Teknobu

Fare İmleci İndir 2021 En İyi Fare İmleçleri Ücretsiz


Fare İmleci İndir 2021 En İyi Fare İmleçleri Ücretsiz

Fare İmleci İndir 2021 En İyi Fare İmleçleri Ücretsiz

Bilgisayarınıza fare imleci indirmek istiyorsanız bu yazımızda sizlere güncel 2021 en iyi fare imleçleri indirmeniz için bağlantıları vereceğiz.

Windows kullanıcı arayüzünden sıkıldıysanız ve varsayılan özelleştirme seçeneklerinden bıktıysanız, belki de bazı kişiselleştirme paketlerini denemenizin zamanı gelmiştir. Masaüstünüzü benzersiz kılmanın en iyi yollarından biri, yeni bir fare imleci teması indirmek, yüklemek ve kullanmaktır. İnternette çok sayıda havalı imleç var. Bu yazıda, işletim sisteminizin görsellerini iyileştirmek için kullanabileceğiniz Windows için en iyi ücretsiz fare imleci indirme bağlantısınız sizinle paylaşacağız.

NOT: Aşağıdaki özel imleçleri Windows 10, Windows 7 ve Windows 8.1’de yükleyebilir ve kullanabilirsiniz. Güvenli olduklarından emin olmak için onları ESET Internet Security ile taradık . Fare imleci şemalarını nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız, bu makalenin sonunda ayrıntılı talimatlar içeren eğitimlere bağlantılar bulabilirsiniz.

Fare İmleci İndir 2021 – En iyi fare imleçleri

Aşağıda sizlere en iyi fare imleçlerini paylaştık.

Bu Yazımızda Okuyun :   Apple ilk iOS 14.5 Beta ve iPadOS 14.5 Beta'yı yayınladı

1. Numix İmleçleri

Bu, Windows PC’ler için favori özel fare imleç setimizdir. Numix işaretçileri pürüzsüz ve zariftir ve tamamen profesyonel görünür. Ayrıca paket, imleçlerin hem koyu hem de açık sürümlerini ve ayrıca tercih ettiğiniz fare imleci temasını kolayca yüklemek için çalıştırabileceğiniz install.inf dosyalarını içerir.

Fare İmleci İndir
Fare İmleci İndir

Fare imleci indirme Bağlantısı: Numix İmleçler

2. Polar İmleç

Polar İmleç paketi, Linux için benzer bir özel imleç temasından esinlenmiştir. Bazı imleçler için kırmızı, yeşil ve mavi sürümleri olan beyaz fare işaretçilerine sahiptir. Oldukça kalın şekilleri ve koyu gölgeleri var ama güzel görünüyorlar. Aşağıdaki ekran görüntüsündeki imleçlere bir göz atın ve beğendiyseniz, sağlanan inf dosyalarını kullanarak indirin ve kurun.

Fare İmleci İndir
Fare İmleçleri İndir

Fare imleci indirme Bağlantısı: Polar İmleç

3. Oxygen İmleçleri

KDE için oluşturulan bu fare imleci seti Windows’a taşınmıştır ve DeviantArt’ta tüm zamanların en ünlü fare işaretçisi setlerinden biridir. Bu set 37 farklı renk şeması içerir.

Fare İmleci İndir
Fare İmleçleri İndir

Fare imleci indir: Oxygen İmleçleri 

4. Windows için Breeze İmleçleri

KDE, Linux için en popüler ve güzel masaüstü ortamlarından biridir. Bu nedenle, bulabileceğiniz en iyi fare imleci temalarından bazılarına da sahiptir. Breeze Cursors for Windows paketine ilham veren şey buydu. Beyaz kenarlıklı gri işaretçilere ve bazı turuncu ve mavi varyasyonlara sahiptir. Aşağıdaki ekran görüntüsünde bunlara bir göz atın ve beğenirseniz indirip yükleyin. Ne yazık ki, bu paketin bir inf dosyası yok, bu nedenle imleçlerin her birini manuel olarak ayarlayacaksınız (talimatları bu kılavuzun sonunda bulabilirsiniz).

Bu Yazımızda Okuyun :   Dell, BIOS Saldırılarını Tespit Etmek İçin Yeni Bir Önlemi Aldı
Fare İmleci İndir
Fare imleçleri İndir

Fare imleci indirme bağlantısı: Windows için Esinti İmleçleri

5. Windows için EvolutionOS Özel İmleçleri

MacOS hayranı mısınız? Yakın zamanda bir Windows 10 PC’ye mi geçtiniz? Belki Mac’inizdekilere benzeyen bazı imleçler kullanmak istersiniz. Windows için EvolutionOS Özel İmleçlerin size sunduğu şey budur. Fare işaretçileri harika görünüyor, ancak pakette bir INF yükleyici dosyası bulunmadığından bunları tek tek yüklemeniz gerekiyor (bu makalenin sonunda açıklandığı gibi).

Fare İmleci İndir
Fare imleçleri İndir

Fare imleci indirme: Windows için EvolutionOS Özel İmleçler

6. Night Diamond Fare İmleci İndir

Pürüzsüz animasyonlara sahip yüksek kaliteli bir tema imleci olan Night Diamond v3.0’ı deneyin. İyileştirmeleri öğrenmek için aşağıdaki güncelleme günlüğüne bakın! 

Night Diamond Fare İmleci
Night Diamond Fare İmleci

Fare imleci indirme: Night Diamond Fare İmleci

”Google
20 Beğen