların dünyadaki ünlü çiftliklere göre modellenmesidir. Böylece ilk seferde ilginç ve tanıdık olanı kolayca hissedeceksiniz.

Oyunda çiftlikte çok fazla insan ve tehlikeli engeller görünmeyecek. Bu, trafik faktörleri nedeniyle veya diğer yarış oyunları gibi rakiplerle yarışmak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir. Tek yapmanız gereken, çiftlikteki hasat yerlerine gitmek ve verilen görevleri tamamlamak.

Gerçek bir çiftçi olun

Farming PRO 3 , sürüşe ek olarak oyuncunun gerçek bir çiftçi gibi eylemler gerçekleştirmesini gerektirir. Tipik olarak, bitkilerinizi büyüyebilmeleri için gübrelemeniz veya mahsulü yiyen böceklerle yüzleşip en etkili tedaviyi tasarlamanız gerekir. Uzun bir bakım döneminden sonra, tarım ürünü bitmiş bir ürün üretecektir. Ve kendinize kar etmek için onları hasat edebilirsiniz.

Oyuncular, arabayı rahat hissettikleri yerlere sürmek için görev sistemini tamamen görmezden gelebilir. Bu mümkündür çünkü bu oyun, deneyim sırasında oyuncuyu bağlamaz.

screen 6

MOD Özelliği:

  • Sınırsız para

Farming PRO 3 Apk Nasıl İndirlir?

  1. Oyunu cihazınıza indirmeye başlamak için öncelikle makalenin altında bulunan APK bağlantısına tıklayın.
  2. Ardından, oyunu yüklemeye devam etmek için Yükle düğmesine tıklayın.
    Kısa bir süre bekleyin.
  3. Ardından anında keyfini çıkarmak için ana ekrandaki simgeye tıklayın.
Bu Yazımızda Okuyun :   THE WOLF MOD APK PARA ELMAS HİLELİ V2.0.1 İNDİR

Farming PRO 3 MOD APK İndir (Sınırsız Para)

DOWNLOAD APK 21

Farming PRO 3 , simülasyon oyunlarını nazik bir tarzda sürmek konusunda tutkulu olanlar veya saatlerce çalıştıktan ve yoğun bir çalışmadan sonra eğlenmek isteyenler için doğru seçimdir. Bu oyuna gelince, oyuncular yalnızca yerleşik basitleştirilmiş bir kontrol mekanizmasından nasıl geçeceklerini öğrenmiyorlar.

”Google
5 Beğen